Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JacekJ

Czy lepiej kochać, czy być kochanym ?

Polecane posty

smakować językiem szybę możesz sobie ja w tym czasie bułce sama dobrze zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Aby bułkę wypiec dobrze, potrzeba miłości, Wiele ciepła, troski, uczuć, cierpliwości. Acz porażka może, stać się nawet wtedy. Tylko język sprawny, uchroni od biedy. Palce to nie wszystko, trzeba zmysłu smaku. By nadrobić palców, gibkości oraz czucia braku. A także bułeczka, wniebowzięta będzie. Rumieniąc się pysznie, tłuszczem cieknąc wszędzie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet słusznie imo prawisz lecz bułeczki mej nie strawisz:P ona jest zarezerwowana dla innego pana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Było mówić tak od razu, że jest gdzieś miłośnik zrazów. Jak podziału wręcz nie znoszę, w szczególności gdy pieczywo koszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytałeś imo drogi czy urosną komuś rogi? i czy będzie ktoś głodował gdy ty będziesz konsumował?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Wolę bułkę na wyłączność, egoista ze mnie straszny. Bo nie jestem tym od rogów, żaden diabeł jam rubaszny. Tym pieczywem się nie dzielę, jak pies ogrodnika. Bo jak bułkę konsumuję, Tylko w moich ustach znika. W moich ustach, wałkiem moim Ma być tylko obrabiana Zawsze, wszędzie, każdej porze, czy wieczorem, czy tam z rana. :classic_cool: Spadam na tę chwilę, dokładnie nie wiem na ile. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie za tymi
kiedy slyby byly ustawione , bez wysilku z gory miales kogos przeznaczonego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike ma buleczke
po pieciu partnerach tam juz jest niezle wydrazona studnia bez dna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz zapomniałam uprzedzić , że też poszłam ale dobrze się przynajmniej złożyło:P pewnie imo poszedł innej bułki szukać :P uważaj lepiej lusia na swoją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, w odpowiedzi sypnę rymem, będziesz wiedziała, ze nie mam na co uważać :P ;-) IMO z Ike Fredry wzorem piszą sztukę o pieczywie myśli ike przed wieczorem czy ja jakąś zazdrosć żywię? a ja na to "co po wróblu?" gołąb wart jest mego czasu niech tam wilczek gra na werblu zaciągnęło go do lasu Mniej stanowczo już nie będzie ale może jakieś klony ja na laurach nie osiędę nick mój jeszcze nie spalony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej stanowczo już nie będzie klonów też tu nie potrzeba to co było to już było widać taka wola nieba:P niech tam lusia w niebo patrzy jak gołębie jej bujają ike ptaków nienawidzi (bo jej po balkonie srają:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... gruchać każdy gołąb umie mówię ci to zawsze szczerze lecz, że wichrom nie ulegnie -w to ja dzisiaj już nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna zachwytu nieszczerego ze łzami w oczach niewzruszenia czytam co pisze IMO brzydkiego i pojąć tego nijak nie umiem to jest fenomen nieodgadniony skąd w słowach wierszy ku bułce ukłony ku bułce ike czerstwej, bo starej czytam i myślę, że za karę a jeśli kiedyś będąc w księgarni tomik poezji Twojej ujrzę niechcący noszący tytuł "na cześć piekarni" wyjdę i więcej tam nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie denatki zrefformowane okrzyk zdumienia wydobyły bo na swej bułce- startej pól kilo od dawien dawna nic nie przeżyły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą refformo szlajał się tu gdzieś jakiś czubek podający się za twojego rzecznika i ściemniał, że masz się dobrze- mimo twojego wieku (czy jakoś tak ?:P) jak widzisz, dla ciebie niestety, ja mam się wyśmieliście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niech tam lusia w niebo patrzy jak gołębie jej bujają" spojrzała w niebo - gołąb usiadł na dachu siedział siedział siedział a potem powiedział "otworzysz tę garść? - cel trzepotu mych skrzydeł i marznięcia na tym cholernym dachu" ................... (o żesz, nawet ne wiem która emotka do tego pasuje :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ty w te bujanie uwierzyłaś i otworzyłaś ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ale żeby potem nie było pretensji:P że tworzę projekcje i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu ale to moja projekcja a ja mam rozmach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja odpowiem na temat.
Jeśli miałabym kochać kogoś do szaleństwa i wiedziałabym, że ta osoba mnie odtrąciła, to zdecydowanie wolałabym znaleźć kogoś kto by mnie mocno pokochał za to jaka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, kto tu jest weteranką, ja czy Ty? uważaj lusia bo możesz niechcący zahaczyć o problematykę tego, kto tak naprawdę ma czerstwą bułeczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Ike, powiedzmy ze do kwestii uważania rozstrzygniętej na łamach wcześniejszego wiersza dodam na wszelki wypadek klauzulę, ze jednak macierzyński się liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi lusia ale według mojej projekcji jednak się nie liczy:P (sama mnie do projekcji zachęcałaś) na szczęście obie możemy uznać , że najbardziej czerstwą ma refforma i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Nad tematem unosi się bardzo apetyczny zapach świeżych (bądź nie bardzo) wypieków. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×