Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna :)

Różnica wieku... 30 lat.

Polecane posty

Gość 45latekmmmamam
Zuzanna :) i coz z tego,ze on taki fajny pod kazdym wzgledem:-) ale stary . Twoi rodzice nie są wkurzeni,ze z takim starym sie zadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Zuzanna :) jezli ziwazek sie zakonczył,to coś złego musiało sie w nim dziac,wiec udany nie był. uczucie sie wypala,to tez oznaka niezbyt dobrych relacji w zwiazku,wiec nie pisz,ze Twoj zwiazek nalezał do udanych.On mogł byc udany na poczatku,z upływem czasu zmieniał sie w nieudany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna :)
"On po prostu jest z tobą,bo zaimponowało mu,ze nim sie zainteresowałas i chcesz z nim być.54 latek nie wypusci z rąk 24 latki,która jest chętna na związek. A ty,jestes z nim,bo facet ma ustabilizowane zycie,że cie "nosi na rękach" Wiedział dużo wcześniej zanim zostaliśmy parą, że coś do niego czuję. Mógł przecież od początku jeśliby nic nie czuł, dla takiego powodu jak podałeś udawać zainteresowanie. Nie robił tego. A z tym "noszeniem na rękach" faktycznie, nie wypieram się, że czuję się przy nim wspaniale również z tego powodu, że się o mnie troszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Zuzanna :) po prostu jest z toba aby mu koledzy zazdoscili :-)tylko,ze koledzy na pewno nabijają sie z takeigo starego pryka,a z ciebie musza sie nabijac jeszcze bardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
piosenka-kobieca :-) szczescie cha,cha :-) No tak,24 latka szczesliwa z 54 latkiem :-) moze i jest,jak ma psychikę zwichrowaną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna :)
"Twoi rodzice nie są wkurzeni,ze z takim starym sie zadajesz?" Nie byli zachwyceni na początku, ale poznali go lepiej i zaakceptowali, bo przecież nie zabronią mi kogoś kochać. "On mogł byc udany na poczatku,z upływem czasu zmieniał sie w nieudany." Nie znasz sytuacji więc proszę, nie twórz mitów. Mój wcześniejszy związek nie jest tu głównym tematem, jeśli raczysz zauważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góreczka
a jakie to szczęście mieć faceta, który już pachnie jak stary człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna :)
"No tak,24 latka szczesliwa z 54 latkiem moze i jest,jak ma psychikę zwichrowaną" A czy w takim razie mogłabym być wg Ciebie szczęśliwa z np. 35-latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Zuzanna :) dziecionko,nie tworze mitow,ale spojrz logicznie,jezli facet,z ktorym byłas przez4 lata żyje i ma sie dobrze,to rozstajac sie z nim nie zrobiłas tego z powodu udanego zwiazku,tylko z powodu braku czegos tam w waszych relacjach,wiec niedopasowania sie pod jakimis wzgledami,więc zwiazek nie był udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Zuzanna :) dziecko,pogadamy za lat parę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Dlatego nie chce miec corki, bo w przyszlosci moglaby sie ona puszczac z moim rowiesnikiem.... albo starszym ode mnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pryk chce mloda
"jezli facet,z ktorym byłas przez4 lata żyje i ma sie dobrze" Jeśli żyje i ma się dobrze to tak. Ale tego nie napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
stary pryk chce mloda ;-) pomyliłaś nick Zuzanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem czemu napadacie
na dziewczyne. No ok - ma wade, ze jest starszy. Ale ile jest par, gdzie facet, ma wiecej wad? pije, bierze, jest głupkiem, chamem, siedzi w wiezieniu ,i co - dziewczyny ich kochają Mozecie radzic, co chcecie, ale jesli dziewczyna nie znajdzie kogos lepszego ( a moez tak byc, bo facet oprocz wieku ma jednak wiele zalet) - i tak z nim bedzie. Zuzanno daj sobie spokoj z opiniami na forum, masz swoj wlasny rozum( i serce) i sie nim kieruj . Nie masz uszcesliwic wszystkich na kafe - to ty masz byc szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
nie rozumiem czemu napadacie no to te dziewczyny ,ktore siedza z takimi draniami,pijakami tez są niespełna rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli żyje i ma się dobrze to tak. Ale tego nie napisałam." Chyba Ci podszyw nie wyszedł :D Nie uśmiercaj nikogo. Tu od początku trzeba swój nick zaczernić. "Dowartościujesz go. Przydasz się. " Dowartościowuję go tylko tym, że jestem młodsza? Czyli nie widzisz możliwości, żeby starszy mężczyzna czuł coś do młodszej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75473643636
"masz swoj wlasny rozum" To jest watpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Zuzanna :) ja sie nie podszywam i nie usmiercam nikogo,tylko odniosłam się do tego,że jezli on nie zyje,to zwiazke mógłby byc udany i przerwany tragicznym wydarzeniem. Jezli On ma sie dobrze,to zwiazek nie był udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie masz uszcesliwic wszystkich na kafe - to ty masz byc szczesliwa." Wiem i jestem, ale chciałam poznać opinię innych ludzi niż nasi znajomi czy rodzina. Takich zupełnie obcych, jak widzą taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Zuzanna :) owszem,moze cos czuc,ale wiecej czuje do siebie,bo sie z toba zwiazał,bo łechtasz jego ego.Ty 24 lata,on 54 ...sama sobie dopowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Zuzanna :) a chcesz z nim byc na dobre i na złe do konca swoich i jego dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góreczka
dobrze. mi np. podobają się niektórzy 50-latkowie. można w którymś 50-latku się zakochać. ale na pewno nie związać z żadnym. dobieramy się nie tylko z powodu miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jezli On ma sie dobrze,to zwiazek nie był udany." Rozumiem, że Ty wiesz lepiej czy mój związek był udany czy nie. Idąc w myśl tej zasady to o żadnym spośród milionów związków na świecie, które się zakończyły nie można powiedzieć, że były udane. W takim razie każdy związek jest marnowanym czasem ;) Nawet jeśli 2 osoby po rozstaniu twierdzą, że było im razem w tym czasie dobrze, nie mają do siebie po rozstaniu pretensji i utrzymują kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Góreczka no własnie,mozna sie zabujac nawet w 70 latku,bo nawet w tym wieku facet moze wspaniale wygladac i byc niezmiernie inteligentny,tylko po co z takim starym być będąc młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnkj
obrzydliwosc, a facet, ktory w ogole mysli o posuwaniu dziewczyny w wieku jego dzieci jest zboczony i nie ma w nim nic wartosciowego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Zuzanna :) no to niby dl;aczego sie rozstaliscei jak było wam tak dobrze ze sobą?:-) Jednak cos musioało sie dziac nie tak,ze wasz zwiazek rospadł sie. jest przyczyna,jest skutek.Nie ma skutku bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1XxxxxXxxxX1
Jego synowi tez dajesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góreczka
tjaa.. bo niby 60 latki to myślą tylko o seksie z 60 latkami. a fuj! to oczywiste, że myślą o młodych! to wcale nie jest zboczone. skąd wy macie takie dziwne myślenie, że starzy ludzie nie powinni myśleć o seksie z młodymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latekmmmamam
Góreczka owszem,starzy mysla o seksie z młodymi,ale młoda osoba ma nie tego w głowie jezeli mysli ui uprawia skes ze starym :-) A co bedzie robiła na starosc :-) szukała młodego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×