Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Gość parasolka czerwona
bedę, czekam na inf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////1234//////////
Hej :) Zaglądacie tu jeszcze.... Polny kwiat i jak tam po kontroli??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, czy jeszcze ktoś tu zagląda? Fajny temat ale chętnych do podtrzymywania jak widze brak. Ja właśnie biodre 2 cykl clo, w 1 była owulacja nawet podwójna ale nic z tego nie wyszło, w tym cyklu jeszcze jestem przed owulacją - potwierdzone monitoringiem. Robiłyście testy owu? Jak tam wasze starania? Odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titter
Ja wzielam najslabsza dawke CLO w jednym cyklu i od razu zaszlam w ciaze. Jestem w 6tyg - z blizniakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa ona
chyba zradko to się zdarza, żeby mieć ciąże mnogą po clo, ale napewno ryzyko jest. Jak bierzesz musisz sie liczyć że może być więcej ni 1 dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nk klatka
a czy clomid to to samo co clostilbegyt? u mnie w aptece nie ma leku clostibegyt. (nie w polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpooc
chyba to samo, wrzuciałam w net i ma taki sam składnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momigj
Hej babeczki,ja brałam CLO, pierwszy raz w obecnym cyklu,teraz czekam na rezultaty.Nie miałam monitorowanych jajników,ani nie dostałam żadnego zastrzyku,lekarz nic takiego nie zlecił.Trochę mnie to zmartwiło,jak uważacie że to potrzebne i że mogą zrobić się torbiele :-( W dziesiątym dniu cyklu miałam niewielkie krwawienie,a w środku cyklu (ok.14 d.c.) bardzo jajniki bolały.Za tydzień mam termin miesiączki i trochę mnie pobolewa brzucho.Kobitki,co brałyście ten lek,co myślicie o tych objawach,czy są normalne?A tak na marginesie to ja bym chciała bliźniaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **majówka**
ja brałam clo i jestem szczęśliwą mamą bliźniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla beskiddu
jak brałaś clo? w jakiej dawce? czy brałąś jesczze jakieś leki? ja mam zapisane od 5 do 9 dnia po 1 tab;etce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **majówka**
w cyklu, w którym zaszłam w ciąże od 3 do 7 dnia po 1 tabletce, zazwyczaj zaczynałam od 1 tabletki, w kolejnych po 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **majówka**
aaa i jeszcze luteine od 16 do 25 dnia 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaankaa
odświeżam, marzą mi się bliźnięta. znacie jakieś pomysły aby zwiększyć na nie szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po clo w 4 cyklu w koncu zaskoczylam i teraz jestem w 29tc z blizniakami i spodziewamy sie Parki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja tez po 3 miesiacy z clo zaszłam w ciaze mnogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy ... Staramy się już z mężem o dziecko 2 lata, jestem w 2 cyklu stosowania CLO, w pierwszym cyklu wyhodowałam sobie pęcherzyki ale niestety nie udało się, ten cykl trwał 34 dni a teraz obecnie przy 2mcu stosowania CLO jestem już w 35 d.c. i nie zapowiada się na @ a test ciążowy robiłam 31 d.c. i niestety I kreseczka :( czy cykle przy CLO powinny być równe? Co w ogóle o tym sądzicie? Czytałam też że dziewczyny dostawały jakieś zastrzyki? Pomocy Kochane :( doradźcie coś :( czemu ten cykl tyle trwa????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mi sie z clo opoznialy cykle o 2 3 dni ale za trzecim razem poszło :) dziś jestem w 17 tyg ciazy mnogiej:) tez mi lekarz nie kazał przychodzić przez 3 miesiące podczas brania clo i powiedział ze mam sie wyluzowac i napić wnika wieczorem a potem cieszyć sie chwila z chłopakiem:) tak więc i ci sie uda a test zrób za 4 dni :) dawaj znać :) 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do brania to ważne jest co lekarz zaleci. Ja np brałam od 3 do 7 dc i jak staraliśmy sie to kończyło sie@ a w 3 miesiącu nie mieliśmy czasu bo to były święta i poszło idealnie:) dziś cieszę sie brzuszkiem a jest już spory bo e końcu to dwa maluszki:) a ja miałam zawsze niedowage. Dziewczyny wyluzujcie sie:) clo naprawdę pomogą:) życzę wam braku @ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bralam jeden cykl
i zaszłam w ciążę pojedynczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skodafabia
ja też mam blizniaki po clo po jednym cyklu. tera z to juz czterolatki. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w obie cieze zaszlam po clo. w pierwszam przy pierwszym cyklu, w druga przy drugim. za kazdym razem cykl byl monitorowany i wiedzialam kiedy jest owulacja. dawanie clo bez monitorowania cyklu to nieodpowiedzialne ze strony lekarza. to przeciez hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze zeby lekarz byl to nieodpowiedzialny, raczej ma większą wiedze od ciebie. i nie do ciebie należy rola straszenia wszystkich dziewczyn które biorą clo bez monitoringu. Ja brałam bez i bez problemu udało sie i mojej koleżance tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula gratuluje :) i zazdroszczę strasznie :) dam sobie jezcze ten weekend a potem zrobie test (chociaż nie mam zbytnio nadziei :( ) w 3 cyklu będę na podwójnej dawce clo a jak to nie pomoże to czeka mnie laparoskopia w szpitalu :( ... a tego się naprawdę boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie! Co ci mogę radzić poradzić to to żebyś sie starała wyluzowac a wiem ze to trudne bo 18 tyg temu tez byłam w tej sytuacji. Mi lekarz kiedyś powiedział ze mama to raczej nie zostanę a potem trafiłam do mojego obecnego który jest rewelacyjny. Zawsze powtarzał wino i luz;) uda ci sie zobaczysz jestem pewna na 100 % bo tez to przechodzilam. A skoro lekarz dał ci clo to znaczy ze możesz zostać mamusia:) myślami jestem z tobą i czeka na kolejne info. ( ja za trzecim razem po clo zrobiłam test tydzien po @ i wtedy wyszły dwie grube kreski na dwóch testach bo jednemu nie mogłam uwierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula, a czy wiesz jakie
mogą być konsekwencje brania clo bez monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula jesteś super :) dzięki za pomoc ;) mam nadzieje że mój 3 cykl z clo będzie tak owocny jak u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mi udawalo sie zawsze przy drugim cyklu brania clo . Tylko nie stety ciaze tracilam , pojedyncze byly . Teraz tez bralan 2 cykle i jestem w ciazy pojedynczej. Kasiulka glowa do gory nie boj sie laparaskopi ja mialam w 2009 roku a miesiac pozniej bylam w ciazy z synkiem . Bez clo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co może być po clo - ciaza mogą :) statystyki same za siebie mówią. Wiele kobiet brało lub bierze clo bez obserwacji i są Mamuni:) jedyne zagrożenie to torbiela który powstaje nawet bez brania clo wystarczy mieć pecha. Mimo to ja ufam bardziej lekarzom i wiem ze maja większa wiedzę niż dziewczyny które naczytaly sie rożnych glupotej:) ale karzdy może wierzyć w co chce;) ja wierze w to co usłyszałam od jednego z najlepszych specjalistów w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×