Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Witam , Może odżyje to forum:) Ja o drugie dziecko starm się już przeszło pół roku, niestety z uwagi na nieregularne @ oraz brak objawów owul - również na testach zaczynam od przyszłego miesiaca brać clo, tylko przyzna się że troszeczkę na własną ręką bo póki co lekarz kazal mi brac luteinę na regularne @ ale że mam brac od 16 dnia a owulacji jesczze nie miałam więc na razie nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 86
Jest tu ktoś jeszcze? Jestem w pierwszym cyklu z clo, dwa pęcherzyki pękły, mam nadzieję, że się uda. Mam już córeczkę dzięki clo, udało się w 6 cyklu. Też miałam wtedy dwa pęcherzyki. Za jakieś 10 dni pewnie będę testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pui
Hej gościowi ja również zaczęła pierwszy cykl z clo , w czwartek mam monitoring ciekawe czy będzie pecherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimki
ja jutro zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 miesiacu z Clo ciaza blizniacza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deaf ona 30
Ja po 2 cykl cło brałam i jestem w ciąży bliźniaki A mam syna 2 letnie lekarz mówi że nie koniecznie po clo bliźniaki bo również mam rodzinę mojego tatę brata siostra bliźniaki byli i mojego strony męża ma siostry bliźniaki i nie wiem czy to przez geny czy to przez clo ale Zawsze pragnęłam mieć bliźniaki i udało się ciesze sue bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem po leczeniu clo udało się za pierwszym razem ,dodam ze o dzidzię starałam się 2 lata i nic,dostałam lek i się udało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ile miałaś pęcherzyków po Clo? Mam pierwszy cykl monitorowany, brałam clo dziś miałam mieć zastrzyk z ovitrelle ale pecherzyki jeszcze nie do końca dojrzały i lekarz zalecił wizytę w pon ale mam dwa pecherzyki dominujące i trzeci mniejszy, jak to było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera39
Ja także mam pierwszy cykl na CLO . moje cykle są krótkie 24dni. Brałam clo od 3 do 7dc. w 10dc podskoczyła temperatura z 36.7 do 37.2 i do dziś się utrzymuje na poziomie 37.1-37.3 w 13dc byłam na monitoringu i lekarz nie był w stanie mi powiedzieć czy była owu. Od 14dc.do 17dc bardzo mnie bolał jajnik z lewej strony,W 18dc.poszłam na monitoring i okazało się że mam pęcherzyk 20mm.dwa dni pózniej już była torbiel 28mm(czarna plama zamiast pęcherzyka) biorę luteinę na wchłonięcie torbieli. Dziś już jest 24dc i 14dzień wyższych tempe. Czy któraś z Was tak miała żeby przy wyższych tempe.urósł pęcherzyk jak do owulacji? Zastanawiam się kiedy w końcu dostanę okres,już bym chciała żeby zacząć nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny mam pytanko, zmieniono mi cło na symetrol, w pierwszym cyklu po zmianie nie było żadnych jajeczek a w tym dwa piękne w 12 dc pierwszy miał 21 a drugi 19,9 endo prawiw 11 wiec dostałam zastrzyk ovitrelle, podczas kontroli w 15 dc lekarz potwierdził pęknięcie pęcherzyków i płyn w zatoce dziś jest 16dc i z ciekawości zrobiłam test aby sprawdzić czy faktycznie zastrzyk fałszuje wynik i otrzymałam jedna kreskę jestem troszkę zdezorientowana, czy mogło być coś nie tak z zastrzykiem? Czy któraś z Wam miała podobnie? Intryguje mnie to że stężenie bhcg się nie utrzymuje... za 10 dni mam sprawdzić poziom bety ale chyba zwariuje do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SalsaPL
Witam. Mam nadzieję że jeszcze ktoś tu zagląda. Przeczytałam Wasze starania z 23 stron :) ja sie staram od 4 mcy- tzn od dnia odstawienia tabletek po wielu wieeeelu latach bez robienia przerw. No i mam za swoje... Bo teraz jak chce dzidzie to jest problem. Wlasnie dostalam pierwszego porzadnego okresu (4 mce po ostawieniu tabletek) Wczoraj przepisano mi clo- od wtorku mam brać.. i tak właśnie trafiłam na Wasz wątek- wizja bliźniaków troche mnie przeraża bo nie jestem już pierwszej mlodości i decyzja o dziecku sama w sobie była dla mnie ciężka. A teraz i tak pod górkę mam - ale staram sie i nie trace nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja właśnie zaczęłam swój pierwszy cykl z Clo. Aktualnie 5 dzień cyklu.. jestem mega podekscytowana. A myśl o bliźniętach.. coś cudownego!!! 

Ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa30
Dnia 1.03.2012 o 12:52, Gość kropla beskiddu napisał:

jak brałaś clo? w jakiej dawce? czy brałąś jesczze jakieś leki? ja mam zapisane od 5 do 9 dnia po 1 tab;etce

Wiem że temat stary jak świat ale może ktoś kto szuka to mu się przyda.Ja brałam clo od 2 do 7 dc po 1 tabletce a potem pregnyl, niestety miałam wspaniałego lekarza który kazał mi robić sobie monitoring na własną rękę, nie udało się,  potem już brałam po 2 a nawet po 3 tabletki i oprócz przyrostu wagi, stanów depresyjnych, paskudnej cery nic się nie wydarzyło dobrze ze przynajmniej torbieli żadnych nie miałam po tych końskich dawkach.Książkowo jednak zaszłam w ciążę po odstawieniu clo, niestety poronilam w 7 tc.Ale głowa do góry bo cuda się zdarzają(i wspaniali lekarze)w siódmą rocznicę ślubu moja kruszyna miała 3 dni.Na naturalnym cyklu bez tony leków i straszenia in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ask

Mi po cło udało się za trzecim razem 😉😉😉 dzisiaj pierwsza wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ale wyszła kupa

Miałam bliźniaki ale w pozamacicznej. Niestety trafiłam obydwie promocje z clo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×