Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Gość Laurenta
Syl_wia1987 * postaraj się tak nie stresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Trochę się uspokoiłam, bo moja gin, napisala, że póki co nie mam o co się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki u mnie do przodu ;) Jadodzianka juz po ptokach jak to sie mowi dzis odtatnie clo wziete w srode na podgladanie co i ile sie wykluło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ważne że beta rośnie! Dzis masz 5 t.c. i 2 dzień tak? kiedy usg? powinno już wyjść na usg pęcherzyk z żółteczkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia, tak dziś 5tc i 2 d. Nie wiem jeszcze kiedy USG, w środę mam powtórzyć jeszcze raz betę i mam nadzieję, ze już wtedy moja gin powie, kiedy mogę przyjść na usg, bo miała sobie wyliczyć kiedy będzie coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Dziś hcg znów o 47% większe, gin kazała mi przyjechać na usg, a jak zapytałam czy jest szansa, że będzie w porządku wszystko, to mi powiedziała, ze nie wie, bo nie rośnie jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodziana123
Sylwia usg na pewno wszystko wyjaśni. Będę trzymać kciuki! Z tą betą to chyba więcej stresu niż pożytku... A ja dzisiaj wzięłam III-cią tabl. Clo, dziś 5dc, za 5 dni intensywne staranka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia napisz co i jak po usg ? czy wszystko jest ok i co powiedziala gin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Hej dziewczyny. Na usg było widać małą kropeczkę w macicy,na ten moment niewiele można powiedzieć, bo beta jest za mała żeby cos było widać. Mam poczekać jeszcze tydzień, powtórzyć bete w poniedziałek, jak dalej będzie rosła pod koniec przyszłego tygodnia powinno być już coś więcej widać na usg. Więc póki co dalej za dużo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a może byś poszła na konsultacje to innego ginekologa? bo wiesz mojego synusia było wyraźnie widać już w 5 t.c. co prawda był on kropeczką w pęcherzu w macicy ale było wiadomo że to dziecko ... idz po prostu na jedną wizytę do innego lekarza, wiesz opinia dwóch ginekologów to więcej niż jednego ... bo coś mi się też nie podoba w Twojej lekarce, nie wiem co ale coś mi się nie podoba ... naprawdę, to jest sprawa ważna i wydaje mi się że w tej sytuacji nie masz nic do stracenia. Znajdz u siebie dobrego ginekologa z dobrym usg i idz na jedną wizytę chociaż do nowego ... A wy co dziewczyny na to? jakieś słowo poparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia, Twojego synusia było widać, ale miałaś dużo wyższą betę, a widać coś na usg od 1000, ja wczoraj miałam 254. Poza tym patrząc na to kiedy miałam owulację, moja ciąża może być tydzień młodsza od ciąży innej kobiety z taką samą długością cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej sloneczka!!! Sylwia-Mozliwe i to nawet bardzo ze masz racje.Ale mysle ze rzeczywiscie wizyta u innego gin. tez by nie zaszkodzila. Za wasza namowa postanowilam sprobowac jeszcze ten ostatni raz.Jak nie wyjdzie to niech dzieje wola Boga.Nic na sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Dziewczynki, póki co i tak muszę poczekać, aż beta urośnie tak, żeby było coś widać, zobaczę co wyjdzie na usg za tydzień i wtedy będę myśleć o konsultacji z innym lekarzem. Teraz to nie ma sensu, bo przy takiej becie każdy zobaczy to samo. Didronka trzymam kciuki, sama nam nie raz powtarzałaś, że nie wolno się poddawać, więc się tego trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodziana123
Sylwia ja myślę że bieganie po lekarzach nic nie zmieni, wg mnie musisz cierpliwie poczekać i możliwie jak najmniej się stresować. Masz leki na podtrzymanie ciąży więc co można więcej zrobić? No chyba że Cię to uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny :) Sylwia jak tam po becie ? wzrosła? , u mnie w nocy pecherzyk pekl wiec bierzemy sie do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodziana123
Ja się wczoraj dowiedziałam że 2 dziewczyny ode mnie z pracy są w ciąży. Ja też chcę!!! Dziewczyny nie poddawajcie się musimy się wspierać tu na forum. Ja właśnie mam 11dc, czuje troche pobolewanie brzucha i jajników. Mam nadzieję że owulacja będzie. Bierzemy się z M. ostro do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Syl_wia1987 i jak zrobiłaś bete w poniedziałek ??? Jagodziana 123 masz rację musimy się wspierać tu na forum :) Kochane 26.09. miałam dostać @ ból brzucha był ale do dzisiaj nic i już żyję cichą nadzieją... wiem że to mało prawdopodobne pierwszy cykl z clo + pregnyl. Jedyne objawy jakie mam to ból jajników i to nie zawsze. ehhh nie mogę się doczekać poniedziałku mój gim powiedział że test mam robić 35dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
bea78 mam nadzieję że nie zniknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laurenta straszny zastój sie zrobił :( kurcze jakby wszystkim kompy siadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
bea78 mam nadzieję że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ostatnio miałam tyle na głowie że nie miałam czasu tu wejść :) co u was słychać dziewczyny? Mnie dziś plecy bolą ... strasznie :( chyba źle spałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogrzebowa cisza jak nigdy :( co sie z wami dzieje dziewczyny ? Sylwia co z toba daj znak zycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodziana123
Laurenta, podziwiem Cię za cierpliwość, ja już dawno bym zrobiła teścik :) Sylwia, no właśnie co z Tobą??? wszystkie się tutaj martwimy,. U mnie 14dc i jakoś niespecjalnie to widzę, temp. nie wzrosła, śluzu płodnego brak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej sloneczka! No cisza sie zrobila :/ Co tam u was? Ja ostatatni cykl z clo dzis zaczelam.Na dokladke pomylilo mi sie i zamiast od 2 to od 3dc zaczelam brac.E tam i tak jakos juz nie wierze ze sie uda,wiec w nosie.Ale i tak z wami zostane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Hej. Ja właśnie wróciłam ze szpitala, diagnoza- puste jajo płodowe, jestem po łyzeczkowaniu i czekają mnie 3 miesiące przerwy w staraniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sylwia tak bardzo mi przykro :( nawet sobie nie wyobrażam co czujesz :( naprawdę bardzo bardzo współczuje!!! 3maj się Kochana!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Sylwia-Przykro mi :( Trzymaj sie skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Jednym pocieszeniem dla mnie jest to, że nie był to dzidziuś, ktory sie nie rozwijał i trzeba było usunąc, ani poronienie, tylko pusty pęcherzyk. Przez ten pobyt w szpitalu nabrałam dystansu do wszystkiego i pokory, kobiety naprawdę muszą byc niesamowicie silne, przechodzą takie tragedie, ze nie da się opisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×