Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Gość bea78
Czesc dziewczyny dzis rano zrobilam test i sama jestem juz glupia co myslec w miejcu C jest gruba czerwona krecha a w miejscu T jest bardzo bladziusienka rozowa kreseczka ale ja widac , wczoraj czytalam na forum ciazowym ze u niektorych kobiet ten hormon wytwaza sie pozniej wiec jestem juz cala glupia z tego wszystkiego ale dla pewnosci zrobie bete w poniedzialek rano i bedzie wszystko czarno na bialaym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea78
Witam was wszystkie u mnie niestety po rannym baraszkowaniu z mezem nawiedzila mnie @ no trudno moze nastepnym razem sie uda , ale trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane u mnie niestety @ na dobre sie rozszalala :( troche sie zawiodlam bo 11 miala przyjsc i test byl negatywny a w sobote po 3 dniach pozytywny a tu w niedziele nie miła niespodzianka :( a co u Was jak postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałaś na teście 2 kreseczki to mimo tej @ zrobiłabym bete ;) U mnie hmm... gardło mnie boli i nie wiem czy mogę na to coś wziąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka nie bylam na becie bo stwierdzilam ze nie ma sensu , a @ jest bardzo obfita gesta z małymi skrzepami :( do mnie tez sie cos przyplatało zatoki mi siadły i gardło boli a co do tabletek to idz do apteki i powiedz co i jak i ze jestes w ciazy na pewno cos ci da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Cześć dziewczynki, policzyłam jeszcze raz od początku i okazało się, że test mogę zrobić wcześniej i zrobiłam dziś z samego rana, mam dwie kreseczki :) Druga jest jasna, ale wyraźna, więc mam nadzieję, że test się nie pomylił :) Trzymajcie kciuki. Kasienia idź do apteki i powiedz, że chciałabyś coś na przeziębienie dla kobiet w ciąży, na pewno coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) co u Was ? Sylwia ciesze sie bardzo z twoich 2 kreseczek ale zrob bete zeby sie upewnic :) u mnie tez bylo 2 kreski i dostalam @ oby u ciebie bylo inaczej :) trzymam kciuki za pozytywny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej laski! Kasienia,Bea-Duzo zdrowka dziewczyny!!! Sylwia-GRATULUJE SLONCE!!! Alez sie ciesze :) Ja tym razem wyjatkowo czulam owulacje,po jajnikach mi niezle dawalo :) testy na owu tez okazaly sie pomocne,w przeciagu 5dni mialam dwa testy z mocniejszymi kreseczkami,raz 13.09 i drugi 15.09. Zobaczymy wedlug moich obliczen @ powinna sie pojawic 1-2.10 i oby sie nie pojawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Didronka, trzymam kciuki. Dzisiaj idę na wizytę, bo brzuch mnie boli i wole nie ryzykować, lepiej od razu sprawdzić co się dzieje, tyle czekałam na te dwie kreski, że teraz na rzęsach stanę, żeby wszystko dobrze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratuluje i bardzo się cieszę :) zrób bete i śmigaj do ginka :D hihi teraz będziemy się wymieniały doświadczeniami ciążowymi :) Didronka - no to teraz czekamy na Twoje efekty :) mam nadzieje że też zobaczysz 2 kreseczki :) Ja idę dziś do lekarza zwykłego bo moje gardło okropnie boli i migdałki mam wielkieeee i w ogóle katar osłabienie, masakra! Byłam wczoraj w aptece i na gardło dostałam "Prenalen Gardło" ale to same zioła są ... noc była koszmarna, myślałam ze się popłaczę :( zobaczę co mi lekarz poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia, a czy betę robi się na czczo jak inne badania? No i nie wiem czy to ma sens, żeby jutro szła na betę jak dzisiaj mam wizytę u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak bedziesz po lekarzu to melduj od razu jak i co :) mam nadzieje ze przyniesiesz dobre wiesci :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bete robisz kiedy chcesz :) nie trzeba na czczo :) ale jak dziś wizyta to może faktycznie nie musisz tej bety robić :) Daj koniecznie migusiem znać co tam na usg zobaczyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyy napiszcie mi cos na temat tego wiesiolka czy moge go laczyc z clo i brac na wlasna reke i czy mozna go brac przez cały cykl ? i jaki jest najlepszy :) pytam bo duzo czytalam na jego temat ze mozna szybciej zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Kasienia-Odpoczywaj i kuruj sie :) Sylwia-Jak wizyta? Bea-Co do wiesiolka kochana to ja kupuje w dm najzwyklejszy,mozesz brac go na wlasna reke od 1 dnia cyklu do dnia owulacji,poniewaz wywoluje skurcze macicy.Ogolnie poprawia sluz.W moim przypadku sie sprawdza,bralam przez dwa cykle. U mnie klucie w lewym jajniku,co jakis czas ciagnie mnie tez podbrzusze.W niedziele przez kilka minut ruszyc sie nie moglam tak mnie bolalo.Kurcze jak bym chciala zeby sie w koncu udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didronka mnie tak bolało nie raz myslalam ze sie skoncze z bolu az mnie mdliło z bolu i gesia skorka wychodzila :( myslalam ze wrocilo mi zapalenie macicy ale bylam u mojego gina i powiedzial ze wszystko jest ok :) tylko ze poprostu dni plodne tak przechodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Dziewczynki, na wizycie niestety nic się nie dowiedziałam, Pani doktor powiedziała ze jeszcze za wcześnie, coś tam zobaczyła na usg, ale powiedziała, że nie chce stwierdzać, żeby nie było, że ona bardziej chce coś zobaczyć niż naprawdę widzi, kazała zrobić betę i dała na wszelki wypadek d*phaston, bo mnie brzuch pobolewa. Dziś rano pobiegłam na bete, za kilka godzin będę miała wyniki i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Czekam na te wyniki, jak na skazanie. Ale robiłam dzisiaj rano drugi test i znów 2 kreski, chyba nie możliwe żeby dwa testy się "pomyliły"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Sylwia-Skarbie na 100% jestes w ciazy :) Mi temp. spadla, juz wiem co jest na rzeczy :( .Chyba czas pogodzic sie z losem.Poddaje sie,nie mam juz dluzej sily liczyc,mierzyc i czekac.Pojade jutro do kliniki juz ostatni raz :,( To nie ma sensu :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Dziewczyny beta 62,06 jak to interpretować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didronka kochana nie mozesz sie poddac nawet sie nie wasz zabraniam ci :) Sylwia a tobie wielkie gratulacje kochana :) kupilam dzis oeparol femina za 60 tab.22 zł ile razy dziennie moge brac i po ile tab. przy clo? A zeby sie calkiem zniesmaczyc to wam co napisze moja corka ma 14 lat i dzis oswiadczyla w domu ze jej kolezanka z klasy jest w ciazy , troche sie skrzywilam na to ale dziecko w tym wieku to juz przesada tym bardziej ze z wygladu to jeszcze dziewczynka mała drobna i ma chyba 1,50 wzrostu nie wyobrazam sobie jej z brzuchem , dla mnie to troche chore .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea - no w tym wieku to naprawdę PRZESADA!!! gdzie są rodzice takich młodych dziewczyn które już w ciąży są?! rozumiem że takie młode boją się tabletek antykoncepcyjnych (może i dobrze) ale jak już chcą się w tym wieku zabawiać to niech w prezerwatywy zainwestują. Didronka - nie poddawaj się dziewczyno!!! puść na luz ale się nie poddawaj!!! nie po to tyle się starałaś żeby teraz odpuścić! a zwłaszcza że cel starania jest naprawdę cudowny!! Ja wierzę że niebawem zajdziesz!! Cierpliwości i spokoju!! Sylwia - skarbie a nie masz skali na tych wynikach z bety? ja jak robiłam bete w 5 t.c. to wyszło mi 3444,000 mIU a skale na wynikach mam taką: kobiety nie ciężarne < 1,000 kobiety po menopauzie < 7,000 3 - 4 tydzień ciąży 5,800 - 71,200 4 - 5 tydzień ciąży 9,000 - 750,000 5 - 6 tydzień ciaży 217,000 7 tydzień ciąży 3697,000 8 tydzień ciąży 32065,000 9 tydzień ciaży 63803,000 ... dalej nie opisuje skali bo na pewno nie jesteś dalej niż w 9 t.c. :) ale skoro kolejny test ciążowy wyszedł pozytywnie to możesz się już cieszyć :) a my możemy gratulować bo moim zdaniem to na 100% ciąża :) a powiedz mi jeszcze skąd Ty jesteś? i kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej @? brałaś oprócz clo jeszcze coś? dostałaś jakiś zastrzyk? bo to też może wpłynąć na wyniki testu, i czy pamiętasz kiedy miałaś owulacje? jeśli od owulacji minęło 18 dni albo przeszło 18 dni to na pewno ciaża ;) temp. zmierzyłaś w pochwie rano przed wstaniem z łóżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia, niestety nie miałam skali, moja gin napisała, ze w takim razie jest coś bbb małego i mam powtórzyć betę w piątek. Temperatury nie mierzyłam, ostatnia @ 18.08. cykle 29 dni, owulacja była w 17 dc. Ale chyba 2 testy nie mogły się pomylić...test ciążowy wykrywa stężenie pow 25, moja beta jest 62 to chyba dzidziuś?? Oprócz CLO brałam tylko Siofor, ale on na wynik nie ma wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja mam core w domu 1.5 roku po clo 1x1 2-6 dc udało sie w pierwszym cyklu. Teraz czekam na bliźniaki po clo 2x1 2-6 DC po 5 cyklach się udało. Nie miałam monitoringu za to dwa razy przed cło HSg. Nie brał am tez nic na pęknięcie pęcherzyka. Bliźniaki dwu jajowe. Powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
barbora ile mialaś pecherzyków ??? Ja mam 5 po CLO i dostałam pregnyl ale obawiam się ciaży mnogiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Kasienia89 proszę napisz ile miałaś pęcherzyków i czy sprawdzałaś czy wszystkie pękły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to by znaczyło ze dziś to twój 4 tydzień i 3 dzień ciąży więc beta faktycznie może być niska a na usg można jeszcze nie zobaczyć fasolki :) ale Pani Doktor Kasienia mówi Ci ze jesteś w ciąży i możesz już się w pełni cieszyć :) w piątek zrób bete i zobaczysz że będzie wyższy wynik, d*phaston dobry lek, pomoże w utrzymaniu maluszka :) a więc nie pozostaje mi nic jak powitać Cię w gronie mamusiek hehe :) Laurenta - słońce ja miałam po 2 pęcherzyki z czego jeden pękał i taka jest książkowa definicja" że pęka tylko jeden, ten najbardziej dojrzały :) chociaż widzisz ja jestem przykładem ze jednego miesiąca pękły dwa, jeden naturalnie a drugiego mój Pan ginekolog "zgniótł" i też pękł :) czyli miałam 2 owulacje ale ten cykl i tak był niewypałem, zaszłam dopiero w 4 cyklu i to właśnie w tym cyklu podali mi zastrzyk pregnyl i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam dopisać, że tak, sprawdzałam czy pękły na monitoringu u ginekologa :) ale w tym 4 cyklu nie musiałam sprawdzać bo po podaniu pregnylu po 48 godz (to tak około) pęcherzyk pęka i ja wyraźnie to czułam boleśnie że pękł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jakie mogly by byc skutki napszyklada bedac juz w ciazy i niewiedzc i brac clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×