Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mój brat to nieudacznik

Mój brat to życiowy nieudacznik!

Polecane posty

Gość mój brat to nieudacznik

1.Uczył się na samych dopuszczających 2.Jest gruby 3.Nie ma i nawet nie szuka dziewczyny 4.Nie chodzi na dyskoteki 5.Dokuczano mu w szkole 6.Mówi nie wyraźnie 7.Pracuję w biedronce 8.Mieszka z rodzicami 9.Nie zdał ani matury ani egzaminu zawodowego a chodził do technikum 10.W dodatku mój brat czuje się najlepiej w towarzystwie swojego kota i psa i cały czas by jadł. Raz poszliśmy na wesele to jadł i żadnej dziewczyny nie poprosił do tańca, poza tym jest mało rozmowny, wstyd tylko za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanta_lupa
a Ty sie dowartościowujesz kosztem brata? brzydko tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój brat to nieudacznik
Żadne provo, o sobie nie mam zbyt wiele do pisania bo jestem całkowicie jego przeciwieństwem, żyje jak normalny człowiek, nie izoluje się od nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego się wstydzisz "za niego" ? Chciałbyś żeby on tak powiedział o Tobie ? Jak byś się czuła? Jeśli Twój brat nie jest upośledzony umysłowo, to całe jego nastawienie do życia, wychowanie, system wartości wyniósł z domu. Nie wiem czy wiesz, krytykujesz w ten sposób swoich rodziców ? W jakim celu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój brat to nieudacznik
Nie jestem facetem to raz. Poza tym pomyślcie jakbyście mieli takiego syna który zaraz po pracy idzie do domu i siedzie kompem lub tv zamiast isc na jakąś impreze, siłownie i szukac dziewczyny oraz podjąc dalszą edukację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana rozalia
"7.Pracuję w biedronce" Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałaś co napisałem ? To że taki jest to skutki WYCHOWANIA ! WYCHOWANIA li tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Max. Piszesz demencja. Jeśli ma uszkodzenie mózgu to oczywiście to jest przyczyna. Jeśli jednak jest zdrowy psychicznie i prawidłowo rozwinięty umysłowo, to całe jego nastawienie do świata wyniósł z domu. Z domu wynosisz wszystkie podstawowe cechy jak poziom empatii, lęki, fobie, etykę. Napisz czemu uważasz że się mylę ? Nie bluzgaj tylko mnie oświeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killer30
Jesteś brzydka świnia! Chuj cię obchodzi jaki on jest! Widocznie taki chce być i chuj ci do tego! Nie masz prawa ingerować w jego byt załosna su ko a tym bardziej oczerniac za plecami! Jestem dziś mega wkurwiony i dopierdalam wszystkim żałosnym pasztetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×