Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

groszku to ile już udało Ci sie schudnac bo nie widzę już chyba za dobrze czytam i czytam ale i tak gratuluję, nie martw sie schodami lepiej po nich wchodz a raczej wbiegaj a waga będzie zbiegac w dol.:-) powodzenia życzę z całego serca super laseczko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka1984)))).....dzięki)...chyba z 4 dni temu się ważyłam i poszło mi 7,400,,,teraz się nie ważę,dopiero ok 7go pażdziernika,,,pozdrawiam Cię mocno..buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dibry wieczór:)..u mnie cóż lekkie swietowanie .....2 lamki wytrawnego winka ....grzeszek(wkoncu 35 lat raz w zyciu sie kończy) menu dzisiejsze(była imrezka,ale się trzymałam:) śniadanko twrozek chudy z rzadkiewka,obiad kasza plus warzywa i pierś z grila...kolacja.....dwie lyzeczki tataru,jedno jajko gotowane,pałeczka udka wędzonego....pozdrawoam wszystkich i miłego wieczorku zyczę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday kochana
Kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday kochana
to ja "dlaczego wy sie musicie tak"......:-) zycze Tobie wszystkiego dobrego i duzo szczescia i usmiechu na buzce :-) aby wstystkie Twoje plany i marzenia sie spelnily. zobaczysz za rok bedziesz juz w celu :-)🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku Ty jesteś spod Wagi :) To super znak zodiaku,coś wiem o tym bo tez jestem Wagą(26wrzesnia). Dużo szczescia,zdrowia,usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa.asia73......to również zyczę Wsystkiego Najlepszego,spełnienia marzeń tych duzych i tych maleńkich:)spóznione ale szczere:)))buuuziolki wago:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku-dziękuję :) Werko Trzymam kciuki i marze by do Was dołaczyc.jeszcze 2 miesiace bede w dwupaku a potem pomału odchudzanie.Pomału-bo chce karmic bąbla piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werko-tak z ciekawości ile masz wzrostu? Ja 179 i tez chciała bym wazyc ok 70kg,ale to bardzo odległy cel. Najpierw waga dwucyfrowa a potem zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa.asia73...o to masz termin na grudzień...ja też 5 lat temu urodziłam strzelca:)))) karmiłam prawie 7 miesięcy i bardzo ładnie mi zeszła waga z ciązy,także moze nawet nie będziesz musiała specjalnie dietować,bo i tak karmiąć dzidzi trzeba się trzymaż zasad by maleństu nie zaszkodziło)ale pisz nam tutaj tez jak się czujesz mamuśku będziemy z Tobą liczyć dni a co:)))))TRZYMAJCIĘ SIĘ:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)dawno nie pisałam ale czytalam starałams ie byc na bieżąco:)dziewczyny gratuluje wam tych zrzuconych kilogramow,i zazdroszcze wam ze tak dobrze wam idzie,mi od 25,08 udało sie schudnac tylko 4,5kg i teraz waga stoi mi w miejscu a normalnie i codziennie jezdze na rowerku:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cialo nie moze mniej wazyc;-) wiem ze bede wygladac swietnie,czuc tez . ogolnie bylo umiesnine bo trenowalam boks ale nieudana ciaza,depresja,nerwica i leki a zwlaszcza doxepin mnie tak urzadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli daze do celu i wiem ze dam rade jest coraz lepiej juz nie mam napadow glodu i nawet jak juz jem to male ilosci chyba worek moj sie skurczyl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, gratuluje wszystkim zrzuconych kilogramow, nieudzielalam sie bo nie mialam dostepu do netu, nadal dietkuje. Werka mamy podobne cele i wymiary, bede ci kibicowac i sobie oczywiscie, ja dzis zrobilam sobie dzien ryzowy plus marchew surowa do chrupania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja tez podobnie mam jak Wy:) schudlam juz 2 kilo ciesz sie ogromnie, zawsze to do przdu:) groszku co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) za oknem letnia pogoda)aż zyc się chce ).. moje menu dzisiiejsze.... sniadanieszynkadrobiowa papryka czerwona i ogoras.obiad mizeria(ogorki przyprawy plus kapkę octu jablkowego,jogurt 0%)mdwa puplety z indyka gotowane.kolacja jeszcce nie wiem co mnie natchnie,ale pewnie coś dietetycznego:Ptrzymajcie się laseczki miłego początku tygodnia :))) ps gratki za kazdy kilo mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:-) co u was ciekawego? Ja od dziś na kapuścianej, muszę spróbować skoro tak wszyscy chwalą. Właśnie jestem po ćwiczeniach i popijam zielona herbatke coś pusto tu.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś na śniadanie kubek kawy bez cukru z odrobina mleka zero zero plus jajko na twardo z odrobina tunczyka i pół kromki chleba owsianego na obiad już zupa kapuściana a wieczorem to samo czyli zupa i tak do dziesiątego do nstp. Wazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellaxx :-) to jakie są Twoje wymiary, napisz coś o sobie ile udało Ci sie już spaść z wagi , co stosujesz i co stosowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×