Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

Werka- gratuluje, ladnie ci spada. Mam 170 cm wzrostu, astartowalam z wagi 114,5 jak w stopce. Dlatego pisze ze podobne wymiary, Dziewczyny a mierzylyscie sie przed dieta? ja sie zmierzylam a 2 raz zmierze sie rowno za miesiac od rozpoczecia diety, jestem ciekawa ile mi ubedzie. Stosuje diete MZ. wczesniej nic niestosowalam bo bylam w ciazy, choc juz minelo 8 miesiecy od porodu- niemoglam sie zebrac w sobie. po porodzie przytylam 19 kg, wiem ze to moja wina i strasznie zaluje ze o siebie nie dbalam bo zawsze mialam problemy z nadwaga. teraz wzielam sie za siebie i niemam zamiaru sie poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah michalinka mozemy zrobic sobie zawody ja na 107 musialam pacowac ale juz nie dlugo beda dwie cyfy nie trzy na wadze tego tez tobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana będziemy miały motywację.:-) i wtedy będzie nam sie lepiej znosiło trudy diety.;-) ja od dziś na kapuścianej jestem do dziesiątego do nstp. Wazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) jak się cieszę że nawzajem dopingujecie)mam nadzieję ze moje dwie cyferki po nowym roku zobaczę:)Ptylko kiedy heheh ale co tam małymi krokami a do celu:) dzisiejsze menu) pomidory dwa jaka ugotowane następnie gruszka; orzechy wloskie 3,obiad sok pomidorowy i niecalą szklankę ugotowanego jaska ,kolacja ogorki szynka drobiowa,i papryka czerwona,i oczywiscie miedzy czasie piję kawę czarną bez cukru,i herbatki albo czerwona albo zielona z opuncją... pozdrawiam Was gorąco.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku napewno zobaczysz,nie martw sie. jak moge Ci cos poradzic bardzo Cie prosze nie jedz gruszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszki powoduja kamienie takze nerki upsssss i fullll cukru groszku zostaw ta gruszke poza tym ciezko sie ja trawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yupi yes ogladajac cos takiego widac jakim jestes zerem, to co prezentujesz znaczy sie tym jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny, cos niemoge trafic jak wy jestescie, Dziewczyny bede was gonic-super motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina to ze my jestesmy piekne to my wiemy mimo wszystko, a ze kochane to jestem bynajmniej ja . co do reszty ysle ze tez, ale nie wnikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam groszku i inne panie, ja jestem na topiku u Mellissy pt moje zmagania z kilogramami. Moge tu do Was tez zagladac? Ja od dzis eliminuje slodycze...bo to moj najwiekszy problem i pomalu czyszcze sie z przetworzonego jedzenia, moze to zabrzmi dziwnie ale ja swoje odchudzanie zaczynam od 2600 kcal i do tego cwiczenia 4 razy w tyg wiec wyjdzie bilans ok 2200. Po prostu wiem juz po swoich probach z wszelkimi dietami ze to zawsze mnie doprowadzi z powrotem do nadwagi dlatego koniec z tym, wiedze juz mam, czas ja wprowadzac w zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)..wczoraj klopot z netem miałąm i nie mogłąm jak kliknąć do Was wrrrrrrrr Millaska....witaj ,witaj)oczywiście że jesteś juz z nami i już tzrymamy kcuki za Ciebie) ja dzisiaij na sniadnko twarozek wiejski lekki,pomidory,...na obiadek karza z warztywami(pOL paczki),do tego kiszona kapusta,,,,kolacja sledzik w pomidorach vbedzie i papryka czerwona,owoce sliwki i jablko.....no to tzrymajcie się laseczki miłego dnia:)pozdrawiam Was moooocno i się trzymajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie "wypowiedzi" jak ta powyzej powinny byc automatycznie usuwane. A jak nie usuna to olewajmy to. Groszku chyba za malo jesz...nie jestes glodna? Jesli chodzi o owoce to nie bardzo one sie nadaja na wieczor, najlepiej rano albo od razu po wysilku fizycznym. Czarne jagody sa bardzo zdrowe. Bylas kiedys na sfd? Ja czerpie wiedze stamtad i zamierzam zalozyc tam sobie dziennik jak tylko pozbede sie powoli swinstw z mojego jadlospisu. A dziewczyny jak np gotujecie mieso z kurczaka to z jakimi przyprawami zeby bylo smaczne? Bo mi gotowane cos nie podchodzi a trza by bylo tez takie jesc zamiast smazonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millaska,,,,:)nie, nie,,ja owoce jem między posiłkami i jak zgłodnieję,teraz juz rzoładek się skurczył,więc mniej trzeba,,,a jak coś to zawsze ratuje mnie albo szklanka soku pomidorowego,albo maślanka,ale duzo piję herbat i wody ,,,a jeżeli chodzi o wypowidz tej z góry....no cóż.......jest to osoba bardzo nieszczęśliwa,,obrzucanie kogoś błotem,wyzwiskami to tylko dowod na brak kultury osobistej,wychowania i tolerancji.....nic innego jak żal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz po moim poprzednim poscie zglosilam ten pomaranczowy do usuniecia i do tej pory wisi...eh. Groszku mam na mysli strone www.sfd.pl to sportowe forum gdzie sa doradcy z prawdziwego zdarzenia ale oni nie preferuja diet niskokalorycznych tylko zdrowe odchudzanie zgodne z zapotrzebowaniem i ucinaja kcal minimalnie by chudnac powoli. Ale pomagaja tylko osobom zdecydowanym z podejsciem do takiego odchudzania, ja jestem za tym bo czytam dzienniki redukcyjne roznych osob i oni osiagaja wymarzone sylwetki trwale i bez glodowania. Tu na Twoim topiku ktos wkleil link do jednej kobietki co wazyla ponad 120 kilo czy i chudnie na 1900 kcal! Teraz ma ok 90 albo ponizej nie wiem bo czytam dziennik od poczatku z zapartym tchem podziwiajac ja i jeszcze mi kilkanascie stron zostalo do przeczytania. Wkleilabym link ponownie ale ja pisze z z telefonu, jeszcze nie dorobilam sie laptopa heh i nie mam jak wklejac linkow. Uwazam ze powinnas przeczytac ten dziennik, bo wymiary miala podobne do Twoich a osiagnela juz wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek).... grosszek76........normalnie rozśmieszyłaś mnie dzisiaj do łez.....nie masz co robić,czy brak Ci przyjaciół?cały czas mnie prześladujesz,traczsz czas na szukanie foitek,czy wypisywania głupot.......masz chyba bardzo niską samoocenę ,zazdroscisz ,to zalo sobie topik pt żałosna,samolubna i nieszcęsliwa baba....będziesz miala wpisow ze hoho.... Millaska...dzięki za stronę ,czytam z uwagą:),jeżeli chodzi o kurczaka,to na poczatku gotowalam tylko na kostce.teraz odrobinę soli morskiej plus ziola prowansalskie dokaldam.... Wlasnie znudzily mi się juz te szynki drobiowe sa za slone ,wiec dzisiaj zrobilam takie roladki z piersi kurczaka w srodek papryka czesrwona ogorek kiszony przyprawilam i ugotowalam na parze,teraz je będę kroic w plasterki jak szyneczkę) dzisiejsze menu makrelka wedzona i rzodkiewki,jabłka,obiadzio ryz ,rybka i surowka ,kolacja (moja szyneczka )i grzybki marynowane:)mniam...miłego piatku dziwczyny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanwia mnie co trzeba miec w glowie zeby pisac takie rzeczy, mowiac calkiem powaznie powinnas usac se do psychiatry, aha, apmietaj, tWOJE slowa moga obrocic sie przeciwko tOBIE, zal mi cie czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedz o tym swojemu lekarzowi naprawde groszku, sama wiesz ze nie ma co gadac z kims ponizej Twojego poziomu, melduje ze dziki cwiczeniom intensywnym i diecie mż schudlam 3,3 kg w tydzien! wiem wiem, woda, ale ja czuje w sumie juz te 5 kilo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)) a ja baja.....wiesz co jesteś NIKIM,POPROSTU ZEREMM,masz problemy psychiczne,moze rzygasz codziennie patrzac na siebie w lustro?..trzymam się diety lepeij niż ty potrafisz myślec,,,a co do faceta :)hehheh popatzr ja mam męża od 18 lat jesteśmy razem..kochal mnie jak byłam młoda,szczupłą,a teraz kocha nawet masując mi te obwisle plecy...widzisz kocha mnie i szanuje,,,a do cieebie biedaku to chyba tylko wstret wszyscy maja,tyle jadu co masz w sobie to i twoj organizm zatruŁ....milosc jest na dobre i na zle...no tak ale ty nie wiesz tępaku co to.......jeszce bardziej mnie motywujesz,paradoksanie ,a;e ja wygram ta walke a Ty caly czas bedziesz zgosznala JĘDZĄ.... WRACAJAC DO NORMLANYCH SPRAW:) Moje menu sobotnie..twarozek chudy ,pomidory ,ogorki,obiad kasza buraczki,udko gotowane bez skorki ,miedzy czasie jablka,kolacja moja szynka i znow grzybki marynowne mniam,mniam:)trzymajcie się dziewczyny...miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×