Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

anunia55......szkoda zdrowia na sztuczne tablety,kup sobie blonnik z ananasem tez dziala nie chce sie jesc,zreszta jak sie ograniczy to i rzaladek się kurczy .....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rack up rock out
groszek,litosci...rzoladek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek bruneteczka
Odpisuje dopiero bo byłam na spacerze, do sklepu na nogach mam ponad godzine, w sumie tak,można iść na nogach ale wlasnie troche mobilizacji:D A co do wzrostu to 163 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również wszystkich. Już myślę sobie jaką dietę zastosuję po głodówkach. Jak uważacie, co jest lepsze: Atkins czy Dukan? Szczerze to wolę Atkinsa, bo kocham mięso. Poza tym słyszałam, że Dukan jest szkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrala dukana ale skoro musisz mieso bo lubisz tylko pamietaj gorzki lek najlepiej leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli bedziesz stosowac sie do przepisow dukana tak prawidlowo to nie jest niebezpieczny mowia tak osoby myslace ze dukan to serek wiejski light i jogurty zero probio to nic dziwnego a na dukanie tez jest mieso tyle ze drob albo ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co dadzą mi głodówki. To od nich chcę uzależnić decyzję: głodować czy już po prostu jeść wszystko, ale zdrowo i mało. Moim marzeniem jest ważyć 60 kg. Ale to odległe, póki co chcę widzieć na wadzę w Wigilie mniej aniżeli 78 kg. Bo jak już się brać to na całego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja do najbliższego sklepu mam dziesięć kilorow i jeżdżę rowerem jak jestem w domu bo facet auto do pracy bierze ale owszem miesiąc temu taka dama tłusta jak ja rowerem o nie a skąd a dziś tylko kurz za mną idzie no nie idzie bo asfalt ale tak ogólnie mówię he he :-)no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do świat to marzę żeby 85 bylo ale tak tylko marzę bo co słoniny se nie obetne :-(.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anunia niech Ci aby do głowy nie przyjdzie tego brać broń Cię Panie Boże..chce na zawał zjechać zamiast z wagi? Wiem co to, znam widziałam skutki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze dam rade w dwa miesiace pietnastaka schudnac? takie mam marzenie naj naj na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jeśli chcesz pomogę Ci schudnąć?!! Mnie samej udało się pozbyć ponad 30 kg i na swój sukces zapracowałam sama bez żadnych diet cud ani magicznych środków wspomagających odchudzanie!!! http://allegro.pl/poradnik-odchudzania-mnie-sie-udalo-30kg-mniej-i1874330659.html Jeśli masz jakiekolwiek pytania nie wstydź się napisz!! - 88bry88@wp.pl pozdrawiam BASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:)...w sumie tak sobie myślę gdzie Ci mężczyźni gruuubi tacyyyyy,gdzie te chłopyyy: :)) )tyle ich widac czasem z mega nadwagą ,a w ogole tutaj ich nie ma...może obserwują nas w ukryciu:) BASSIA88....jeżeli chodzi o mnie radzę sobie tutaj z dziwczynami ,więć dzięki za platne diety:) menu dzisiejsze..... pasta z twarogu chudegoi sledzika w pomidorach ,papryka,nastepnie przegryzka z jabllek:)obias buraki gotowane ryz brazowy i rybka na parze,kolacja szynka drobiowa i ogorki konserwowe,pomidory.... milego piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki.:-) ja już w domku wykończona co prawda ale szczęśliwa męczy mnie taka nudna praca. Ja dziś litr soku pomidorowego pikantnego plus pierś ugotowana w kawalkach tzn w kostkę.;) troszkę pora dwa ząbki czosnku szczypta ziół prowansalskich gotujemy piec minutek i na talerzyk do tego jogurt nat zero zamiast lychy smietany dobra zupka wyszla ale ja dodalam jeszcze starta marchewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasek bruneteczka
CZesc kochane. Powiem Wam że ograniczam zarełko!:D staram sie choc wczoraj o 11 w nocy nie wytrzymalam i zezarlam makaron ;[ teraz mi glupio .Ale staram sie cwiczyc choc po 1 godzine dziennie. Tylko ze..mam klopoty z facetem i ciagnie m,nie z nerwów do jedzenia.. eh. ale sprobuje zrzucicpare kg. stanelam dzis na wadze jest 108,2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasek bruneteczka
Dekielka Dekalontka ciebie się nie pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 108 kilo to bym sie
powiesila :-O nie wiem jak mozna jeszcze zrec makaron o 23 :-Oja mam 10 kilo nadwagi i mi kolana siadaja a co dopiero to :-O wez sie opanuj kobieto:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 108 kilo to bym sie
wez idz sie sama powies lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 108 kilo to bym sie
163 to powinnas wazyc 63 kilo -normalna waga a twoja idealna waga to 53 kilo. zamiast zrec wez sie za robote.:-Obo masz 45 KILO NADWAGI KOBIETO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 108 kilo to bym sie
Przy wzroscie 163 cm...brrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubasek bruneteczka.......na mnie ,tutaj z obrzydzeniem pisali...ale to jeszcce bardziej czlowiek chce pokazac ze się postara cos z tym zrobic,nie denerwuj sie lymi opisami tylko walcz,pamietaj ze jestesmy z Tobą .....zrezygnowac trzeba z macznych rzeczy ,i tlustych,miecho chude bez skorek ,szynki drobiowe ,bedzie dobrze jezeli sama bedziesz tylko tego chciala:)trzymaj sie sloneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×