Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

Co za intelektualny niedorozwój z tej pomarańczy :o Pamiętaj, że dobro powraca. Zło również. Żal mi cię, twojego pustego życia i płytkiej osobowości. Powodzenia dziewczyny :) Trzymam za Was kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujemy Pani Modeno
Pani jest super 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego administrator forum nie zablokuje mozliwosci pisania temu uzytkownikowi? nie wiem dlaczego macie ciagle jakies ale w stosunku do mojej osoby? to że polecłam Wam żywienie optymalne ,a Wy nie miałyscie ochoty spróbowac nie znaczy ze trzeba kogos obrazac. ludzie na żo sa naprawde zyczliwymi osobami choc ciezko to niektórym pojac jak mozna byc bezinteresownym. zagladam na Wasz topik,i możecie wierzyc lub nie ,ale trzymam za Was kciuki ,obojetnie jaka metoda do tego celu dojdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modena......Bardzo dziekuję ....... ja juz zglosilam wszystko,mam nadzieje ze bedziemy miały teraz spokojnieszy topik:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki moje kochane:-) co u was jak idzie praca?:-) ja dziś i jutro tak naprawdę jestem w pracy i jest mi bardzo smutno bo siedzę sama i nudzi mi sie.:-( zezarlam jablko i pije herbate jakas smierdzaca ziolowa na odch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam i czym mniej waże :-) tym bardziej sie boję wchodzić na wagę co za głupi stres nie rozumiem.:-( skąd to sie bierze w mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam i czym mniej waże :-) tym bardziej sie boję wchodzić na wagę co za głupi stres nie rozumiem.:-( skąd to sie bierze w mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzeci dzień na jabłkach :-( już sił od nich nie mam nawet pływać.:-( a tak bym chciała te dwa dni jeszcze wytrzymać.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę i wytrzymam choćbym paść miała.:-) he he ja to normalnie jakiegoś bzika dostalam chlop sie smieje ze bede w top model występować ha ha ha to chyba że za jeszcze 55 kg czyli nigdy bo wagę chce mieć nie mniej i nie więcej jak 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, gratuluje wam dziewczyny tych straconych kilogramow, dziewczyny mam do was pytanie smarujecie sie czyms konkretnym? zeby nie bylo obwislej skory. Jesli tak podajcie nazwy co jest najlepsze. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Groszku pomysl z tymi roladami to super sprawa, ja wyobraz sobie zrobilam tez takie roladki z tym ze usmazylam bo sie balam ze gotowane beda suche i co? Te smazone byly jak drewno heh, nie mam pojecia czemu, moj chlopak zjadl bo glodny wrocil z pracy ale widzialam ze mu ledwo przechodzily przez gardlo, ja tez zjadlam ale strasznie suche byly, tylko dlaczego? Werka a Ty na samych jablkach jestes? Co to ma na celu jesli mozna spytac? Michasia mialam sie pytac Ty oprocz zumby jezdzisz na rowerku? Jak czesto? Aha a Wy nie traccie energii na odpisywanie tym psychicznym osobom bo szkoda na nie czasu i slow. Ja jak widze taka wypowiedz to klikam zglos do usuniecia i koniec. Swoja droga tak na logike, te osoby co tu pisza to napewno modelkami nie sa bo by czas tracily na wybiegach a nie kafeterii, najpewniej same maja nadwage tylko w ten sposob sie dowartosciowuja obrazajac inne osoby, jest duzo takich wiec nie ma co sobie nimi glowy zawracac. A Groszku jak czesto sie wazysz? I od poczatku ochudzania ile Ci sie udalo zgubic? Pozdrawiam serdecznie. Ps. Czemu jak sie jest po 30tc to juz sie uwaza za stara? Chyba tylko w polsce tak jest, w uk jak wychodzila za maz teraz juz zona kolegi mojego chlopaka to miala 33 lata i wszyscy pytali jednym glosem: czy to nie za wczesnie dla ciebie? Juz chcesz tracic mlodosc i wolnosc? Moze wstrzymajcie sie jeszcze, heh...czemu w pl jest taki dziwny stereotyp ze jak sie przekroczy 30 to juz stara a jak niezamezna to stara panna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millaska, na rowerze jezdze codzinnie, jak ide na zumbe to 20 minuy, jak nie to 40-50 minut. a na zumbe bede chodzic 3, 4 razy w tygodniu, ale dopiero zaczelam w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasia no to duzo masz ruchu, tak trzymac teraz to juz pewnie bedzie Ci szlo z gorki. A ja to dzis przezywam straszny glod slodyczowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:-) dzięki groszku za wsparcie naprawdę dzięki.:-* michalina ja też używam żelu termo ale grzeje nie źle szczególnie jak masazer elektro użyje wtedy dobry efekt no ja też go polecam bo ten w kremie to słaby efekt raczej do ud go używam.:-) a do ciała super jest mleczko soraya te ciemne super ujedrniajace mleczko sceniczne jakiś tam silny koncentrat nie chce mi sie wstawać sprawdzać.:-) naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki:) Millaska...może za dlugo smazyłas te roladki,tez mozna w woreczkach je upiec)..a do srodka wszystko nawet ananasa:) i bedzie zawsze cos innego..... Dzisiaj się ważyłam...iiiiiiiiiiiii) zaczełam dietę z waga uwaga..134 kilo.a dzisiaj......125 tadadadadadam:)więc jestem dzisiaj szczęśliwa a cooo:P menu poniedzialkowe sledzik w pomidorach,ogorasy kiszone....kiwi jablko,obiad zrobilam sobie zupę pewnie na 3 dni styknie...(papryka,pomidory,pieczarki,cebula ,cukinia,plus przyprawy)taka rozgrzewaajaca zupcia),kolacja moja roladka plus ze 2 buraki w occie,... milego poniedzialku )tzrymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku BRAWO BRAWO BRAWO OWACJE SUPER BABKA JESTES A WIDZISZ OBY TAK DALEJ. Michalinka cwicze co dziennie po 1godz plus 3razy czasem dwa basen do tego rower codziennie w domu prawdziwy.:-) w pracy stacjonarka nie mam wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na basen jak mi sie uda to trzy razy w tyg po godzince a czasem dwa po dwie różnie jak czas jest a zdaża sie dzień jak wczoraj że tylko leżałam he he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja si balam ze 3 kilo to za duzo, ale skoro Tobie tez zeszlo prawie 4, hm, jestem ciekawa tylko co bedzie dalej, a cos pisalas ze ejstes na kapuscianej czy kopenhaskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek WIELKIE GRATULACJE! 9 kg w miesiac to bardzo duzo! Super Ci idzie, uwielbiam czytac takie dobre wiesci. Bedziesz raz w miesiacu sie wazyla? Szczerze gratuluje. Werka a co jesz, na jakiej diecie jestes? Tez szybko Ci kg uciekaja, rowniez gratki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×