Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

Gość werciapercia
nie czytalam waszego watku za co przepraszam, ale mam jadna aluzje. Ja sie odchudzlam cale zycie, kg spadaly wracaly, az w koncu nie moglam ich wcale zgubic. wtedy tez zglosilam sie do lekarza i skierowal mnie do chirurgicznego leczenia otylosci. Mam wyciete pol zoladka i czuje sie szczesliwa :) schudlam 40 kg. Owszem wage trzeba kontrolowac, ale jest latwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhj
groszek 76 ile schudłas od 5 wrzesnia czyli od daty ząłozenia topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciapercia
ta wage osiagnelam ok. po roku po operacji, po tym czasie walcze by ja utrzymac. poczatkowo kg spadaja jak szalone bez wiekszego wysilku mozna powiedziec, a ponziej trzeba sie juz na prawde kontrolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę ze to jest wciaz ta sama osoba ,co od poczoątku mnie kocha inaczej:)smutna,bardzo samotna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioneczka.............. wszystko dokladnie opisuje..poczytaj bedziesz wiedziala,jak tak bardzo się moją osoba interesujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek76 gratulacje że Tyle schudłaś :) czyli to jest możliwe:)!! Fioneczka............... Jestes bezczelna, taka motywacje ublizaniem komus wsadz sobie gdzies...brak slow naprawde groszek76 BUZIAKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhj
no to niezle 10 kg w miesiac a co "robisz" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na wadze 99 kg rowniuskie udalo sie a tak nie dawno było 113 boze ile to radości z tego sadelka ha ha ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka - gratulacje. Wiem jak to cieszy zobaczyc 2 a nie cyferki na wadze. Ja zaczynalam z podobna waga bo 112.5kg a teraz jest 93.5kg. Nawet sie nie obejrzysz a zlecisz z tej 9 na 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gruba
hej dziewczyny, będę do was zaglądała jesli pozwolicie, jestem też na 30 z dużą nadwagą, ale u was tez jest bardzo miło....moja obecna waga ok 100 kg ( zwazę sie poniedzieli to będę dokładnie wiedziała), ale półtora miesiaca temu było 120kg...więc już mały sukces na koncie mam....moim celem jest jeszcze 30 kg.. całuje gorąco i biorę się za przeczytanie całego waszego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartnika
Witam. Już sobie tak myślę dokładnie co i jak po tej głodówce robić. Obliczyłam, że po jej zakończeniu zostanie mi trochę ponad 5 tygodni do Wigilii. Przez pierwszy tydzień będę wprowadzać soki, jakieś podstawowe jedzenie. Potem wymyśliłam, że zastosuję coś ubogiego w węglowodany prócz otrąb czy też płatków owsianych z racji dobroczynnego wpływu na przemianę materii. Przez te cztery tygodnie będę biegać codziennie i ćwiczyć jakieś podstawowe ćwiczenia. Tak bardzo chcę osiągnąć tę wagę, że już sama nie wiem co mogę jeszcze dobrego dla siebie zrobić. Podstawą będzie pierś z kurczaka i ryby, na przemian. Do tego jabłka (tylko one z owoców), no może jeszcze pomarańcze. Jajka w postaci omletu, gotowane i może jajecznica. Oczywiście zero chleba, ziemniaków, słodyczy, napojów gazowanych, makaronów. Dużo wody. Jak myślicie, może mi jeszcze z 10-15 kg pójść w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane,moja waga na tą chwilę to 107,5 kg .. coś tam się zmienia:) Ale trzeba trzymać się zasad ja do tego dąże że odstawie w zupełnośći pieczywko:) bylam dzis na zakupach kupilam sobie to co niezbedne buziaki!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak 88
werka ---- > nie czytałm calego topiku :( czy mozesz napisac pzryklad diety jaka stosujesz i cwiczenia lub inne " specyfiki " . czy zazywacie jakies suplementy , tabletki wspomagajace ? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×