Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

małgos a Twoja niunia juz bedzie spała do rana? moja Marysia zasneła o 18 i mysle ze zaraz wstanie na brykanie ;-) bo tatus wrócił z pracy heheh prywatne forum jestem za ale jak je własnie załozyć ? napewno ktos wie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki! Wszystkie dzieckiaczki boskie!!! Malos i Justyska niezłe z Was laseczki :) Ja też już posłałam zdjęcia mojego łobuziaka :) Dziś nie szło go ogarnąć, marudził cały czas, a po południu to dał tak czadu, że już prawie się popłakałam. Agatekgagatek nie pękłam ale lekarz jakos tak dziwnie zwszywał, że przy wejściu szył rozpuszczalnymi, a tam tymi innymi. Ktos pytał o wiek, ja mam 29. Ja też jestem za prywatnym forum, ale nie mam zielonego pojęcia jak się je zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak wyskoczyłam z tym forum prywatnym chociaz tez nie mam zielonego pojecia jak je załozyc, moze nasz komputerowiec agatekgagatek cos wymysli agagatekgagatek moze czaisz jak to forum prywatne załozyc tak niesmiało pytam????:) Kalina to poszła juz na noc spać:) mam luzik wiem z tym spaniem ale pewnie jej sie zmieni to jeszcze.o 22 dam cycucha przez sen jak sie bede kładła spac pozniej sie budzi kolo2, 5 i rano wstaje miedzy 6 a 7 czasem da pospac do 8:) ja i tak musze wstac przed 7 zeby synia do szkoły ogarnac wiecie ale jak bylismy u znajomych albo na chrzcinach towarzystwo sie zebrało po 20 to ciezko jest juz z nia od 18.30 wytrzymac, musi sie wykapac i na golasa przy cycku jej sie oczy zamykaja i musi u siebie z suszarka i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenaaa_29- no to Ci Adaś ładnie dzisiaj dał popalić, no ale w końcu od czasu do czasu trzeba poczuć że ma się w domu dziecko:) malgos niezły czad u Was z tą suszarką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po kąpieli, oczywiście w wodzie zabawy co niemiara ale potem tyle samo krzyku przy ubieraniu:o ehh, nie wiem czemu to moje dziecię tak nie lubi się ubierać, zawsze jest krzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenaa Adas mały przystojniacha:)) jb czad to u nas bedzie jak rachunek za prad przyjdzie:)) za czerwiec przyszedł 50 zł wiekszy jak zawsze to tyle jestem jeszcze w stanie zapłacic za to zeby Kalineczka pospała a własciwie za to zeby mamusia miała troche wolnego:)haha i straty musza byc spalona suszarka 1 i druga cos sie juz zawiesza , nie wyrabia przegrzewa sie, remi dzieciatko tez o ile dobrze pamietam tez spi z suszarka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb chyba wszystkie dzieciaki nie lubia sie ubierac, jazda bedzie jak trzeba bedzie zakładac te grube kombinezony, czapki, szaliki itd. jak sobie pomysle o tej zimie to sie flaki przewracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos no cóż, coś za coś:) a w dzień też na nią działa ten sposób??to jest dobry patent, moze i ja spróbuje hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o zimie to prosze nie wspominac, nie wyobrazam sobie tego:o fajną porą nam sie dzieciaki urodziły, juz przynajmniej troszke wieksze to nie bedzie takiego strachu zeby z nimi na mrozie gdziekolwiek wyjsc.Ale tego ubierania też nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście naskrobały :-) Poczytałam wszystko ,ale nie wiem ,czy dam rade poodpisywac , bo z moją pamięcią po ciąży różnie bywa :-) To może tak ogólnie . Zaraz lecę na pocztę pooglądac wasze bobaski :-) U nas niestety bez palenia w domku się nie da , bo za zimno ..a ,że mąż w pracy , to sama musialam się wziąśc za piec :-) Uff .. Ja mam 23 lata :-) I niestety nie wiem jak się takie prywatne forum zakłada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , śliczne bobaski :-) Poukladalam wszystko do folderów ,żeby nie było zamieszania :-) Idę coś przekąsic .. Lubicie teściów ? Często Was odwiedzają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb w dzien juz sie staram nie właczac, przewaznie spi na dworze w wozku ale do usypiania zawsze, ja to podłapalam od kolezanki ta suszarke bo jej syn ma 10 m-cy i do tej pory tak spi.Kalina miala okropna kolke i probowalismy wszystkiego, boze jak sobie przypomne straszne te 2.5 miesiaca było ja ja przy cycku trzymalam a maz suszył na brzuszek i tak sie przyzwyczaiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek ja tesciowej niestety nie mam zmarła 8 lat temu, cudowna kobieta była, zawsze mogłam na nia liczyc. a tescia nieznosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos współczuje tych kolek, wyobrażam sobie co musieliście przejść, ale najważniejsze że macie to już za sobą.Przy kolkach próbuje się wszystkich sposobów żeby ulżyć dziecku...Ale o suszarce tez słyszałam, że pomaga. Nas na szczęście ten problem ominął...uff agatekgagatek-z teściami żyję ok, nie powiem złego słowa ale widujemy sie dość rzadko bo mieszkają 150km od nas.Byli u nas tylko 2 razy ale za to my jeździmy co 2,3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka już śpi, m jeszcze w pracy a ja oglądam M jak Miłość:) ogląda ktoś??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladam m jak miłosc, juz to takie nudne jest' siedze i mysle co by tu zjesc, wsunelam juz serek i kisiel tez czekam na m.:)o chyba własnie przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow.. ale popisałyście ;-) widzę, że wszyscy chcą prywatnego.. może to i lepiej skoro mamy o teściach pisać :-P a nie wiadomo nigdy jak daleko sięgają ich macki :-P ja postaram się jutro coś w tym kierunku zrobić. jeszcze nie wiem jak, ale podejrzewam, że trzeba znaleźć stronkę z takimi forami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos śpijcie słodko!:) urke fajnie że się tym zajmiesz bo ja w "tych"sprawach jestem ciemna masa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny forum już założyłam. ale widzę że czeka mnie trochę pracy. muszę przekopać się przez instrukcję o tym jak administrować tym forum. bądźcie cierpliwe. może jutro mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś pisałam, że moja teściowa to fajna babka. W nic sie nie wtrąca. Teścia nie znam, bo m nie utrzymuje z nim kontaktu. Ja patrzę na wspólnej, zrobił się z niego niezły tasiemiec :P Ja też jeszcze nie rozszerzyłam menu mojego szkraba, jedzie na mleku. Urke trzymamy w kciuki w sprawie prywatnego forum, może się uda :)Ja też powoli spadam. Do jutra. Dobranoc :)uż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urke jak chcez to moge byc drugim administratorem jak jest taka opcja :-) dobrze, ze doczytalam do konca bo juz tez zakladalam prywate :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tesciow to ja sie nie wypowiadam, po ostatniej akcji jaka mi zrobili mam dosyc- uslyszalam m.in. ze jestem najgorsza matka na swiecie, ze moje dziecko z mojej winy bedzie miec padaczke i wiele innych bredni, tez im powiedzialam co o nich mysle i nie chce ich znac. Justyska ja mieszkam 50 km od wrocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marga30 i edzia.. ja też karmię tylko piersią i jeszcze nic nie wprowadzałam nowego edzia planujesz dopiero po 6mc wprowadzić nowości a tak to tylko karmienie piersia? ja się zastanawiam kiedy coś wprowadzać wiem że przy karmieniu piersią powinno się dopiero po 5 lub 6 miesiącu wprowadzać, a do kiedy ogólnie planujecie karmić piersią swoje dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 25 lat też jestem za prywatnym forum, ale widze że nie bardzo wiemy jak za to się zabradz, ja też nie mam o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgos moja też z suszarką ale rachunku jeszcze nie widziałam.. nasza suszarka jeszcze daje rade,, działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolki nas nie mineły.... a teściowie to dłuższa historia, zadko ich widze to jest ok, choc mysle ze ciezko by mi sie dogadywalo jakbtm miała ich na codzień. ja znikam dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×