Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Gosiu,super stronka...:) Dzisiaj na kolację zrobiłam sałatkę śledzową anusidanusi...bardzo nam smakowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,wypędzluj sobie nos (patyczkiem do czyszczenia uszu)wodą utlenioną... Nam to pomaga przy katarze...[ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja już spac nie moge:) Gosiu zdrówka życze,wygon ten katar. stronka z przepisami super no i na czasie:) dzisiaj na obiad schabowy,ziemniaczek i kapusta ze słoninką wedz. na podwieczorek bita smietanka z bakaliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja już spac nie moge:) Gosiu zdrówka życze,wygon ten katar. stronka z przepisami super no i na czasie:) dzisiaj na obiad schabowy,ziemniaczek i kapusta ze słoninką wedz. na podwieczorek bita smietanka z bakaliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czin
gluten z maki i pieczywa moze powodowac rozne choroby np.osteoporoze.padaczke.zawroty glowy.cukrzyce.migrene.choroby mozgu.tarczycy.skory,bole brzucha,paraliz.sm.depresje,anemie,biegunke,astme,zapalenie j.ustnej,prochnice.zaburzenia mowy ,zmeczenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Witam i serdecznie pozdrawiam, niemal wiosennie. :) Gosiu jak tam zdrówko? Miłego tygodnia ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o optymalnym zywieniu
Witam anusiadanusia- dzieki za skierowanie do tego tematu:) Od jakiegos czasu mysle o rozpoczeciu z mezem zywienia optymalnego. Mam kilka pytan, w kalkulator wrzucalam nasze przykladowe posilki i za kazdym razem wychodzilo mi za malo tluszczy i bialka a wiem, ze ta dieta "nie wybacza" bledow i stad moje pytanie: czy powinnam zrobic sobie wstep do diety, gdzie zaczne jesc tlusciej zeby sie wdrazyc? Czy poza dodawaniem do wsyztskiego smalcu masla i smietany znacie jeszcze jakies "sztuczki"? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nie ma okresu przejsciowego. zaczynamy ''na całego''. pisałas ze masz sporo miesa kurczaka ,możesz je jesc oczywiscie smażone . ja lubie w sosie koperkowym-sos ze smietany 30%. owoce też możemy jesc ale nie powinno sie przekraczac dopuszczalnej ilosci weglowodanów na dobe. jesli moge spytac, w jakim wieku jestes i czy chorujesz na cos? http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o optymalnym zywieniu
mam 27 lat i mam podejrzenie PCO i musze zrobic krzywa glukozowa, wtedy sie okaze, maz,38, zdrowy Sos koperkowo smietanowy uwielbiam:) Mam ksiazke kucharska Dr Kwasniewskiego, dzis postaram sie ja przejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie każda potrawe można ''przerobic''na optymalną,dodając masło lub smietane:) poczytaj nasze forum,jest dużo info i linków do ciekawych stron. ostatnio wklejamy nasze potrawy optymalne.wyglądają i smakują doskonale. smietana 30% podczas gotowania gestnieje wiec nie potrzeby dodawania mąki żeby sos był gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie gotuje wywar z kosci,skórek i kurczaka. na obiadek mam zamiar zrobic pierożki ruskie, optymalne oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! To pierogi ruskie też można przerobić na wersje optymalna? :D To ja bym bardzo poprosiła o przepis (z grubsza) bo ruskie to jedyne pierogi które me dziecię toleruje, więc mogłabym robić dla nas obu :D A tak poza tym to dzień dobry wszystkim ;) (P. S. Mam wrażenie, że ta dieta jakoś poprawia samopoczucie psychiczne, nie tylko fizyczne - wydaje mi się, że ogólnie mam lepszy nastrój )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej witajcie. Zdrówko już ok, to była taka krótka dwudniówka. Samopoczucie też ok, ale waga znowu od dwóch dni stanęła. Pocieszające jest to, że nawet po imieninowym obiedzie u teściowej nie poszła w górę. Na obiad żurek.Mam jeszcze boczek upieczony, ale jest dosyć tłusty i tak na prawdę to nie wiem co z nim zrobić. Może podsmażyć i jakiś sos do tego? Podpowiedzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiadanusia,dziewczynooo..ty mi z nieba spadłaś z tymi pierogami. Mam multo sera białego :D wczoraj na kolacje ze śmietanką ugniotłam.. Reszte już zamrozić mialam a tu proszę bardzo....ruskie pierożki wyczarować można ...no i chyba jutro je zrobię... Witam wszystkich optymalnie Hej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia! ja tłusty boczek wrzuciłam do mięsa mielonego i katlety melone mam,jemy je już drugi dzień....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×