Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Hej....minus 60 dag :D |D....czyli węglowodany zjadane wieczorwą porą "robią cuda".... Pobiegałam z kijkami w lesie....Mąż z kanapkami optymalnymi na kurs pojechał......ja sobie jajeczniczkę z jajkai żółtek usmaże +papryka czerwona(witamina C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Kłapcia frytek nie poleca nasza P Wandzia-powstaje akrylamid który jest szkodliwy. wegielki na kolacje jemy bez dodatku tłuszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak napisz cos o sobie jesli możesz:) misiu :) zaczynasz na poważnie. tak trzymaj ja wole żółtka od białek,ale białka też wykorzystuje do innych potraw które pózniej zjadam z przyjemnoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile czego ma jedna paczka budyniu waniliowego ? Ugotowałam sernik ...no i przy podliczaniu utknęłam na budyniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolke, policz budyń jak mąkę ziemniaczaną :) Warzywa świeże można oczywiście, choć mnie osobiście smakują bardziej na ciepło, czyli np.wrzucone pod koniec obróbki termicznej pomidorki do jajeczek, itp. Jedyne świeże warzywo, które jem, to ogórek, z którego robię mizerię. Czasami także rukola czy sałata. Na początku żo jadłam więcej surowizny, ale teraz już mi tak nie smakuje :) Rzecz gustu oczywiście :) Miłego weekendu. Zabieram się za menu na jutro ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze tylko ,że ja budyń dodałam już do potrawy a na tytce nie piszą ile go było...buuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia dziękuję...do całości doliczyłam 40 g skrobi.... Nooo ..iii..i wyszło mi,że w100g b-13g ,t -18,69g,w-7.12g.......trzeba porządnym kleksem z bitej śmietanki upikszyć i wyjdzie optymalnie:) Można taki gotowany sernik zamrożić? Powlewałam do salaterek takie porcje po150g....trochę tego dużo mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na deser zroniłam ''mus kakaowy'' zagotowałam 1200g smietanki,50g cukru,50g kakao,na koniec wlałam 40g rozpuszconej żelatyny. ostudziłam ciagle mieszając zeby nie zrobił sie kożuszk. wlałam do szklaneczek.schłodziłam w lodówce. wyszło 9 porcji. na góre dałam po troch ubitej smietanki(dodatkowe200g) 1 porcja ma b 8,15 t47,8 w13,18 porcje można zrobic mniejsze. pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
Witam Was serdecznie. Jeśli pozwolicie to dołączę do Was. Przeszłam na żywienie optymalne 8 dni temu ale nie jestem pewna czy robię tak jak trzeba. Zawsze mi czegoś brakuje i nie wychodzi optymalnie. a najgorsze jest to ze nie wiem jak mam liczyć zupy. na śniadanie zjadłam jajecznice z 2 całych jajek 100g 110 g boczku 30 gram cebuli i zupę gulaszowa 300 ml bez ziemniaków ze śmietana 18 %20 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
właśnie nie mam muszę sobie zamówić ale które najlepiej najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
bo nie mam żadnej książki wszystkie wiadomości mam z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
właśnie jestem w trakcje. trochę tego dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jakie BTW ma pierś z indyka i z kurczaka ? Sprawdzam, czy dobrze liczę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
Witam. Poczytałam już sporo waszego topika ale i tak jeszcze trochę zostało. Zamówiłam książkę we wtorek powinna być. Miłej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
Anusia przeszłam na ta dietę bo chce schudnąć. Wyliczyłam sobie wszystko i wychodzi mi B62 T122 W36 Wydaje mi się ze jest mało węglowodanów. A co Ty na to??? i mam w planach wypić jakieś małe piwko. Bo na dziś koniec jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, jak zaczęłam przybierać na wadze odżywiałam się prawie cały czas węglowodanami: warzywka, owoce, chude mięso. I tyłam. Najgorsze było to, ze chodziłam głodna i zgubne było dla mnie wieczorne podjadanie. Bardzo ciężko było mi "zacząć chudnąć". I załamywałam się czasami stając na wadze, ale żo spowodował, że przestałam podjadać, nie czuję się głodna i mam więcej energii. No i waga ruszyła w dół. Powodzenia i życzę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sernik gotowany zjadalny jest.....:D :D chociaż dla mnie za mało słodki(bez dodatku cukru)ubiłam dzisiaj śmietanke z cukrem waniliowym.Fotkę wrzucę póżniej do garnka....tak sobie myślę,że może zmiksuje parę truskawek i też dorzucę.U nas dzisiaj na póżny obiad(18) był kurczak pieczony na smalcu.mizeria z ogórka(kwaśna śmietana,śmietanka i majonez) i kilka plastrów pieczonego ziemniaka... Resztę ziemniaków (węglowodanów)zjemy wieczorem ... Poganialiśmy trochę po górkach......jutro się zważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×