Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Witam! Ja nie do końca optymalna ale z kręgu niskowęglowodanowego. Czasami wspomagam się przepisami optymalnymi. intensywnie poszukuje przepisu na ciasto francuskie optymalne - w sumie jest to jedno z najtłustszych ciast, więc czemu nie uczynić go optymalnym. Tylko Nie mogę znaleźć żadnej optymalnej modyfikacji tego ciasta. Marzy mi się ser plesniowy w ciescie francuskim, albo cokolwiek, ale we francuskim własnie, żeby był ten aromat masełka. mmm... Macie może jakies informacje? Bardzo bym była wdzięczna. Ciasto francuskie robi się niby z wody, mąki i masła. A gdyby tak zamienić wodą na zółtka? No własnie, tylko pytanie, czy to zasmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, dałam 10 dag rodzynek.....:D Cud pogody u mnie ciąg dalszy...... Ide kąty poomiatac..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba było sypnac troszke cukru. raz zrobiłam z innego niz zwykle sera i tez był mało słodki. nastepny bedzie lepszy. mieszkasz w piekneym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dobrego robicie na obiadek? ja mam filecik z kurczaka (kotlet) ziemniaczki i kapustke kiszona ze skwarkami ze słoninki wedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mi powie jakie proporcje ma mięso mielone...takie mieszane wieprzowina+wolowe? chyba w środę będę pierogi zmięsem produkować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. U mnie wzrost wagi :(. Wczoraj przesadziłam z węglami, dzisiaj pewnie za dużo białek. A było tak dobrze. Galareta z nóżek i ser żółty dołożyły mi białek. Na śniadanie jadłam jajecznicę z papryką, galaretę, potem kawa ze śmietaną, na obiad naleśniki optymalne z serem żółtym, na kolację sałatka z sałatą, twarogiem, papryką, polana kefirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia :) coz ja Ci moge o mnie powiedziec .... od kilku miesiecy jestem na diecie niskoweglowodanowej. Cos kolo optymalnej ale z calkowitym wylaczeniem produktow zbozowych. W zamian sa owoce, warzywa. Troche mniej tluszczu niz Kwas zaleca, ale za to wegli troche wiecej sie nazbiera. Ale raczej nie wiecej niz 150g. Z waga problemow nie mam, a diete taka przyjalem ze wgledow prozdrowotnych. Dobrze sie na niej czuje i jem to na co mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Znowu mnie trochę nie było, ale wiosna piękna i trochę mnie nosi bo się nacieszyć słońcem nie mogę. :D Melduję że: Wreszcie przekroczylam kolejny prog kilogramowy - 75,8 :D czyli waga znowu zaczęła spadać - wolniej, bo jadam znów tak "na oko" (tzn optymalnie, ale nie ważę - jem ile mam ochotę, więc często dobijam z tłuszczem do górnej granicy) no ale mimo to waga znowu spada ;) - okres mi się chyba uregulował, bo tym razem wzorcowo, po 28 dniach! To jak dla mnie super efekt niecałych dwóch miesięcy diety :) A z mniej pozytywnych efektów - dopadaja mnie jakieś "tęsknoty" pokarmowe - czasem mi się tęskni za pewnymi nieoptymalnymi potrawami - ostatnio to była zupa pomidorowa z normalnym makaronem a jeszcze kilka dni wcześniej fura ziemniaków i ciasto drozdzowe ( 😭 ) No ale i tak jakoś udawało mi się opanować na tyle, ze węgle się wtedy zamykaly w granicach ok 150g. Ale efekty tych grzeszkow od razu widoczne - od razu jakieś niekontrolowane syfki na twarzy :/ Ale poza tym bardzo pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey troszke dzisiaj pracowałam w domku-zmiany poscieli,pranie itp. koktajl zagotowałam litr smietanki,ostudziłam,dodałam 900g zmiksowanych mrożonych truskawek. schłodziłam. czesc wlałam do małych kubeczków zamykanych i zamroziłam ale jeszcze nie próbowałam tych ''lodów'' 1900g b 28,3 t303,6 w95,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę truskawki w innym sklepie kupić..moje jakieś takie kwaskowe .małosłodkie są. Pamparampam ,czy jakoś tak(ciężko spamiętać):D :D...trochę igrasz sobie z tą dietą ,co?...a nie boisz się kochaneczko że organizm możesz sobie rozregulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wzrost wagi, pewnie przez okres. I czuję się strasznie rozbita. Na obiad miałam pieczone żeberka i szpinak ze śmietaną . Muszę też w końcu zacząć robić zdjęcia. Nie mam pomysłu na ciasto świąteczne. Najchętniej to nic bym nie piekła, ale będę miała gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migreny nie mam, ale pierwszego dnia zawsze się źle czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolke możesz sypnąc troszke cukru-masz to wypic ze smakiem a nie sie krzywic bo kwasne. można do smietany dodac kilka żółtek z cukrem i zrobic lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×