Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Papaja podawałam link na poprzedniej stronie o taki :) http://wyslijto.pl/files/download/krra4lu2jx Trzeba ściągnąć sobie program, aby otworzyć książkę w tym formacie (jeśli nie masz, też masz link do programów na wcześniejszej stronie :)) Na śniadanie zjadłam 130 g zapiekanki z jajek z żółtym serem nr 96 oraz 50 g chleba nr 11, do tego mała filiżanka kakao (mleko 100g, kakao 3g). Na obiad, jak pisałam, zjem sznycel z podgardla 150g panierowany w otrębach. Ze względu na tłustość tego typu przysmaku, zrezygnuję z buraczków zasmażanych, w ich miejsce wstawię 200 g pomidora. Na kolację mam tort serowo-kawowy nr 573 plus 100g pomarańczy i kawę ze śmietanką. Hmmm, obawiam się, że dziś nie zejdę z białkami (a chciałam obniżyć je chociaż do 55g łącznie z tymi pochodzenia roślinnego). Na moje nieszczęście uszczknęłam odrobinę torcika, jest boski !! i zamiast 100g zjem go chyba 200 g. :P Sama się dziwię jak mogłam kiedyś do wypieków sypać takie ilości cukru? Zamiast aromatu waniliowego dałam migdałowy, polecam, doskonale komponuje się z rumem!!! Robiłam wcześniej wiele serników na zimno, znam przynajmniej kilka różnych przepisów, ale ten bije je na głowę, no i przede wszystkim nie tuczy, a odchudza! :P :D Miłego weekendu , zdrowia i spadków wagi :) Wpadnę może w poniedziałek, a jak nie, to w środę lub wtorek wieczorem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja nie ograniczasz tłuszczu do 1,5-2 tylko jesz 2,5-3,5 g na kg masy ciała moje żo zaskakujace jest to ze wypieki i desery moga byc tak pysze majac tak niewiele cukru. nieoptymalny nawet nie wie ze je deser optymalny -wiem po moich gosciach. inne potrawy optymalne tez sa swietne i mimo ze tłuste ,nie powodują żadnych sensacji żołądkowych. pozdrawiam sekciarzy i sekciarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje żo: u mnie waga znowu trochę w dół, po ubiegłotygodniowym przybytku, ale spadł mi brzuch i czuję się lżejsza.I nie potrzebuję tyle snu co wcześniej. Hoga: wielkie dzięki za książki. Upiekłam wczoraj chleb biszkoptowy, ale opadł mi w piekarniku, chociaż nie otwierałam przed wystygnięciem. W smaku super. Pozdrawiam "sekciarzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia fajnie ze cos drgneło,ni i widzisz pozytywne efekty. chlebek czasem opada,moze spróbuj nastepnym razem zółtka zmieszac z masłem pózniej wymieszaj delikatnie,dodaj make i wymieszaj jeszcze raz delikatnie. białka musza byc całkiem sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnmnm
Cześć dziewczynki:)) Czy mogę się przyłączyć? Przez ostatnie 12 lat trochę zmodyfikowałam moje ŻO ;) Znalazłam ciekawe miejsce w sieci - sporo czytania ale nareszcie ktoś chce się podpisać pod odkryciami naszego doktorka, a nawet dorzucić do nich coś od siebie http://nowadebata.pl/tag/nauka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny cześć wam chudzielce , zaczynam od początku: chorowałam , wymiotowałam, rozwooooolnienie miałam co dało efekt na wadze 93( w sumie to 2,6 dziś 2,8) ale się nie rozdrabniam i zapisuję w górę 93. zaraz zrobię stopkę . moje dzieciaki ok, wyszły na prostą a mamuśkę załapało. jak nie mogłam wstać z łóżka do kompa to cały czas myślałam o was i dziś rano już do was pisze, bo czuję sie znakomicie ,w porównaniu do poprzednich dni. ja trzymam 1; 1,5-2,0 ,08 może i jest to 1300 kal ale nie jestem głodna. nie mogę otworzyć tej książki, i znaleźć programu do otworzenia buuuuuu ooooo ale sie rozpisałam czekam na wasze relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmm oczywiscie ze mozesz dołaczyc.witamy serdecznie w naszej ''sekcie'' napisz cos o sobie. Basia fajnie ze już czujecie sie lepiej,no i waga drgneła ;) Basiu ja ten filmik wkleiłam kiedys na topiku 30tek,ale chyba nikt nie ogladał a jakis czas temu był w telewizji. HOGA ,PATYK a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE PATRZĘ ze był w planet czy jakoś tak, i próbowałam go znależć w całości ale nie mogę, może nie ma w tym programie co mam a jakiś emule nie mam,bo nie wiem jak obsłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam żeberka pieczone 150g i trochę kapusty kiszonej razem pieczonej i to ma B22 T45 W0 ?? ,bo jakoś dużą rozpiętość mają żeberka w tabelach. a może inaczej anusia , jak ty liczysz takie specjały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sniadanie 2jajka z majonezem i startym zółtym serem,50 g chleba optymalnego,50 g masła,50 g kiełbasy szynkowej,50g pomidora, kawa ze smietanka. b 37,5 t107 w5,5 kcal1130 1: 2,8: 0,14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupowałam bigosu. ja jestem maniaczką gotowania-prawie wszystko robie sama. mało jest punktów w których można kupic wyroby optymalne. bigos taniej wyjdzie jak zrobimy same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
npodwieczorek zrobie gofry ze smietanka i brzoskwiniami.oczywiscie optymalne, Składniki: - 6 żółtek, - 100g masła stopionego, - 50 g mąki krupczatki, - 150 g śmietany 30%, - łyżeczka proszku do pieczenia, - czubata łyżeczka cukru waniliowego, - szczypta soli Składniki wymieszać mikserem zaczynając od jajek, śmietany i mąki, na końcu wlać powoli stopione, przestudzone masło, piec w gofrownicy 4-5 minut. 100g gotowej potrawy zawiera: B - 9,0 T - 58,5 W - 19,5 B : T : W = 1 : 6,5 : 2,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn podwieczorek to jest te jedzenie ok 16-17 ?, u mnie buraki sie gotują. kiedyś(tzn niedawno) wpadłam gdzieś na przepis na pierogi ale go nie dodałam ani nie zapisałam , może ty znasz jakiś? tam było: mąka , żółtka trochę smietany ale proporcji nie pamiętam , a może jakiś farsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnmnm
Jestem sobie tzw samodzielną mamą duch uroczych dziewczynek. Moja przygoda z ŻO jak już pisałam zaczęła się 12 lat temu, powodem były zbędne kilogramy. Obecnie jak już staje na wadze to zastanawiam się czy nie jest za mało (175cm i 58 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×