Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KoralowaPatinka

Nerwica lękowa szukam osób z województwa kujawsko pomorskiego.

Polecane posty

Gość Sa lekarstwa...
Na poczatku bralam paroksetyne / sa rozne nazwy lekow zawierajace ta substancje/ i sulpiryd. Teraz mianseric niestety bede go odstawiac bo strasznie sie po nim tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona...
sa lekarstwa... hahahah mnie akurat nie odchudzilo ale tez nigdy tego nie potrzebowalam zawsze bylam szczupla wiec moze i lepiej ze nie zadzialal w te strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa lekarstwa...
Moj psychiatra jest tez sychoterapeuta ale nie rozmawialismy w zasadzie skad sie to wzielo. Przyjełam do wiadomosci ze jestem chora i tyle. Nie wiem czy psychoterapia pomaga pogadac o problemach moge z przyjacielem a analizowac je sama ale kazdy musi chyba sam zdecydowac co mu jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA tez to mam
No ja mialem zamiar poradzic sobie z tym sam , bez lekow itp Ale widze z tego co piszecie , ze lepiej sie zglosic do lekarza z tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa lekarstwa...
Ja tez szczupła jestem wazyłam 53 kg przy 174 cm teraz 60 kg wiec zaczynam sie bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona...
Zaczelam tez od psychologa ale to totalna bzdura, oczywiscie dla mnie.Moze innym pomaga.Mi nie pomoglo nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa lekarstwa...
Oczywiscie ze lepiej sie leczyc po co sie meczyc jak mozna zyc normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA tez to mam
To trzeba skierowanie do psychiatry dostac czy lekarz z poradni cos juz dziala ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa lekarstwa...
Musze jednak przyznac ze jak mi psychiatra na pierwszej wizycie wszystko wytłumaczył to od razu poczulam sie lepiej naprwde myslala ze zwariowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona...
Sa lekarstwa...; nie boj sie zgubisz to szybko. Cale zycie dorosle mialam 53 kg przy wzroscie 169 cm.Troche przytylam podczas leczenia ale szybko to zgubilam po odstawieniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa lekarstwa...
Do psychiatry chyba nie trzeba skierowania za bardzo nie wiem bo chodze prywatnie jak ktos z Bydgoszczy moge dac namiary na swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA tez to mam
Ja to chyba tez nie chcialem nigdy isc do lekarza , bo bylem pewien ze jak mu powiem o tym wszystkim to mnie zamknie w czubkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Bydgoszcz to blisko mnie :) Ja również chodzę prywatnie, a wiem,że u mnie na kase chorych sie czeka miesiac na wizyte... wiec sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA tez to mam
Ja jestem ze Slaska wiec ciezko , ale poszukam jakiegos prywatnego tylko zeby byl dobry :) A jak nie znajde to wpadne do Bydgoszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa lekarstwa...
Wyleczona wiem... przerabialam juz utrate i nabywanie ciala:) to zatrzymana woda w organiźmie tylko kurcze wszystkie antydepresanty oprocz miansericku powodowały zanik mojego libido....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA tez to mam
Patinka ja tez lykne zeby sie z Toba zsolidaryzowac......Mg+B6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie dziewczyny! jak bralyscie antydepresanty to magnez i b6 normalnie mozna?? Bo ja dzis nie wzielam... bo juz sama nie wiem czy moge brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA tez to mam
Pewnie mozna , bo to nie sa zadne antybiotyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja już głupieje na punkcie tych leków :) Generalnie to... dostałam jeszcze tabletki na spanie bo wczesniej mialam problemy z zasnieciem.... ale ich nie biore... nie bede sie faszerowala tak tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa lekarstwa...
Ja swoja godzine temu łyknełam:) dzis zmykam ale topik fajny na pewno jeszcze tu zajrze:) Trzymajcie sie i naprawde zachecam do wizyty u lekarza dla nich to nic dziwnego to nam sie wydaje ze tylko nas to dotknelo i nikt nas nie zrozumie.... i rzeczywiscie kto nie mial napadu paniki nie zrozumie ale psychiatra z pewnoscia nie zamknie was w psychiatruku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa lekarstwa...
Antydepresanty mozna brac z innymi lekarstwami nawet z anybiotykami:) ja nawet normalnie imrezuje w trakcie brania oczywiscie nie zachecam ale mi nic nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA tez to mam
Sa lekarstwa - dobranoc i dzieki za cenne radyoraz i iskre nadziei , ze moze byc znow.....normalnie , czyli pieknie 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA tez to mam
Patinka , ale powiedz sama ....Od razu lepiej jak sie slyszy , ze mozna ta chorobe ogarnac i znowu byc szczesliwym , czyz nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,jasne ,że tak.... Kurczę... jestem jakaś niespokojna, wzielam ta tabletke i sie jakos boje. W dodatku przeraza mnie caly czas jutrzejsza wizyta... A Ty Sebek co? Decydujesz się na wizytę u psychiatry? Ja na Twoim miejscu bym poszła, dopóki jeszcze funkcjonujesz. Również myślałam,że sobie poradzę sama,ale... Doprowadziłam się do takiego stanu,że... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×