Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polly22

dieta dukana -kto zaczyna?( wrzesień)

Polecane posty

Zabić mnie !! Zezarlam jablko i marchewkę,wogole zrem owoce ;( a i seler byl dwa dnitemu...help me !! Od dzisiaj znow zaczynam,ale plus jest taki,ze spodnie w udach poluzniały :D Teraz pije kawkę z mleczkiem z Mlekovity i nosze się z zamiarem upieczenia plackow dukanowskich,ale jsk znam zycie znowu skusze się na jakis owoc i ruina ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez zabijcie ;) zaczynam dzisiaj od poniedzialku jeszcze raz w weekend mialam przeprowadzke, i jakis ciastka, winko, owoce ja sie nie poddaje, tylko troche sie boje bo nie mam jeszcze lodowki i srednio zakupy co 2 dni ale bez zadnych tlumaczen :) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pije sage jakas tam owocowa i tez swietnie smakuje mialam do wyboru kawe z cukrem albo herbate i wybralam herbate kurde dlaczego rezygnacja z cukru jest tak ciezka? chcialabym zrobic diete owocowo-warzywna ale nie chce bo wiem ze na dukanie szybciej schudne :( ale warzywno-owocowa jest lepsza jak dla mnie bo ja na dukanie mam problemy z cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
No ja w końcu schudłam! :) Co prawda 1 kg w tydzień, ale jednak ;) Ogłosiłam praktycznie całemu światu, że się odchudzam i nawet udało mi się przetrwać imprezę, colę light wypiłam i już. Za to robiłam za kierowcę ;) Ale powiem Wam, że strasznie mi się wczoraj np chciało bułki z masłem :( Takiej świeżej... Tylko powiedzcie mi jeszcze, czy na tej diecie można używać słodzika? Bo ja używam.. Do sera chudego np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna uzywac slodzika ale ja nie uzywam jak chce cos ze smakiem zjesc to np do twarogu uzywam troche cynamonu staram sie w ogole duzo pieprzu i papryki uzywac a jak robie jakies placki to zawsze aromat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez używam słodziku ,a dzisiaj nawet wypiłam herbatę z sokiem malinowym i dodałam miodu ,bo bierze mnie jakieś choróbsko a nie chciałabym zarazić mojej małej córeczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję radę bez słodzika, ale oczywiście można. Daję tylko jak piekę jakieś ciastka dukanowe by było słodkie. Mi też się udaje chudnąć. Wyniki w stopce. Agnieszka sądzę, że zmiany ciągłe diet i takie ich przerywanie i zaczynanie od nowa są bez sensu. Ja decydując się na dukana byłam i jestem świadoma że to dieta na conajmniej pół roku do roku czasu no i do końca życia faza nr 4. Nie można tak zaczynać od nowa i robić ciągle fazy uderzeniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Ja Wam powiem, jest jedna przepyszna rzecz, która zabija głód na słodkie, bo jest przesłodka. Twaróg naleśnikowy. 200g sera chudego, żółtko, 3 tabletki słodzika, cynamon i aromat i... BAJKA To mnie trochę ogarnęło i sprawiło, że dalej trwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ale skoro w weekend jadlam normalnie, chleb owoce, to bez sensu dalej robic faze uderzeniowa? przerwalam i jeszcze raz robie krzywda mi sie nie dzieje a musze trafic w taki moment kiedy nic nie bede robic w przyszlosci co moze zaklocic moja diete schudlam juz 4kg, bylo wesele, poprawiny, jakies wyjscia do miasta bo zaczelam sie spotykac z nowo poznana osoba i trach, 4kg wrocily pozniej znowu 2kg prawie na minusie i przeprowadzka teraz nic nie planuje wiec powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Tak! :D Mówię Ci Agnieszka niebo w gębie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
No to tak: na miskę kładę kostkę chudego twarogu (200g),w szklance rozpuszcza w odrobinie wody 3 tabletki słodzika i wlewam do miski z serem, do tego daję 1 żółtko, posypuję cynamonem i ugniatam/ mieszam widelcem. Gotowe! :D Słodkie i pycha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie-podpisuję się pod zdaniem nina1980: moje znajome powtarzały mi, że dieta Dukana szkodzi na nerki, mamy żywy przykład... ja zarzuciłam dietę, przeszłam na racjonalne żywienie, jem wszystko w małych ilościach i częściej, ponadto ćwiczę. nie powiem, Dukan jest na pewno skuteczny jeśli chodzi o chudnięcie, sama zrzuciłam w 2 tygodnie 2.5 kg trzymając się zasad, ale zdrowy rozsądek wziął górę. ponadto dużo naczytałam się w internecie o tej diecie, dużo negatywnych opinii, i biorę tabletki antykoncepcyjne poza tym (zobaczcie tu: http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dukana-a-antykoncepcja) więc... stwierdziłam, że zdrowie jest najważniejsze:) pozdrawiam Dukanowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ja jak sie staram jesc mniej a normalniej to zaraz tyje ja tez sama sie zywie nie kupie calego chleba bo mi po 3dniach sie zacznie robic do dupy warzywa czy owoce tak samo nie mam czasu codziennie chodzic do sklepu a tkai jogurt czy serek wiejski ma swoja przydatnosc dlugo piersi z kurczaka kupuje mrozone, otreby czy aromaty kupuje na zapas wiec nie latam co chwile do sklepu zreszta ja nie moge jesc niektorych rzeczy ze wzgledu na problemy z zoladkiem dukan jest dla mnie wybawieniem bo nie boli mnie wtedy w ogole brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska - masz racje!! wczoraj po pracy zrobilam ten twarog, pyszota! dla mnie to smakuje jak slodkie nadzienie do twarogow :D tak mi sie kojarzy :) wieczorem znowu zorbilam bo sie nie moglam opanowac:P dzisiaj musze znowu twarog kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
No bo to jest takie nadzienie do naleśników. Niebo w gębie. Ja dalej trwam na tej diecie, ale trochę ją nagięłam. Dodałam płatków owsianych, bo bez tego miałam zaparcia. Tylko płatki owsiane mi przyspieszają materię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naginam troche bo rano do kawy wsypuje potlora albo 2 lyzki cukru potrzebuje kawy a ze slodzikiem to nie do picia jest :( ale i tak efekty sa narazie sie nie waze bo ja sie wazylam codziennie rano to pierdolca szlo dostac :O wiec postanowilam ze kazdej niedzieli bede sie wazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
No to ja Ci powiem, że u mnie z tymi efektami to... cholera mnie bierze ;) W 2 tyg 1,5 kg schudłam. Ale jak na razie się nie poddaję. Tylko naginam z owsianymi płatkami, ale przynajmniej mogę się załatwić ;) Jest jakiś plus tego wszystkiego: nie tyję, chudnę (nie ważne ile, ważne, że coś ;) ), no i jakby nie było 2 tyg nie jadłam już słodyczy i owoców :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to tez ten plus ze bez owocow, bo to cukry ale zjadlam w weekend jedna sucha bulke ale nie przerywam diety ani nic tak jak mowilam, jak bede miec jakis grzech to ok, zjadlam bulke i dalej robie diete bo inaczej zwariowalabym :P wczoraj kupilam sobie sledzie w zalewie octowej, wiec dzisiaj to moj obiad :) kolezanka mnie wczoraj nastraszyla ze ta dieta prowadzi do raka, nie wiem jak mam to skomentowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest jeszze jeden plus trace mniej kasy na jedzenie miesiecznie srednio wychodzi mi 70zl przy fazie bez warzyw z warzywami jakies 90zl normalnie na jedzenie zawsze tracilam tygodniowo jakies 100zl, bo to owoce, jakis chleb, duzo warzyw, jakies ciastka cos wiec zawsze misiecznie mam wiecej pieniedzy w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
No i w sumie to dobrze robisz. Lepiej bułkę i dalej trwać, niż 2 tabliczki czekolady naraz potem. Do raka to nie słyszałam :O Z nerkami są podobno problemy, ale to tylko wtedy, jak się mało pije, a ja tam duuużo piję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym jedna bulka nic nie zmieni jak ja dzien w dzien czuje jak mi np sie brzuch zmniejsza ja mam taki brzuch ze delikatna faldke mam pod pepkiem, a nad pepkiem jest plaski cwicze brzuchy ae to nic nie daje :o i tak kazdy chwali moj brzuch ze niby plaski itp ale ja tam nie widze tego :P zreszta ja tez nie chce chudnac 12kg w ciagu miesica, bo skora bedzie w oplakanym stanie :( wole poswiecic 3 miesiace na to, wiec jakas bulka nic nie zmieni w moim planie ;) ja sie tez staram pic, w pracy z 4herbaty i kawa, w domu woda plus szklanka mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie zjadlam 2 serki wiejskie i 4 jajka bez zoltek do tego 2 kawy z 2lyzkami cukru bo inaczej nie wypije i pije trzecia herbate moze jeszcze jedna pozniej sie zrobi ;) a pozniej czekaja na mnie sledzie :P a wy jak dziewczeta sobie radzicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×