Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polly22

dieta dukana -kto zaczyna?( wrzesień)

Polecane posty

ja zjadlam dopiero sniadanie...ranodwie szklanki herbaty,kubek 400 ml wody z cytrynką i kawa.Śniadanie zgodne z planem - klinek 100 gr,100ml jogurtu pieprz kolorowy i przyprawy do smaku. Na obiad robie mintaja - zamarynowalam go ziolami i zwinęlam w trojkącik.Prawdopodobnie usmaze go na teflonie.Męzowi zrobilam kurczaka w sosie orzeszkowym + ryz (jeszcze go nie ugotowałam) Kolacja pewnie tez wedle planu,ale moze zjem jajko ugotowane bo bardziej syci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie placki z otrebow ale bez zadnych dodatkow znaczy zazwyczaj to sa 3 jajka bez 1zoltka, serek homo 100g, otreby, i aromat cytrynowy najczesciej smaze na teflonowej patelni, zapach czasami jak z plackow ziemniaczanych :P ale nie posypuje niczym ani nic, jak nie mam aromatu to troche cynamonu daje one mi bardzo smakuja a co najlepsze dawalam kolezankom do sprobowania to tez sie zachwycaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne :) mam w sumie 2 opcje jak mozna je zrobic odzielic bialko od zoltka, bialko ubic w jednej misce, a w drugiej polaczyc zoltka, serek homogenizowany naturalny, otreby i aromat pozniej wszystko polaczyc i smazyc na teflonowej patelni to ubite bialko sprawia ze placki sa "delikatniejsze" a druga opcja to bez ubijania bialek, tylko wszystko razem polaczyc, wymieszac i smazyc jak normalne placki tez na teflonie :) ja dodaje aromat pomaranczowy bo fajnie pachnie i jakos inaczej smakuje, ale dodaje czasami cynamon, mozna tez dodac inne przypracy albo np slodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem leniwa,nie lubie gotowac i myslalam,ze dukan to same serki a tu niestety nie wiec sobie kupilam rybę bo tez dosc latwo to się robi no i szybko. Ten kurczak to byla zmora ale juz gotowe wiec maz bedzie zadowolony a ja mam nadzieje nie skusze sę na niego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja na dukanie tez prawie w ogole nie gotuje te placki to maksymalnie 25minut a plackow mam z tego ok 12-15 wiec na kolacje i troche na sniadanie do serka wiejskiego ;) ja sie niedlugo przeprowadzam wiec bede miec piekarnik i jakos w weekend bede robic sobie ciasta, tylko musze kupic slodzik za ktorym nie przepadam a czy ktos robil ciasta bez slodzika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka nie przesadz ze slodzikiem bo jest rakotworczy,ja jak uzywa slodzika to tylko do mojej porcji,dziecku nigdy bym go nie dala !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki:D ja dietę dukana stsouje od 25 sierpnia ijest mnie mniej już o prawie 4,5 kg:) dieta fajna, nie chodzę głodna, jest mnóstwo przespisów w internecie:) zaczynałam od wagi 65,3 a dziś ważę 60,9 :classic_cool: mam 170 cm wzrostu, 21 lat a moją docelową wagą jest 56 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly22
hej,własnie upiekłam ciasto jogurtowe ,nie wyrosło mi za bardzo ,ale i tak jest pyszne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly22
a teraz pieką się jeszcze ciasteczka owsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona23___
Jestem na tej diecie miesiąc i schudłam 5 kg. Czy to dobrze, czy za mało? Bo mi mówią znajome że za mało:( Mi się wydaje że ok jak w miesiąc mam tyle chudnąć to w sam raz ale z tego co widzę to w 2 tyg tyle chudiecie, może ja coś źle robie, ale przepisy widzę te same stosuje. W sumie na każdy organizm działa inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona23___
nie no jak ważyłam 100 kg a waże 95 to wiesz raczej nie gadam smutów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to ja nie wiem, moze tak twoj organizm reaguje? nie zniechecaj sie, moze potrzebujesz wiecej czasu? ja schudlam 4kg w bardzo szybkim tempie, az mi kolezanka powiedziala ze jak smierc wygladam bo mi sie policzki zapadly :O ale ja tez malo jadlam, rano kefir a pozniej o 16:00 2 jajka :O ale nie mialam pracy w domu siedzalam wiec nie mialam gdzie energii tracic wiec nie potrzebowalam duzo jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkat
Ja na Dukanie schudłam 12 kg w miesiąc, dieta z jednej strony spoko bo szybko się chudnie a z drugiej strony porażka tak niszczy organizm. Dostałam skazę białkową na twarzy, cała twarz to jedna wielka czerwona wysypka. Dlatego i dlatego, że bolały mnie nerki oraz słabł mi wzrok z braku wit A, zrezygnowałam z diety. Miałam takie dolegliwości pomimo tego, że jadłam zamiast słodzika ksylitol czyli cukier brzozowy-kg kosztuje około 50 zł, oraz wiele innych produktów mających zapobiec kwasicy, która może być nawet śmiertelna. Ale powiem wam, że minęło 7 miesięcy i przytyłam 4 kg, więc w sumie nie jest źle. Każdy niech słucha swego organizmu, jak coś nie tak przerwijcie dietę. Radzę z dobrego serca A no i po przerwaniu diety moja twarz wygląda dobrze, plamy zeszły :) Dietę polecam ale z rozsądkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska2012
Ja zaczynam od jutra rana. Piję duzo wody , ......w kwietniu byłam na dukanie 2 tygodnie i schudłam prawie 6 kg. myśle ,że teraz też dam radę , tylko dużej utrzymam sie na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zjadlam makrele, i czeka na mnie kefir, moze za godzine wypije :) teraz pije kawe, nescafe 3w1 wiem ze nie wolno ale dzisiaj mialam taka ochote straszna na czipsy paprykowe, wiec wole troche kawy i bede miec spokoj niz zjesc cala pake cziperow :o wiem ze nie wolno, ze wolniej schudne ale przynajmniej nie zwariuje do konca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Dziewczyny ja się załamałam. Przez 4 dni jadłam tylko kurczaka, indyka, jajka, chude twarogi i jogurty 0% i schudłam 0,5 kg :( No i niby koniec fazy 1, bo chce schudnąć 8 kg. Co ze mną nie tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Może ja za dużo jem? :/ Ale przecież jest wyraźnie napisane, że można jeść ile się chce, byle tych 8 produktów. Nie wiem już sama. Może się ograniczyć z kaloriami? Pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze twoj organizm tak reaguje na to? moze wedlug ciebie powinnas schudnac 8ale twoj organizm sie broni? nie przerywaj, moze powinnas dalej kontynuowac a pozniej pusci? sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly22
nieeebieeeska a może jesteś przed okresem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Jem te najchudsze. No nie będę przerywała i ograniczę trochę kalorie. Zobaczymy po tygodniu. Grunt to się nie poddawać i dobrze, że jest to forum i jest się komu wyżalić. Bo w otoczeniu to wsparcia nie mam żadnego. Nawet jedzenie muszę sobie sama za własną kasę kupować, bo domownicy oburzeni, że się odchudzam. Ważę 63 kg przy 175 cm, ale dwa lata temu ważyłam 55! 8 kg przytyłam. zajadałam stresy. Teraz już się wszystko poukładało, tylko te kilogramy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
No właśnie jestem w trakcie okresu. To może też te hormony. Kurde kobiety to maja gorzej, facet to nie ma problemów, że przed waży 2kg więcej a po okresie 2 kg mniej ;) Ale dzięki za wsparcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×