Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polly22

dieta dukana -kto zaczyna?( wrzesień)

Polecane posty

Gość polly22
ja czytałam ze w pierwszej fazie je się 1,5 łyżki otręb owsianych a dopiero w trzeciej fazie trzy łyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie nie mozna zastępowaĆ mazeiny ,mąką kukurydzianą...ale jeŚLi masz problemy z kupieniem tej pierwszej,to zostanie Ci to wybaczone;Pale postaraj się jednak o mazeinę(choć i ta może powodować zastoje wagowe...musisz to SAMA WYPRÓBOWAĆ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulkaaa,nie wiem czy zauważyłaś ale odchudzasz się na ok.90% topików na kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ale jak sie mam odpisac....od dawna nic nie pisze.Mam pamietnik na vitali i tam się udzielam.Tutaj jest grupa i chce zaczerpnąć informacji gdyz ogarnęlam sie i stwierdzilam,ze zle zyje w dalszym ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babajka najwazniejsze,ze się ktos odchudza,niewazne na jakim topicu a na tamtych były juz stare grupy lub tematy poumierały.Wiec nie wiem dlaczego nie mogę być tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Używam tylko owsianych. Gdzieś wyczytałam, że pszenne mają więcej wegli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
No i mają na pomóc na zaparcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję,że nie stosujesz wszystkich możliwych diet na raz....bo nie chodzi tylko o to żeby schudnąć,ale też nie zrujnować sobie zdrowia.... Otręby wogóle zawierają dużo węgli,ale tak ma być:)i należy stosować: 2owsianych i 1 pszennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiam się na przepisami na wołowinę dozwolonymi na 1 fazie. Jutro planuje na obiad a nie wiem w jaki sposób sobie ją zrobić. Może po prostu ugotuję z kostką rosołową albo zrobię na parze z przyprawami? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
babajka a Ty kobieto ćwiczyłaś coś? ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babajka mam sto pomyslow na minutę ale niie stosuje kazdej diety na raz.Czasami sie czyms fascynuje ale nie wcielam w zycie czesci pomyslow.Jezeli chodzi o dukana,ciocia meza na niej była i schudła dosyc ładnie przez ponad miesiąc.Niestety wiedzą sie nie chciala ze mną podzielić (nie rozumiem tego niestety). Ja nad dukanem dlugo myslalam.Wczoraj bylam na oczyszczającej gdzie jadlam same jabłka i hm,niby mi cos dalo,bo sie czuje lepiej. Mam wielkie chęci i mam nadzieje,ze mi to wyjdzie.To juz drugi dzien diety,kiedy nie mam kompulsow wiec boje się co będzie wieczorem ale mam nadzieje,że wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja moge jesc taka zwykla rybe np w sosie pomidorowym z takiej podluznej puszki? pytam bo jem makrele, kupuje rolmopsy w sloiku, rowniez jakies inne ryby w zalewie octowej ja nie mam piekarnika w domu a smazonej ryby nie lubie :( czy dobrze robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
A co masz w składzie na puszce napisanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo nie mam tego przed oczami :) ale jakas tam ryba jest ale ja troszke sosu pomidorowego jem a reszte wylewam kurde to jest pyszne i nie umiem z tego zrezygnowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Myślałam, że ją kupiłas hihi ;) Wiesz, wydaje mi się, że tam będzie cukier i tłuszcz. A wędzone ryby lubisz? np. łososia, pstrąga. O, albo w galarecie...karpik mniam mniam :) tylko teraz chyba karpi nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jak zrobic sobie w galarecie :( zreszta nie mam tez kasy probuje sie ograniczyc do 70-80zl tygodniowo na jedzenie jem duzo serkow wiejskich light, serkow homo naturalnych, kefir, jajka, makrela, duzo wody, i jakos mi tak wychodzi 60zl wiec nie mam za wiele na jakies ryby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssttss
ryby z puszki w sosie pomidorowym nie można! za dużo tłuszczu i węgli. Dukan pisze, że mozna tylko te w sosie własnym lub occie (zalewa też powinna być bez cukru) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam do domu bo koncze prae a skocze pozniej do sklepu po jakas rybe ubolewam nad brakiem piekarnika ale niedlugo sie przeprowadzam i bede co chwile robic sobie rybe uwielbiam pieczonego dorsza ze zwykla cebula mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa....no ...ćwiczyłam...to samo co moje kumpele z topiku....marsze-od lodówki do kanapy i do kompa....tylko ja kompa miałam tuż przy łóżku....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Kurcze, postaraj się o więcej mięsa i ryb niż jogurty i spółka. W biedronce jest pstrąg wedzony za ok. 4zł. (taki filecik jeden), w carrefourze (czy jak to się tam pisze) często są promocje na łososia wedzonego i wtedy 100g. kosztuje ok. 6-7zł. max. Puszka tuńczyka kosztuje tyle co dwa jogurty :) dorzucasz do niego jajko, korniszonka, trochę jogurtu i musztardy, jakies przyprawy i pyszna sałatka. Albo mieszkasz z otrębami, jajkiem i ładujesz na teflon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
babajka hahahahaha a lodowka pod biurkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie....do lodówki ok.5m....:D:D:Dale ja mam duży dom,a takie co mieszkają w bloku...to dopiero mialy trening:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
grunt, że aktywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Jeszcze godzinka i do domu :D Już nie mogę sie doczekać jak dorwę w swe rączyny wedzone udko z kurczaka i zrobię sałatkę na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×