Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polly22

dieta dukana -kto zaczyna?( wrzesień)

Polecane posty

wiesz co ja robilam tez diete w maju, caly maj i waga ani 1g nie drgnela!! nogi mi spadly. boczkow nie bylo, talia sie wieksza zrobila ale waga ani 1g! i przerwalam :P ale teraz znowu zaczynam i jest lepiej :) ale ja mam ostatnie dni okresu akurat teraz, wiec u mnie waga spadajaca to pewnie woda, ale cicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Ale w obwodach Ci ubyło w maju Agnieszka :) Czyli może trzeba sie oprócz ważenia jeszcze mierzyć. No ja trwam dalej, właśnie przez miesiąc a potem zobaczymy. Ale gdzie się nie słyszy to na tej diecie bardzo się chudnie. Mój znajomy 30 kg schudł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja slyszalam glosy ze ja klamie ze jestem na diecie bo ktos tam schudl ciagu miesiaca 7kg bylo mi strasznie przykro ale co mialam zrobic znajome ktore mnie nie widzialy, mowily ze wlasnie widac ze schudlam, a awaga ani 1g moglam nie przerywac wagi a ja glupia przerwalam :o ale teraz wytrwam :) wiem ze juz czasami pozwole sobie na cos slodkiego bo inaczej oszaleje, wole zjesc batona zeby miec spokoj na 4dni niz pozniej zeby sie rzucic na cala czekolade plus czipsy plus lody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zaczynam 4 dzień diety. Na razie wynik całkiem fajny -1,8 kg a jestem przed okresem. Wczoraj wypiłam chyba 4 litry wody, poniosło mnie, ale miałam fitness i bardzo chciało mi się pić. Jak Wasze samopoczucie? Ja nie widzę żadnych objawów na razie, energii mam dużo, nawet bardzo dużo, nie ma mi zimno, ogólnie ok. Dzisiaj trochę nakrzyczałam na koleżankę, ale to nie z powodu diety tylko inna rzecz wyprowadza mnie z równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
A mogę spytać jaki jest wasz przykładowy dzienny jadłospis? Np co wczoraj zjadłyście przez cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano otreby z mlekiem i troche cynamonu drugie sniadanie ok 12 to serek wiejski 150g pozniej w domu ok 17byla makrela ok 200g i pozniej kefir 400ml i to wszystko pod koniec dnia mnie tak brzuch od tego kefiru bolal wiec chyba juz nie bede tego pic w ogole ale ja nie planuje jakos ze tyle i tyle moge po prostu jem jak glodna jestem dzisiaj moze sobie placki zrobie z otreb, a moze jajecznice z piersi z kurczaka i 3 jajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Agnieszka a powiedz mi jeszcze tylko, gdzie te otreby kupic? W normalnym hipermarkecie sie kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja je kupilam w kauflandzie nie wiem jakiej firmy ale sa trzy rodzaje, w trzech roznych kolorach - niebieski zolty i czerwony przenne owsiane i zytnie ja je sobie mieszam zawsze do miski jak zalewam mlekiem :) nie sa drogie jedna paczka ok 2 albo 3 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Ooo, to kupie koniecznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znowu spadek i ważę 60,5 kg:D oby tak dalej:) dziewczyny przeczytajcie koniecznie książkę, bez tego nie ma co zaczynać diety. :) ze swojej strony polecam forum dukanek, gdzie sa pomocne przepisy:) i to naprawdę indywidualna sprawa: jednej spadnie w ciągu miesiąca 2 kg, drugiej 12, wszytsko jest zależne od metablizmu, czy jestes mama a nawet od grubosci kosci czy ilosci stosowanych diet. ja w ciągu 20 dni mam za sobą 4,7 kg, dla mnei to sukces, bo np. na diecie 1000 kcal chudłam góra 2 kg w miesiąc. a teraz pozwalam sobie na pwiko od czasu do czasu, jakis drink, wiec naprawde jestem zadowolona, a co najwazniejsza nie chodze glodna. :D http://forum.dieta-dukan.pl/viewforum.php?f=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym tez wlasnie mowie wlasnie teraz wypilam kawe z jedna lyzeczka cukru i to na dzisiaj starczy pozniej juz bede herbate pic nie ograniczam cukru i tluszczow na 100% bo w ktorym momencie poczuje ogromna chec na slodkie i nie bede umiala sie powstrzymac a i tak chudne, wole poswiecic na to 3 miesiace zeby schudnac 10kg a nie jeden miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magd.alena
Dieta Dukana źle wplywa na nerki! Byłam na Dukanie ponad miesiąc, waga stanęla zresztą po tygodniu, męczyłam się kolejne 3 dokladnie jej przestrzegając i nic nie ruszyło. Po miesiącu zaczęłam mieć dziwne bole brzucha, w którymś momencie były tak intensywne,że pojechalam do szpitala. Okazało się, że mam zapalenie nerek,a ból promieniuje na jamę brzuszną. Pierwsze pytanie lekarza było, czy byłam na diecie. Kiedy potwierdziłam sam rzucił "To była dieta Dukana, prawda?". Zapalenia nerek nie życzę najgorszemu wrogowi, ból nieziemski, walczę z nim już 6 dzień. A dla tych 3 zrzuconych kilogramów rozwaliło mi nerki. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mysle ze moze schudne 5 do 8kg a pozniej zaczne jesc same warzywa i owoce wiem ze pewnie przytyje ale ja sie ciagle zastanawialam nad dieta oczyszczajaca warzywa plus jablko, cytryna i grejpfrut wiec dukana nie bede cale zycie stosowac mimo ze sie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy mogę się do was dołączyć? Czytam was od początku ale jeszcze nic u was nie pisałam. Trochę pisałam na innym topiku o Dukanie ale chyba dziewczyny tam straciły motywację i topik umarł śmiercią naturalną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja raczej staram się pilnować i jem tylko to co można, ale czasem ulegam i zjadam jabłko :) Na diecie jestem od 4 sierpnia, teraz idę systemem 1/1 bo 5/5 nie dam rady. Zgubiłam już 4,5 kg, idzie pomalutku ale jednak do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Wow Margolcia zazdroszczę Ci już tego ponad miesiąca do przodu, a o 4,5 kg nie wspomnę ;) Dziewczyny możecie mi powiedzieć jak ja mogę się "zaczernić", bo nie chcę tak ciągle na pomarańczowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy w tej diecie można jeść owoce, jeśli tak,to kiedy i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
No właśnie owoców nie można, przez całą 2 fazę, dopiero w trzeciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeebieeeska teraz jest mi łatwiej bo wiem, że po takim czasie diety te kilogramy to nie woda a już tłuszcz. Dziewczyny piszą o tym ja dużo chudły na I fazie, ja już się przyzwyczaiłam, że mi idzie powoli. Teraz już wiem, że tylko cierpliwością osiągnę sukces. Po 3 tygodniach miałam straszny kryzys i myślałam, że już zakończę dietę bo nie widziałam za bardzo efektów a teraz wiem, że dobrze zrobiłam trwając na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
A ja kupiłam słodzik. O fuuuj :( Niedobrze mi po tym :/ Z serem białym spróbowałam :/ No tak mam na słodkie ochotę, że szok :/Też mam owocową herbatę, zaparzę i już. Jak Agnieszka mówi, że smakuję jak dżem to trzeba jej wierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetora
za waszą namową przeszłam na tę dietę... i żałuję, miałam ogromne sensacje żołądkowe... wczoraj zdefekowałam w metrze (niekontrolowany wyciek kału), musiałam iść do toalety wyrzucić majtki i wytrzeć się papierem toaletowym w publicznej toalecie, byłam w spódnicy i przewiało mi genitalia bez majtek... Potem z kolei popuściłam w autobusie i zostawiłam brązowego kleksa na siedzeniu, bardzo śmierciało, myślałam, że umrę ze wstydu... W nocy... popłyneło ze mnie na męża w trakcie seksu... nie rozmawiamy od wczoraj, tak mi wstyd... Pomóżcie, czy na tej diecie jest tak już na zawsze? Chyba muszę z nią skończyć albo kupić pieluchy dla dorosłych. Co radzicie? Czy wasz kał też ma taką ziarnistą konsystencję na tej diecie i fetor nie to wytrzymania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fetora Ja nie mam żadnych problemów a jestem na diecie 5 dzień, kończę fazę uderzeniową. Jedyne co miałam to zaparcia, ale dzisiaj już normalnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trybusia
witam jestem na dieci 17 dzień i schudłam 6 kg.. Teraz waga stoi w miejscu i przeżywam chwile załamania. Ciekawe czy coś w końcu drgnie. Muszę chyba więcej ćwiczyć. Jeszcze bym chciała schudnąć z 14 kg ciekawe czy to realne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trybusia 17 dni i 6 kg to całkiem ładny wynik, Dukan w książce pisze że średnio 4 kg na miesiąc się chudnie, na początku szybciej ok 1,5 kg na tydzień. Waga na pewno ruszy, głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trybusia
hmmm może i dużo ale ja w gorącej wodzie kąpana i tyle tych wyrzeczeń, gotowanie oddzielnie dla rodziny i wąchanie tych pyszności tylko pozostaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, nie schudniesz 20 kg w miesiąc, ja też sie dziennie ważę i jak się pojawi dzień że waga nie spadnie lub wzrośnie pewnie też będę zawiedziona. Ale się nie poddam. Mnie jakoś te pyszności na razie nie kuszą. Czasem może, ale myślę sobie o tym jak będę wyglądać jak schudnę tyle ile chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
A ja to wczoraj miałam takie niesamowite ssanie na słodkie, że myslałam, że oszaleję. Rzuciłam się na jedzenie i jadałm jogurty 0%, jajka, serki wiejskie i chyba ze 2000 kalorii wczoraj zjadłam! :O Ale nie przytyłam ani 0,01! :O Jejku normalnie jakbym się na słodycze tak rzuciła to by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×