Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polly22

dieta dukana -kto zaczyna?( wrzesień)

Polecane posty

Gość Czuła jak mgła
Mi sie przejadła makrela wedzona :) przerzuciłam się na pstrąga. Jeszcze ciasteczka cynamonowe sobie zrobię do kawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też coś muszę upiec, bo zaczynam mieć smak na coś słodkiego. Masz jakiś dobry przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewahfgecjrj
Od lat zmagałam się z moimi kg! Próbowałam różnych sposobów na pozbycie się nadwagi, ale waga wracała. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:) a wszystko dzieki diecie zakupionej na allegro u uzytkownika marbar1979 polecam http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=22354136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem w domu i sprawdzilam ile ma ta ryba z puszki w sosie pomidorowym 6g cukru i 13g tluszczu na 100g wiec jeszcze nie tak zle ale juz jej nie bede kupowac dzisiaj zjadlam 3jajka bez 2zoltek, 2 serki wiejskie, mala wedzona makrele i wlasnie ta rybe z puszki tej takiej malej podluznej nie mam juz apetytu na nic, jedynie zostaje mi woda do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
agnieszka a otreby gdzie? ;) będę Ci się śniła po nocy i wołała otęęęęęęęęebyyyy otręęęęęęęebyyyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam otreb bo kurde nie mam ochoty juz jesc, jutro chcialam sobie placki usmazyc z otrebami, do tego jajka, serek homo, wlasnie otreby i aromat pomaranczowy ale to na jutro bo dzisiaj to juz nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukanka74
Hej moge sie przylaczyc dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukanka74
Zaczelam ,jestem na diecie prawie 2 tyg,5 kilo w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeebieeeska
Otręby przecież nie są niezbędne. Dukanka 5 kg w 2 tyg? :) Fajowo :) Też tak chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Dziewczyny jaka mi pyszna sałatka wyszła :D Zrobiłam na dwa dni, ale nie sądzę, żeby wytrzymała do jutra hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Dukanka74 witamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly22
Czuła jak mgła co to za sałatkę zrobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Wędzone udko z kurczaka (bez skóry i tłuszczu), jajeczko ugotowane na twardo, trochę cebulki posiekanej, korniszonek. Do tego pieprz, jogurt i ciut musztardy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muffinki upiekłam :) Czekoladowe, ale dopiero jutro skosztuję. Poczęstuję przyjaciółkę, która 1 dnia diety skosztowała mój placek i bardzo jej nie smakował bo czuła otręby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly22
dobry pomysł z tym udkiem wędzonym ,nigdy jeszcze nie jadłam ,chyba tez jutro zrobię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Ale się napakowałam :) poczekam trochę i wskakuje na stepper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Julia narobiłas smaku tymi muffinkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wpadaj na muffinki, zrobiłam aż 6 więc albo będą na 2 dni, albo dla dwóch osób :) Dziennie po obiedzie nachodzi mnie ochota na słodycze. Może one pomogą. A w czwartek próba, właśnie zostałam zaproszona na urodziny. Na winko. Już zaznaczyłam, że pić nie będę, ale jedzenie pewnie też będzie całkiem całkiem. Na szczęście to u rodziców więc może pomyślą o córce i ugrilują jakiegoś kurczaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Julia, albo weź jakieś małe danie ze sobą :) no i oczywiście coś slodkiego ;) wtedy nie będzie Ci przykro, ze wszyscy jedzą a Ty tylko np. korniszonka możesz ;) Jeśli mieszkasz blisko mnie to zaraz wpadam na muffinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie to, ale na razie nie ciągnie mnie jak widzę, że ludzie normalnie jedzą. W biurze razem ze mną siedzą 3 osoby, wcinają zupki chiński (ten zapach intensywny) , pączki, jakieś świeże bułeczki, kumpela do MCDonalds jedzie dziennie po kawę i jakieś ciastko a mnie to nawet nie rusza. Choć zawsze wcześniej było mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
A u mnie z tym różnie...czasami nic mnie nie rusza a czasem to aż ślina mi cieknie. Przypominam sobie wtedy, że to jest bee ;) Dziewczyny a używacie jakiś kosmetyków ujędrniających, wyszczuplających itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly22
dziewczyny jak to jest z tymi otrębami, ile ich trzeba zjeść w ciągu dnia? ja czytałam w książce ze w pierwszej fazie 1.5 łyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g n i e s z k a '
u mnie w biurze razem w dziale siedzi 8osob kazdy jakies kanapki, golabki na obiad cos az mnie kusi zeby tez isc cos kupic ale nie! bede twarda ja waze ok 72kg, juz schudlam 4kg bo wczesniej dukana zaczelam ale wesele a pozniej powiedzialam ze pierdziele bo ejdzenie jest zbyt pyszne i szybko 4kg powrocily :P ja otreb tak nie za bardzo jem albo wlasnie raz na dwa albo trzy dni robie te placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kosmetyków ujędrniających już od jakiegoś czasu bo pojawiły mi się na udach rozstępy. Jeśli chodzi o otręby to ja zjadam 3 łyżki, tzn. 2 owsianych i 1 pszennych ale w postaci placka lub tak jak jutro w postaci muffinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Ja wcinam 3 łyżki owsianych, bo tylko takie mam. Jak mi sie skończą, to kupię jeszcze pszenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuła jak mgła
Używam Eveline serum i kremu ujedrniającego i do biustu krem (żeby aż tak nie zmalał). Mam jeszcze taką szczotkę peelingującą. Fajny efekt daje peeling kawowy. Może jak to wszystko zbierze się do kupy + cwiczenia, to skora nie będzie tak wisiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×