Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

a ja sobie pozrzędzę... Tylko na co, bo tyle mi się rzeczy nie podoba:( To ja pozrzędzę sobie, że jutro wstaję, a dzisiaj trzy piwa wypiłam, więc problem się rysuje:( Jak wstać panie premierze, jak wstać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Można na czworaka, ale też poprawić piwkiem na czczo. Ponoć piwko z rana smakuje jak śmietana:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D ...co tam zrzędy:P ja nie będę zrzędził dziś ani jutro......:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaliczyłeś?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna jest
Jakaś męska szmata rozwala topiki.trzeba bedzie mu odpowiednie manto uczynić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaliczyłeś?
nie zazdrość piździelcu. przynajmniej jeden jest szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh ah:D .....muszę nadrobić energię i coś wszamać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaliczyłeś?
zazdroszczę jak nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zrzędy. Ja dziś z samego rana pozrzędzę, bo później tutaj nie będzie okazji z racji odstawienia laptopa ;) L. szczęściarzu ;) Zakładaj nowy topik o przeciwnej do zrzędzenia tematyce, bo tutaj zaraz przestaniesz pasować ;) Na nowym dla odmiany bedziemy się cieszyć ;) Udanego dnia wszystkim 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O facetach hahahaha
Facet jest jak: AUTO: Chwila nieuwagi i juz pod nim leżysz. KAWA: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc. CEMENT: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał. BATONIK CZEKOLADOWY: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder. ŚRUBOKĘT: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego. TORBA TURYSTYCZNA: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie. LOKÓWKA: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów. OBLIGACJE RZĄDOWE: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał. HOROSKOP: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli. KOSIARKA: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji. STRUMYK: milo popatrzeć, ale trzeba pamiętać ze nie każdy jest odpowiednio bystry. MASCARA: znika na widok pierwszej łzy. MINI SPÓDNICZKA: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki. MIEJSCA NA PARKINGU: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni" lub najmniejsi. WINO: satysfakcjonują cię, ale na krotko. KOTY: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie. BURZA ŚNIEŻNA: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają. UZYWANE SAMOCHODY: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać. WAKACJE: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dodać nic ująć...Sama prawda, samiusieńka, jestem widocznie za mały i niepełnosprawny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
..na Którym Odcinku..??? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ponarzekać.Co za chamstwo sie rozprzestrzenia na cafe,jest do niedopisania.Jakaś smarkateria bawi sie w sędziów i tylko oni mają prawo bywać mna tematach.Kazdemu innemu,kto sie nie spodoba bandziory tematy rozwalają:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
Zauważyliśmy :) Ja tam się nie przejmę. Pierdolić ich w przednie łapki.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
Ale też jest i druga strona medalu. Uderz się w pierś Janusz i przyznaj, że też zaśmiecałeś topiki i obrażałes innych użytkowników np. Oliviera, Bó, vera icona. Pamiętasz topik Podglądanie? Od Ciebie, mój kochany, nauczyliśmy sie tak postępować. Nie chcemy Cię na topiku "flirtowanie" bo wszedłeś tam obrażać Oliviera i Veti. Tylko dlatego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
..PIERDOLIĆ I W TYLNE.. PODSZYWA :P :P :p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
..Kotuś, idź pod prysznic..Nastaw na jakąś Miłą Opcję iSie Zaspokój.. :P :P :P Mnie nie dasz rady, Cieniutkaaaa.. :p :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
"Bydło" - spoko.. :) Biedaczka zejdzie kiedyś Tragiczną Śmiercią Topikową od Syndromu Głębokiego Niedopchnięcia.. :p :p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
Jestem żle wychowana i będe na złość wszystkim porządnym robić,O!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
..Możesz jeszcze.. paluszkiem.. :P Zamiast w klawiaturke.. :P Wisisz mi.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
Moja wina to że brzydka jak noc jestem??Nikt mnie nie chce,świnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
"będe na złość wszystkim porządnym robić,O!!!" Nie podołasz.. fizycznie.. :p :p :P ..Chiba, że tylko L. masz na myśli.. :P :p :p Aaa, nieee.. Ty wszak nie myślisz.. Tylko..macicą.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak cię lubię
Janusz przestań się podszywać w moim imieniu pod Dupcię :D Ty świntuszku 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
Aaaa, to Co Inne. Zmieniam opcję.. Weź wobec tego się w garść.. Najpierw fryzjer..weź nr od najlepiej ostrzyżonej Koleżanki. Potem: kosmetyczka.. I wizyta w drogerii.. kosmetyki zaproponowane przez kosmetyczkę. Dalej: sklep z ciuchami: fajne wyprzedaże masz teraz. I BUTY! Koniecznie na lekkim obcasie.. ZAINWESTUJ. NIE MA KOBIET BRZYDKICH. SĄ TYLKO TE, KTÓRE..NIE WIEDZĄ, ŻE SA ŁADNE.. Naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
Aha: i jeśli potrzebujesz trochę zrzucić, nie problem.. :) Facet nie pies, na kości nie poleci.. :P ..Byle nie Dukanem, bo nerki se rozwalisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak cię lubię
mój podszyw był tylko o 10:51 reszta to dzieła Janusza vel bydło. Ale dajesz się mu wpuszczać w maliny dupciu. Zreszta jak inni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×