Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość annadaniela1
Wiecie co chłopy to z jednego wora wyjeci:) Drugi raz za mąz bym nie wyszła :) Ale mam dwojke cudnych dzieci ( parke) i nie żałuje mimo komplikacji jakie miałam drugi raz bym synka urodziła ---- synek był okrecony pępowina wypychano mi go na siłe porozrywałao mnie mocno i pozniej miałam obnizenie pecherza moczowego nieustające parcie na mocz ( ale bez popuszczania) poszłam na operacj e po to zeby tego uniknąc w przyszłaosci popuszczania --------- i mi sknocono nie jestem zadowolona niestety i mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia35
dziewczyny mam też problem z tym parciem na pęcherz .Nie chce tu szczegółów opisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia35
Zwlekałam z tym a teraz to się głupia boję z tym do lekarza iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
pewnie masz infekcje, ja mialam czesto i zobaczymy jak bedzie teraz po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia35
ale jak tak mam właśnie po porodzie i po jakimś dłuższym czasie mi się to zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
kobiety o tym nie mowi'a bo i nie ma czym sie chwalic i duzo kobiet ma ten problem po porodach idz do ginekologa na badanie , a ginekolog nic ci nie mowil? Ze cos nie tak ? zreszta ja sama naprowadzilam ginekologa bo sam by na to nie wpadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
wszystko sie da naprawic :) ja mialam pecha ale moglo byc gorzej .. Czuje sie lepiej parcie sie uspokoilo poki co minelo dopiero 8 tyg ale wizualnie mi sie nie podoba ale coz ....... Z golym tylkiem po ulicy nie chodze .... Mialam komplikacje po operacji i mi babrali przez pochwe i teraz nie jest jak powinno ale zdrowie najwazniejsze.....do seksu juz powrocilami na szczescie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow pojawia sie jakis ginekolog ;) o mater ;) hej marudy najwieksze na swiecie :D motorolka ----ja z moim mezem kochamy sie poki co jeszcze na zaboj . on jest moim najlepszym przyjacielem i to chyba dzieki temu dobrze nam razem . bo namietnosc i chemia troche po latach przygasa niestety . nawet o doktorku mu powiedzialam , ale to chyba juz pisalam . dzisiaj probowalam podpytac kolezanke , ktora tez do niego chadza . powiedziala tylko ze jest mily :/ he .... mily .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matulu przenajświętsza jakie historie:P ja tu młody jestem kawaler póki co:P pewno kiedyś te tematy i mnie dotkną poprzez połowicę ;) Parcia, rozerwania itp itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
L..... Niestety takie zycie ..... Porod to nic przyjemnego napewno bym teraz cesarke wybrala:) nie dosc ze boli jak diabli !!! To jeszcze moze sie rozklapciocha zrobic he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
szkoda ze faceci nie rodza....to by bylo dopiero .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy że czasem mamy mega zatwardzenia i tez rodzimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
laski a wy gdzie jestescie???? moj maz moje tico naprawil i cieszy sie jak gwizdek ...a ja nie bardzo he he ale lepsze to niz na pieszo chodzic moj ojciec ma 75 lat jezdzi golfem i mieszkamy w jednym domku ale osobno i nie chcial mi pozyczyc autka swojego bo mu popsuje he he i sam mnie wozil he a ja cala spocona bo on koncemtracja nie ta nerwowy po kraweznikach o jej dobrze ze jutro juz mam moje tico ( ale jeszcze tylko m c i kupuje cos innego wiekszego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
ej tam zatwardzenie a rozpalony pret w kregoslup wsadzic .... To doslownie takie bole ...i taki melon sie przeciska przez otworek :) ale jak sie juz przecisnie......to dopiero uczucie ....w sumie faceci sa pokrzywdzeni ze nie moga tego doznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam cesarke . a jakbym rodzila naturalnie to pewnie by pan doktorek byl przy mnie ;) ciekawe czy wtedy tez by mowil ze seksownie pre na przyklad :D :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
nikogo niema a ja zaraz musze uciekac bo maz lazi za mna i marudzi...... Musze go po pleckach podrapac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwile jestem . ale ja jestem teraz monotematyczna , wiec chyba lepsze to glaskanie po pleckach ;) mnie tez doktorek po plackach mizial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
to pan doktorkek widzi ze jestes nie naruszona:) napewno rozklapciocha by mu w oko nie wpadla ma takich pelno az do obrzydzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
to pan doktorkek widzi ze jestes nie naruszona:) napewno rozklapciocha by mu w oko nie wpadla ma takich pelno az do obrzydzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
oj kliknelo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie to wszystko tlumaczy !!!! genialna jestes kobieto !!!! :D ehhh .... lazi mi po glowie ten pomysl niegdys wzorowej :) ale bede miala ubaw :) cnotliwe spojrzenie , spuszczone oczka i dekolcik z niewinnymi cycuszkami :D a panu doktorkowi tylko slinka pocieknie :) nie dla psa kielbasa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
a kiedy idziesz na kontrol do noego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
aj bym nie chciala meza ginekologa''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide w przyszlym miesiacu . hehe mam troche czasu zeby pocwiczyc dziewicze spojrzenia ;) ja tez bym nie chciala meza ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
JA JESTEM- DOPIERO TERAZ, BYŁAM NA ZAKUPACH - KUPIŁAM SUPEROWE KOZACZKI A JUŻ MYŚLAŁAM ,ZE WRÓCĘ BEZ NICZEGO BO ALBO SAME OKROPNE ALBO OD 600ZŁ W GÓRĘ....PRZEGIĘCIE :-) NAWET Z MĘZEM DZIŚ SPOKO-LOKO I MIŁO- MOŻE TO JA PRZESADZAM ,MOZE ZA BARDZO MARUDZĘ I ZARAZ NA NIEGO ZWALAM ZE TO ON WINNY ...A PRZECIEŻ JAK FACET WIECZNIE SŁUCHA MARUDZENIA TO MA DOŚĆ .... SAMA NIE WIEM JUŻ, MUSZĘ SIĘ OGARNĄC I POSTARAĆ BARDZIEJ ;-) CO DO PORODU TO OJ BOLI....OJ BOLI.... JA NATURALNIE RODZIŁAM ,POSZŁO SZYBKO W 4 GODZINY BO MIAŁAM WODY ZIELONE I MI DALI NA PRZYŚPIESZENIE ALE BÓL ZA BÓLEM ZA TO GONIŁ... TEŻ MNIE NIEŹLE ROZERWAŁO, DZIECKO OWINIĘTE PĘPOWIONĄ ,SINE I BEZ ODDECHU ALE NA SZCZĘSCIE ZARAZ WSZYSTKO BYŁO DOBRZE I SYNEK JEST ZDROWY :-) JEDNAK JA NIE MAM KŁOPOTÓW ZDROWOTNYCH, WSZYSTKO JEST DOBRZE CHOĆ INFEKCJE I MNIE CZASEM DOPADNĄ ALE MAM NA NIE SWOJE SPOSOBY I SZYBKO SOBIE RADZĘ Z DZIADOSTWEM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
dziewczyny sa plusy i minusy męza ginekologa hihi, ma dużo forsy ;-) po za tym myslę,ze co innegooglądać naga ładną kobietę a co innego grzebać jej w środku- to chyba mało podniecające :-) myślę, że zboczeńcy są też i dentyści i fryzjerzy i nawet taki pan na bazarku co sprzedaje warzywa też moze się o nas ocierać niby mimo chodem.... ja wiem ze gin nas widzi nago ,wiem :-)no ale co zrobić czasem trzeba przebadac własne podwozie hihi a co doprawka w czwartek mam 3 godziny dodatkowe ,potem 2 w niedzielę i w poniedziałek pędze się zapisać na egzamin.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
a teraz zmykam ,ogladam wojewódzkiego ;-) miłej nocki wszystkim tu zaglądającym -tym piszącym i czytającym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie racje . pana z lepkim lapkami jak to nazwal L. mozna spotkac wszedzie . tylko jesli z kims spotykasz sie ponad 9 mcy , bo przed ciaza tez , bardzo , bardzo czesto , to jednak jakas tam specyficzna wiez sie rodzi ;) przestaje byc jakims tam ginem a staje sie bliskim lekarzem , ktory musi nie tylko badac zle wysluchwiac marudzenia ;) ja obstawiam ze po prostu chcialo mu sie niewinnie poflirtowac i tyle . a ze zobaczyl polgola babe w seksi majteczkach a nie rozwalona na fotelu to go fantazja poniosla ;) glupol jeden namieszal mi tylko :D a tak w ogole to milego marudzenia dzisiaj wszystkim marudzacym wiecej i mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
witam dzieciaczki do szkoly odwiozlam i teraz ja na zakupy sie zbieram :) dzis mam lepszy chumor wyspalam sie lepiej :) moj synek dzis do teatru jechal i przyjechalal pod szkole autokar " niby autokar zwykly autobus zkm....dzieci siedzialy a te co sie nie zmiscily staly.....nie podobalo mi sie to ....jak chodzil do przedszkola zawsze autokar taki prawdziwy kazde dzicko siedzialo .....a tu taka lipa .....pewnie tanio mialo byc i dlatego.. Przeciesz to nie majatek a i bezpieczenstowo porzadne jak dzieci siedza wszystkie.....normalnie porusze to na zebraniu ....wkurzona jestem .....moj mlody stal i niewiem czy mial sie czege zla pac bo cala gromadka ich byla...... Na bezpieczenstwie oszczedzaja normalnie .....wkurzylam sie i tyle, nikt pod szkola geby nie otworzyl rylko oczy wybauszali na ten { autokar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×