Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość igram
z tym dźwiękiem kuleczek chyba przesada;) tylko Tobie sie wydaje ze ktoś poza toba słyszy:) ale ślicznie ładnie ze włożyłaś je do pracy:) dziewczyny meldować jak dzis ubrane?;) echhhh... Ty jak zwykle w mini?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ==czytelnik
Witam uprzejmie jako nowy czlonek na firum :-) Udało mi się przesledzić caly watek od deski do deski, co zajęło mi parę dni i pozwoliłem sobie zapukac, bo rzadko spotyka sie tak ekskluzywne towarzystwo. Muszę sie poskarżyć, że Panie doprowadzają mnie do pewnego dyskomfortu w spodniach, ktoremu nie moge ulzyć, bo lada chwila wyjeżdzam z zona na urlop i oszczędzam sily :-) PS. nasze kulki też grzechoczą, zabieram je na wyjazd. PPS. jak je prawidlowo zainstalujesz to dźwiek się wycisza. A zresztą mniejsza o dźwieki. Nie wierzę, zeby ktokolwiek slysząc ciche stuki pomyślał, że możesz byc aż tak bezwstydna, raczej weźmie to za drobiazgi w torebce albo kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi czytelniku (boszsz zabrzmialo jak listy do bravo - droga redakcjo... :P ) tu nie chodzi ze ktos sobie moze pomyslec ze moge byc tak bezwstydna bo poza szefem to zdaje sie ze reszta juz wie :P problem w tym ze dostalam to od moich kolegow z pracy - z ktorymi jestem w jednym pokoju!!! wiec jak uslysza brzdeki to beda wszystko wiedzieli (zawsze gdy bede je miala w sobie - beda wiedzieli kiedy bawie sie pod stolem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
echhhh... chciałbym mieć taka koleżankę w pracy:)) codziennie byś dostawała jakiś prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakze przyjemnie powitac czytelniku. umilamy sobie tu nieco szare zycie,a umilanie to polega na draznieniu podniebienia i innych wrazliwych miejc.wiec prosze sie nie skarzyc na dyskomfort w spodniach a w przyjemny sposob sie go pozbyc. :) widac,tak przez kable,ze mam dzis wyjatkowo dobry humor? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram... mini... nie jakas extra ale mini (nie moglaby byc za krotka bo by koronka z ponczoch wystawala - a jak juz mowilam dzis mamy spotkanie z klientem cepem wiec nie wypada (tym bardziej ze jeszcze przez chwile nim nie jest :P ) niestety nie bardzo moglam sie bawic przy szefie dzis bo to tzw kroj olowkowy czyli malo miejsca... teraz ja troszke podciagnelam wiec mam ulatwiony dostep... boze juz 10 a ja dopiero witam sie podbiurkowo z moja mala... echhh... igram wracajac do tematu - burgundowe szpilki i sukienka w calosci - popielata - z zamkiem blyskawicznym wzdluz calosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
sprawa gustu:) to musiała sie u Ciebie dziać wczoraj i dzis :)) sutki dalej stercza? jak dobry humor to zapewne jakiś strój specjalny:) ?jak kobieta zadowolona to zawsze pięknieje i nawet przez kable widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa... nie wiem jak inni ale ja odczuwam:) blagam dajcie nowa historie... czuje sie niezwykle podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
echhhh... SUPER:)) to ten buc na spotkaniu zgłupieje dopiero:)) bo nie będzie wiedział co mówić tak go rozproszysz:) a te szpilki co najmniej 12 cm?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Sprawa ...egoistka z Ciebie :) ale zazdroszczę efektów ubocznych takiego egoizmu :) ...nick jak nick ...ale z góry każdy wie z kim ma do czynienia, tak co do stanu cywilnego jak i stanu ...używalności :) tak więc nie rozpoczynając rozmowy mniej więcej wie z kim może mieć do czynienia i decydować czy tego chce czy nie ... ...chpa-chups nie można zastąpić nimkami hmmm ....w takim celu w jakim był wykorzystywany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba az tyle nie :) tyle co palec wskazujacy :P... boze... gdybym zalozyla jakis wielki to bym gorowala nad wszystkimi... bo sama jestem dosc wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah igram zaraz bedzie krzyczal,ze nie odowiadam moja pewnosc siebie objawia sie dzis w bialej koszuli,jak zwykle gleboko rozpietej,za to z szelkami,ktore zaznaczaja zarys moich piersi.czarna ,,sluzbowa,, mini.cieliste ponczochy i czarne czulenka.majtki wilgotnieja,ale jeszcze sa gorace,wiec nie zdejmuje.mam dzis grzecznie gladko zaczesane do tylu wlosy.grafitowa oprawe oczu i bladoczerwone usta. yeeeeaaahhhhh!!! stera nie ma a pejcz by mi dzis pasowal. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam ... z tego co zrozumiałem to nie buc będzie mówił a Ona mu naświetlała sprawy :) ...a link jest nadal spieprzony bo nie ma takiej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty musisz go skopiowac i wkleic w przegladarke, usunac spacje i dopiero wcisnac enter... ale nic ciekawego tam nie ma... poza tym tam tylko brunetki i blondynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ster a ściślej jego zona ma palcat (nie pejcz) .... widać ona woli żywe konie od mechanicznych :P Sprawa ....image bomba jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty mowilam o lizaczkach nimm2,zwlaszcza kwasne zielone jabluszko.gdybys mnie spotkal i chcial pocalowac,duze prawdopodobienstwo,ze taki smak akurat bys poczul.jestem uzalezniona:) i nie igtam a igram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh ... faktycznie nic ciekawego, zwłaszcza, że większość to znane postaci ... nie ma to jednak jak możliwość zobaczenia kogoś z kim mamy jakikolwiek kontakt ... a nie anonimowe choć śliczne plastikowe laski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
echhhh.. jak jeszcze sie zabawiasz to wyobraż sobie ze tam jestem i delikatnie Ci pomagam..a potem zjewia sie jeszcze do pomocy sprawa gustu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ==czytelnik
Przepraszam za nick, ale to pierwsze, co do mnie pasowalo po dlugiej leturze. Moze będe czasem pisal, choć przed urlopem trudno o chwile czasu :-( Co do kolegow, to poniekąd rozumiem, to byloby zbyt ostentacyjne, ale myslalem, ze nie macie przed sobą tajemnic :-P W każdym razie może lepiej nie rozpraszać ich zanadto w pracy. Wygląda na to, ze nawet bez zabawek robisz wrażenie, a zabawki mozna wyprobować na neutralnym gruncie, np. na naradzie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram to zastępczo bo igtam mu nie wchodziło :) a z czym czy z kim igra to już nie moja sprawa :) a jeżeli nim2 to lizaczki to super nie wiedziałem że nimki i w tej formie dają, oczywiście wole nimki niż chupa-chups :) ...muszę się na weekend zaopatrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. igram - zalezy w jaki sposob pomagasz ;) bo paluszki to mi moje wlasne wystarcza :P sprawa... gdziekolwiek sie zjawiam... i sa panowie ze swoimi damami - niestety czesto narazona jestem na niemile spojrzenia i komentarze... w koncu zawsze sie mowi ze rude sa niebezpieczne... i faktycznie - nie wiem na czym to polega - podoba mi sie gdy krece mezczyzn - nie wazne czy zajeci czy nie (ale to chyba kazda babeczke kreci), a ze dosc latwo to przychodzi ... wtedy dziewczyny, narzeczone, malzonki... tluka tuch swoich lub odciagaja... nigdy w pracy nie mialam zadnej kolezanki co by byla zajeta :P jak juz to same singielki...hehe ale jakos mi to nie przeszkadza - wole towarzystwo mezczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja tam nic nie mówią ale na mieście mówią że co rude to wredne :) ...ale z zasady nie lobię stereotypów więc się pod tym stwierdzeniem nie podpisuję :) za to rude piegusy z zielonymi oczyma są nie tylko intrygujące ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==czytelnik moze byc problem... bo moge nie wytrzymac siedzac na bacznosc (brak biurek sprawia ze nie bardzo bede mogla sie zrelaxowac na oparciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×