Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość sprawa gustu
igtam jak ty kobiet nie znasz...gdybym byla napalona i zepsuta juz dawno probowalabym prywatnie umowic sie z niedostepnym zonatym...mam nadzieje,ze nikt tego wlasnie nie robi na moje konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa...tak jakoś ta wypowiedź zabrzmiała melancholijnie i z nutką zawodu...ale nie oceniaj go negatywnie , po prostu może są tematy których nie akceptuje i ta postawa, milcząca i uciekająca od rozmowy i wyznań jest jego sposobem na pokonanie nieśmiałości czy wręcz abstrakcji które w jego mniemaniu mu przedstawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetWpracy
a skad jestes sprawa gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
wiesz Ster faceci mnie nie kręcą choć czasem lubię wyskoczyć z kumplami na męska wódkę lub pifko:) ale kręcą mnie zepsute kobiety:)) a taka wydaje sie sprawa gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz chyba wracam do PL, bo w tej Kanadzie same grubasy i bez pieknej wyobrazni ludzie. tylko $$$$$$$$$$$$$$$ to im w glowach siedzi. wlasnie wychodze do pracy i pozwolilam sobie wpasc do Was na mala chwilke i tyle. dzisiaj na pewno nie dam rady przeczytac tych kilku stron jakie splodziliscie, ale wieczorkiem nadrobie te straty w ten ostatni dzien lata. 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers ..witaj poczytaj i koniecznie coś napisz:) do mnie w szczególności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
flowers badz i napisz o której będziesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetWpracy
swoja droga jesli moznabyloby sie spotkac z jakas mila kobieta na wspolna masturbacje to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
a moze zjawicie sie dziewczyny wieczorem?:)) tu na kafe?:) a teraz tez buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
czuje sie jak na castingu,po kolei ster milego popoludnia,moze dzis jakis sofcik dla odmiany? przyjemniej by sie jutro czytalo ;) i dziekuje,ze jak lew bronisz mnie tu przed brunetami,ktorzy nawet przywitac sie nie potrafia. igtam slowo zepsuta kojarzy mi sie negatywnie,jakas zepsuta dolna piatka,czy zepsuta smierdzaca splesniala sliwka,a ja piekna kobieta jestem,gladka,pachnaca,gdzie trzeba wilgotna i nabrzmiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
zepsuta nie zawsze jest określeniem pejoratywnym;)) a nawet wręcz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
a ze czujesz sie jak na castingu to chyba dobrze:) jesteś dziś tez tak ubrana jak na casting?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu - Nigdy nie pomyślałam o Tobie zepsuta:) Szczerze to Ci nawet trochę zazdroszczę tej otwartości .Ja chyba bardziej "zblokowana" jestem:( Może z czasem blokady puszczą;)Np. Nie mogę jakoś w żaden sposób przekonać się do seksu analnego:( Mój mąż na uszach staje,żebym się zgodziła,a ja tak zblokowana,że nie potrafię.Mam wrażenie,że ten rodzaj seksu nie jest po prostu dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
poza tym. uwielbiam;) zepsute:)dobrze ubrane czasem nawet wyzywająco ,odważne w swych fantazjach i zachowaniach piękne kobiety,gladke, pachnące,gdzie trzeba wilgotne i nabrzmiałe... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
igtam jestem dzis niestety w czarnych rureczkach opinajacych moja jedrna pupe i etniczna tuniczke...zdradze ci moj sekret,jak sie przyjrzysz to zobaczysz dokladnie przez lekki material jak slicznie stoja mi sutki.nie mam stanika.ciiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
mniammmmm:) widze jak pięknie stoją uwielbiam czy zrobimy to jeszcze przed wyjściem do domu?:) rureczki w dól:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
pasadena nie bede sie tu rozpisywac na otwartym,ale tego warto sprobowac.przynajmniej kilka razy.potem dopiero stwierdzisz czy to dla ciebie,czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
do ktorej tu dzis jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
igtam,moj maz dzis mnie odbiera...wiec trzymam sie choc z trudem.bedzie mial dzis radosc skubaniec. papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
no właśnie mu sie meczymy a on bedzie miał przyjemnosc;) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z 3miastA
bardzo interesujący wątek... często mam ochotę pobawić się conieco w pracy... Po tak pasjonującej lekturze mam niezwykle ciasno w spodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z 3miastA
zazdroszczę kobietom, że mogą chodzić w spódniczkach... w spodniach zabawa jest mocno utrudniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D najpierw poczytam co tam ciekawego na mnie czeka i jakie opowiesci i kto dzisiaj byl wodzirejem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byl pierwszy dzien jesieni, a nie ostatni dzien lata, ale u mnie tak pieknie swiecilo slonce wiec moglam sie pomylic. Tym razem Stern Twoja opowiesc nie zadzialala na mnie. Lubie ostra jazde, ale te zabawki nie dla mnie. Dobrze, ze na Ciebie (po takich slabych srodowych osiagnieciach w pracy) w domu czekala niespodzianka. Igtam, Poddales mi doskonaly pomysl, zeby tutaj rozruszac to towarzystwo i puscic podobny temat w tutejszy net. Moze wirtualnie pobudza sie troszeczke. Chociaz nam Polakom trudno dorownac. W jakich godzinach bede na kafe trudno powiedziec, maz i roznica czasu to dwie niedogodnosci, ale mam nadzieje, ze kiedys...... MAM PYTANIE DO PANOW Znamy sie chyba trzy dni, a raczej znamy nasze seksualne upodobania, dlatego odwazylam sie zapytac: Czy to normalne, ze zdrowy, w miare mlody, przystojny facet ma zapotrzebowanie na seks tylko 4 razy w roku? Czy to wina partnerki, a moze on jest gay. nie na pewno nie, nie to byloby okropne. Na urodziny dostalam od przyjaciolki prezent "Max Vibrating Cock& Balls Details" pieknego rozowego czlonka. Zawstydzona schowalam go w pracy do szuflady. Przyznam sie, ze wlasciwie pierwszy raz siegnelam po to dzieki Wam moi drodzy, bo po takie pasjonujacej lekturce, majac w szufladzie takie cudo dlaczego nie. Przyznam, ze byl to bardzo trafny prezent, a ja glupia wstydzilam sie. Dzisiaj w pracy poprosilam szefa o wolny piatek (chociaz w tym tygodniu juz mialam wolny dzien), zeby zajrzec do tego sklepu z zabawkami dla doroslych, bo skoro na meza nie moge liczyc to moze jeszcze jedna zabawke sobie kupie. W pracy szef wzywal mnie kilka razy w zupelnie blahych sprawach, do tego przygladal mi sie jakby widzial mnie pierwszy raz, moze moj dzisiejszy stroj (dosyc wyzywajacy) wprowadzil go w taki nastroj, a moze ten moj blysk w oczach, za to bez wahania zgodzil sie na moj wolny dzien. Dopytywal sie jednak co takiego waznego mam do zalatwienia w piatkowe przedpoludnie. Zgodzil sie, ale musze isc w sobote na kilka godzin do pracy. Zreszta zapewnil mnie, ze On tez bedzie w sobote w pracy i dokonczymy jakas robotke. Oczywiscie pasuje mi taki uklad, bo jutro umowilam sie juz z przyjaciolka. Przyznam , ze lubie ubiorem podkreslac swoje wdzieki tym bardziej, ze mam co pokazac. Szef moj jest sporo starszy odemnie i cholernie przystojny i raczej nigdy nie zdradzal mowa ciala swoich emocji, jednak tym razem dyskretnie zauwazylam jakies poruszenie w jego spodniach. On jednak zrobil sprytny unik i szybko ukryl ten krepujacy fakt, ale byl to dobry znak dla mnie, ze nie jest ze mna az tak zle jak to wyglada w moim malzenstwie. Szef jest zajebistym facetem, ale ma zone, a ja mam meza wiec co z tego wynika: jestem zmuszona poprzestac na zabawkach . A jak pachnial zniewalajaco bylo to chyba nie jestem pewana Fahrenheit Christian Dior jutro sprawdze w sklepie. Napisze jak udaly sie zakupy w sex shop i spotkanie z przyjaciolka. 🖐️😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....witam wszystkich, listę podpisuję i życzę wspaniałego dnia i jeszcze bardziej udanego weekendu :) Flower ... Twoje pytanie do panów było raczej retoryczne :) raz na kwartał to stanowczo za mało nawet dla takiego dziadka jak ja :) Sprawa ...miło mi że chcesz, ale skąd ta jednostka miary ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,i też życzę wszystkim udanego dnja i wspaniałego wykenda!!!! Wczoraj nie udało mi sie do was nawet na chwilke zaglądnąc,miałam koszmarny dzień!........ pasadena....piszesz ze jestes,zablokowana.....u mnie to samo,boje sie tego rodzaju seksu,dużo czytałam na ten temat,kto tego próbował mówią ze jest bosko,inne doznania.....niewiem moze jakos uda mi sie przełamać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×