Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

2 meneli idzie przez osiedle , patrzą a przy śmietniku siedzi na ziemi Murzyn, ...te Murzyn rusz ręką - ruszył, rusz drugą -ruszył, a porusz nogą - ruszył ... a drugą - też ruszył .... Ty Kazik popatrz całkiem dobrego Murzyna ktoś na śmietnik wyrzucił ... Sprawa .... na pewno nie jesteś zepsuta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Dzień dobry:) musiałem nieco zmienić nick bo igtam nie wchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
"echhhh... john z otwocka: no nie wiem - ze tez nie umiesz sobie tego wyobrazic... moge przytoczyc chocby z wczoraj - siedzac sobie przy biurku i bawiac sie ... kolega akurat wstawal z biurka obok (ze 3 m dalej) a ze ja sie zaczynalam "rozkrecac" to troche bylo widac... w koncu reka sie musi "troche" ruszac by bylo przyjemnie... za pierwszym razem sie zawstydzilam.. teraz to juz sobie oczko puszczamy... natomiast kiedys robilam sobie kawke w kuchni... czekajac az sie woda zagotuje spojrzalam na nasz kalendarz (oczywiscie ze erotyczny bo pracuje z samymi facetami) i az i sie zachcialo znow to zrobic... a ze ZAWSZE jestem w spodnicach do polowy uda to nie musze sie specjalnie gimnastykowac zeby dotknac to czy owo... no i tak pare razy sie zdarzylo ze ktorys sie przyczlapal do tej kuchni i widzac to - pytal czy moze sie dolaczyc/jakos pomoc " echhhh miała świetne wpisy:) a teraz jakos jej nie ma:(( czyżby teraz ja ktos gwałcił w tej kuchni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
witam sie mokro.przeczytalam,ale bede troszke pozniej...moze ktos zateskni w tym czasie :) flowers,na szybciutko teraz -fahrenheit to najbardziej seksowny moim zdaniem zapach meski.nieraz sama sie nim odrobinke psikne.lubie miec mezczyzne na sobie. buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
sprawa gustu ty mi w piątki nie zajmuj sie praca:) tylko napisz czy wczoraj Twój mąz Cie wykorzystał:) czy Ty jego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
notangel a Ty kiedy bedziesz miała czs tu pisac?;) okropnie wszyscy zajęci a dziś piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhh...
ech... witam... jakis okropny ten tydzien - a nastepny zapowiada sie jeszcze gorzej ;( jakis namolny klient co urzadza co dzien "konferencje" ktore mozna okresic stekiem bzdur wykladanym nam (jakby nie bylo - zawodowcom w danej dziedzinie) nosz qrfa... wybaczcie ale mam ostatnio malo cierpliwosci bo jakis czas temu stwierdzilam ze musze poprawic swoj usmiech - i cierpie katusze... jestem z Wami caly czas moi drodzy - jak tylko moge - zagladam - czytam w miare na biezaco... jak sa jakies pikantniejsze opowiesci - znajde nawet czas na zabawe ;) no ale niestety na wpisy za bardzo czasu nie mam :( wczoraj (bez okazji) dostalam extra prezencik od moich kolegow z pracy... hehe... usmialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... to jest właśnie paradoks, piątek kiedy każdy już myśli o weekendzie innym się przypominają sprawy które trzeba było załatwić do końca tygodnia, ...jakiegoś olśnienia dostają zwłaszcza pod fajrant wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
echhh...pochwal sie prezentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty tu nawetnie chodzi o to ze im sie przypominaja sprawy jakies... moj szef ma z tymi ludzmi spotkania od poczatku tygodnia - po 6h dziennie i na ostatnie zaczal mnie zabierac... zebym wysluchala o co debilowi chodzi... dzis ja mam swoje wystapienie bo szef juz nie ma na niego sily a potem caly tydzien ja bede naswietlala nasza wizje... musze obmyslic plan jak przemowic do takiego cepa... jakos to bedzie - tylko to meczace - to spokojnie mozna by bylo zrobic w 1-2 dni z inteligentnym odbiorca... no ale... ten gosc ma ze 22-24 lata i mysli ze zjadl wszystkie rozumy... echhh... igram - boszszsze... caly czas mam wypieki na polikach na sama mysl - kuleczki - ale takie ze przy najmniejszym drgnieciu dzwonia jak cholera :P to zeby szef sie nie domyslil musialabym siedziec nieruchomo - nawet do tej ulubionej kuchni nie pojde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jestem czarna :) nie moge sie skupic na niczym,a wczoraj sie tu zasiedzialam za bardzo. raczki mi sie trzesa,taaaak podswiadomosc przebija sie przez wszystkie mysli...weekendowe noce po swit,na to sie czeka przeciez az 4 dni ;) postrzegacie swoje nadmierne podniecenie jako rodzaj choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh,wiesz dlaczego zapytalam? bo kiedy budze sie rano i pierwsze co czuje,to podniecenie...to sobie tak mysle-gdybym go nie czula to pobieglabym boso do lekarza...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja nie choruję :) ...no nie licząc kręgosłupa, a wczoraj nawet dwa razy udało mi się porozrabiać, sami byliśmy w domu to i okazji było szkoda zmarnować :) ale to i tak nie zmienia sytuacji ze ktoś nowy intryguje .... hmmm jak to dobrze mieć czasem pod ręką chupa-chups :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa .... hahaha faceci to rano mają z "automatu", szkoda tylko że wstawać trzeba o 5 i nie ma czasu na poranne co nieco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 5? straszne... jakby mialo byc male co nieco to "stosunkowo" wczesniej by trzeba bylo... nie no ja mam ten plus ze (jesli juz) ten moj spi u mnie to 5 wystarcza na pobudke by jeszcze cos zmajstrowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dlatego wole dzień, wieczór, noc .... o 5 jestem nieprzytomny :) ...choć nie powiem lodzik byłby pewnie lepszy od budzika ...ale to takie egoistyczne, ...nie wiem jakoś tak mam ...że unikam sexu jeżeli ma nie być obopólnej satysfakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty,ale biore go w usta dla wlasnej przede wszystkim przyjemnosci,jego przezycia to jakby skutek uboczny pozbadz sie stereotypow,zycie jest duzo barwniejsze wtedy i skosztuj zamiast chupa nimm2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty,powiedz mi szczerze,dlaczego masz taki a nie inny nick? igram-a propos nickow-no teraz to rozumiem :) i wklej dobrze linka bo nie moge zerknac do kogo to chcesz mnie porownac. echhh boska musisz byc z tymi kulkami,jaka dzis grzeczna i unieruchomiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu... nie wiem czy masz swiadomosc.. ale mysle ze jesli wiecej kobiet czyta to forum (niz sie wypowiada) mozesz byc dla niejednej inspiracja (bo dla mnie jestes ;P) mam zamiar wykorzystac to na co mnie natchnelo siedzac tu z Wami :) zobaczymy co z tego wyjdzie - bo dzis sie w miare spokojnie zapowiada ale tak tez lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa spokoooojnie - szef zaraz wychodzi a ja dobijam do niego dopiero o 12 wiec bedzie czas i poszlec :) nie odmowilabym sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×