Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość igtam
trzeba mieć marzenia/fantazje ale tez trzeba myśleć tez jak je zrealizować. a potem..realizować:) Dziewczyny do dzieła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o wracając do drinków ... zapomniałem się przyznać że czasem podpijam żonie martini właśnie z lodem ale z sokiem pomarańczowym :) też pyszotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam - fakt,że mam taką fantazję i marzenie ale....Taki układ K+K+M to nie z moim facetem:O Nie umiem sobie wyobrazić,że mój facet i inna kobieta się dotykają.To musiałby być "nieznany" trójkąt:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc mamy zwolenników i marzycieli:) miło mieć takie fantazje i trzeba coś na ten temat napisać:) ale kogóż by tu wybrać na narratora? byle nie mnie bo ja już się dziś wypisałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a klamerki na takie spotkanko można ze sobą zabrać:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
to idz w nieznany:) a Twoj facet sobie wyobraża Ty +ON i 3 ci facet?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie sobie nie wyobraża!! ja ograniczę się do marzeń i fantazji.Spełnienie jej nie wchodzi w grę,bo to zdrada:( I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
wiecie w czym sztuka? jestem od dlugiego juz czasu na stalym erotycznym rauszu,fantazjuje,szukajac roznych bodzcow podniety,wyobrazam sobie to,czego nie skosztowalam jeszcze;) i wlasnie chcialabym umiec wybrac z tych marzen te,ktore warto zrealizowac,a wszystkie inne pozostawic w slodkich,pozbawionych wyrzutow moralnych snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dla Was jest urealnioną fantazją , którą dopuszczacie do tzw realizacji, a co pozostanie jedynie w sferze marzeń , pozostawioną jedynie dla masturbacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
pomysl co Cie najbardziej kreci:) Twój facet zaakceptowałby kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
**pasadena**a myślą mowa, pisaniem to nie zdrada?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
posłużę sie truizmami : " grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą" " lepiej żałować za grzechy niż żałować ze się nie grzeszyło":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
igtam jesli mnie pytasz- mnie kreca wszystkie mozliwe rownania matematyczne az po orgie...nie powiem,ze meza to nie przeraza,tym bardziej,ze paplam mu o tych fantazjach jak najeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
a to ze chodzisz w pończochach i się masturbujesz w miejscu pracy to tez tylko fantazja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu;) nie paplaj tyle bo Cie znacznie śledzić;) a ograniczeniem wolności sie skończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja mówię mojemu mężowi o swoich fantazjach,to najnormalniej jest zazdrosny i lubi się obrażać.Trudno mu zrozumieć dlaczego i po co mi 2 facetów,albo 2 kobiety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą" " lepiej żałować za grzechy niż żałować ze się nie grzeszyło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi wcale o to by je od razu realizować , ale o sam przekaz, czasem już samo porozmawianie czy wyznanie tych pragnień powoduje że osoba której powierzamy swoje największe tajemnice staje się dla nas jeszcze bardziej ważna...w tym kierunku ja bym rozumował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
zonaty-kusicielski autopilot ci sie wlaczyl. :) podniecasz mnie bardzo,mimo,ze tak cichutko tam gdzies sobie siedzisz.wstydliwie czasem wykonujesz smieszne ruchy reka ;) daj sie poznawac...po centymetrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu:) zepsuta kobieto;)) kusza cie spokojni nie zepsuci faceci?:) chciałabyś ich zbałamucić?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster,troche to bardziej skomplikowane jest.wiesz,co z tego ze zasypuje go moimi niezwyklymi pomyslami,skoro on nie potrafi nawet sobie takich sytuacji wyobrazic.podobaloby mu sie podziwiac mnie z inna kobieta.z otwarta dla siebie droga by sie przylaczyc.to wszystko jesli chodzi o towarzystwo osob trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×