Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

w innej sytuacji wchodziłabyś gdzie indziej , gdzie tematyka związana byłaby z oziębłością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Sprawa:)Twój mąż pewnie łyka dobra wódeczkę od Stera:) ja preferuje single malt:) jeśli już mnie chcesz stawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, stara szkocka nie jest zła:) masz we mnie kumpla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
ok tylko z ajkiego regionu lubisz? bo ja Campbeltown:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
alez nie narzekam! oby tak jeszcze dlugie lata! wrodzone,calkowicie naturalne piekno i seksapil.to moja sila. ale jak napisales o tym ssaniu sutkow,jak rosna w twoich ustach,jak staja sie twarde...od razu pomyslalam o kutasie.chyba sobie dzis w nocy budzik nastawie i sobie przypomne jakie to jest przyjemne.i calkiem w moim interesie przeciez,bo im gorliwiej go wypieszcze ustami tym bardziej go pozniej bede czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
z dziewczynami mamy gadać:) to a propos stawiania rożnych rzeczy:) to wam sie podoba jak facet facetowi stawia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
chyba,ze bedzie mial sny erotyczne akurat hehehehe dla mnie whisky z lodem w grubym szkle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Springbank 18 Years Old :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Sprawa gustu:) to wam sie podoba jak facet facetowi stawia? oczywiście to sprawa gustu:)) ale czy Tobie sie podoba?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedyś musimy się umówić na wieczór ...spijemy się razem i wtedy się będzie dopiero działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu whisky z lodem jeszcze może być ale single malt whiskey to profanacja:) ale to sprawa gustu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to ja plebs chyba jestem a przynajmniej podniebienie mam plebejskie bo whisky piję jedynie z colą i lodem czego nie przeżyłby pewnie wytrawny smakosz :) na co dzień wolę dobre piwo, wieczorami towarzyszę żonie przy półwytrawnym winku a przy większych imprezach wolę czystą zmrożoną wódkę. Z mieszanych rzeczy podchodzą mi "wścieklaki" (mrożona wódka z odrobiną soku malinowego i tobaasko na dnie, oraz "nurki" z żoładkowej gorzkiej w tyskim :) Sprawa na 139508 możemy porozmawiać "po imieniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
kij w mrowisko kiedys z ciekawosci obejrzalam filmik,nawet nie jeden.musze powiedziec,ze wtedy,bardzo juz podniecona odebralam ten akt bardzo pozytywnie.moze dlatego,ze panowie byli przystojni i nie byl to zaden hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
e tam szpanowałem:) ja na codzien denaturat pije tylko teraz trudnej go dostać niż single malt heheheh:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu kij w mrowisko kiedys z ciekawosci obejrzalam filmik,nawet nie jeden.musze powiedziec,ze wtedy,bardzo juz podniecona odebralam ten akt bardzo pozytywnie.moze dlatego,ze panowie byli przystojni i nie byl to zaden hardcore. dla mnie to mało estetyczne bleee natomiast 2 kobietki baaardzo:)) jak zapewne dla większości facetów hetero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
zonaty58 i sprawa gustu na priv.? czyżby romans się zaczynał?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i tu igtam dobrze sprawę ujął ... TO jest "mało estetyczne" dokładnie, a dwie panie to dwa razy więcej piękna w jednym miejscu :) ... że nie wspomnę już o tych śmiesznych ruchach, które powoduje jakbyśmy mieli sobie lada moment coś urwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha na romanse mnie nie stać ani finansowo ani moralnie :) rodziny nie okradam ani z czasu jej poświęcanego ani z kasy :) ...ale ciekawa rozmowa w miłym towarzystwie jest mocno kreatywna w każdym aspekcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się z Wami nie zgadzam... jeśli nie akceptujecie widoku innego mężczyzny to nie akceptujecie również samego siebie. przymykacie oczy i nie macie luster w sypialni? co innego uczestniczyć w takim układzie M+M lub K+M+M a co innego oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
igtam,zeby nie bylo.obejrzalam z ciekawosci.to tyle. kobietki to kobietki-tu sie zgadzam.cud miod i orzeszki.moze kiedys wywacham sie jeszcze z jakas zmyslowa,atrakcyjna kobieta. zonaty wsciekle kojarza mi sie z najlepszymi imprezami.nurkow nie znam ale skladniki osobno uwielbiam.jak to sie pije? wyjatkowo nikt nieprzyjemny sie tu nie wtraca,wiec oczywiscie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster to nie chodzi o wyglad,tylko o stosunek dwoch mezczyzn. trojkat 2m+k (marzenie moje) to dla mnie dwoch panow,ktorzy sie tylko mna zajmuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa :) do pokala z tyskim wpuszczasz w całości kieliszek żołądkowej gorzkiej, nie mieszasz i pijesz spokojnie piwo, z kielonkiem na dnie :) pod koniec trzeba uważać żeby kieliszek nie strzelił w zęby :) ...smakuje wybornie i potrafi dać kopa po kilku kolejkach P.S. widzę że aż tak imię Cię nie intryguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
i powoli ujawniają sie nowe zainteresowania oprócz sexu:) sprawa gustu czy nurkujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
"sprawa gustu:) trojkat 2m+k (marzenie moje) to dla mnie dwoch panow,ktorzy sie tylko mna zajmuja" a to zdziwienie:(( dorosła dziewczynka i nic takiego jeszcze nie przeżyła???:(( zapraszam bezcenne .......za resztę można zapłacić master card:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę wypadłam z obiegu.Praca mnie wciągnęła,miedzy czasie spotkanie czysto służbowe;) Ale z jak bardzo miłym panem:P I powróciłam na krótka chwilę:D sprawa gustu - pisać to mi nie bardzo wychodzi,bardziej lubię poczytać. Powiem tylko,ze u mnie było lekko i nastrojowo;)Tak jak lubię:) Opowiadanie przeżyć Stera całkiem fajne i na mnie podziałało,choć nie wszystkie "elementy" są, powiedzmy w moich upodobaniach:P Ale nie wyobrażam sobie,że coś w tym schemacie wprowadzam do naszej z mężem sypialni:O Mój facet pomyślałaby chyba,ze mi odbiło.Serio piszę:P Ja osobiście wolę być tą stroną uległa,choć czasami mam duża ochotę na ostrą jazdę,taka kiedy ja dyktuje warunki:D i myślę wtedy tylko o swojej przyjemności:P Taki sex K+M+M to moje najskrytsze marzenie i fantazja:):) Ale też bardzo chciałabym K+K+M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
zonaty bardzo intryguje,ale nie lubie drogi na skroty...;) co do nurka,to jak dla mnie za duzej precyzji wymaga.lubie sie bawic,wiec do stolika wpadam na szybkiego lyka tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
pasadena mowisz ze 2k+m??? :P:P:P no krecisz mnie kobieto.jakbym siebie czytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o trunkach mowa ja uwielbiam Martini z lodem i cola:):) Koniaki i whisky od czasu do czasu lubię się napić w dobrym towarzystwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... chyba nie lobię zbytnio geometrii stąd awersja do wszelkich figur geometrycznych, może się to komuś wydać dziwne, ale obecność drugiego faceta w układzie M+M+K prawdopodobnie przyprawiła by mnie o czasowa impotencję, zaś dwie kobiety w układzie K+K+M to za wiele szczęścia ...jak na mój wiek i albo zawał, albo plama że się nie uszczęśliwiło obu :) tak więc pozostanę chyba przy swoim, że sex to sprawa miedzy - co najwyżej - dwoma osobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×