Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość igram
dziewczyny lyk-end przed nami a wy się smucicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Ruda ale jak on w "delegacji" to nie zdradza:) Czyż nie mam racji Sprawa gustu?:) juz sie tu do koleżanki odwołuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
miało byc ......"Ruda ale jak on w "delegacji" to nie zdrada" jak on za granica to tez nie jest zdrada:) jak jest w wojsku lub na wojnie to tez nie jest zdrada:) jest 1000 co najmniej sytuacji ze można powiedzieć ze to nie zdrada:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie - nie zdradza one jest typem mnicha - najbardziej lubi sex tantryczny - polaczenie duchowe, medytacja, trzymanie podniecenia wewnatrz przez dlugi czas w sobie - po czym extra wybuch - a my sie znamy na wylot... on zbyt wstydliwy w tych tematach by na golasa medytowac z kims obcym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
no ja tez zbyt wstydliwy żeby na golasa tylko medytować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Sprawa gustu jest chyba u swojego szefa bo nie wytrzymała napięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Rudasku nie zrozumiałaś igrama :) ...on jedynie podaje przykłady kiedy twoja zdrada nie byłaby zdradą :) taki makiawelistyczny zabieg dla własnego sumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... i sami widzicie ze przez dzisiejszy dzien ja juz nie moge sie skupic i czytac ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
tak tak żonaty to właśnie:) ale wiesz z pokusa to jest tak . ze jak jeszcze jej nie skonsumowałeś to bez przerwy o niej myślisz i bardzo intensywnie;) przez co dręczysz swoje sumienie:) aj jak pokusę połkniesz:) to juz masz czyste sumienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mając przez bardzo długi okres seksu w domu (mniejsza o przyczynę) czułem się rozgrzeszony bo próbowałem wszystkiego aby rozwiązać problem i nic ... ale jakoś nie mogłem się przełamać i pozostawałem przy jeździe na ręcznym i necie ...licząc że w końcu się coś zmieni i doczekałem się ... paradoksalnie m.in. przez net :) teraz mam jak nawet na początku nie bywało i chyba ja zacznę się wymawiać migrenami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
ruda nie wazne ze nie jestes skupiona:) ważne ze jesteś bez bielizny mmmmmmmi tej sukience ummmmmm rozsuń trochę ten suwak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
dzis jestem jakos mocno,,,hm rozgrzany Ruda....... gdybym tam był przy Tobie to byłoby: na dragu ;w przeciągu; w pociągu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu konferencji caly czas jest rozpieta.... do wysokosci... hmmm... splotu slonecznego szef poszedl na lunch z chlopakami a koledzy z biura jada zaraz na inne spotkanie sluzbowe - a ja musze zostac sama w biurze... jeszcze 2 h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Ruda jadę do Ciebie:) może nie daleko mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
robiła i w ogole miała na zębach aparat przez cały okres naszej znajomości.jakos tak zupełnie nie przeszkadzało ale nie miała drutów tylko jakiś taki miękki:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
południe PL a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiJedenBrunet
echhh siedzisz sama w biurze? witaj w klubie bo ja tez :( brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zachod ;) sama jestem ciekawa jak to lest z tym lodzikiem... hmmm... ale spoko spoko - jeszcze sie przekonam :P sprawa... gdzie ucieklas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiJedenBrunet juz tak bo chlopcy juz wyszli... jatam nie marudze... cale biuro dla siebie... i moge sie zabawiac jak tylko mi sie chce... no to kto opowie teraz jakas soczysta historie? bo ja juz gotowa do dzialania :D raczka na posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis dyskusja,zla jestem,ze mnie wybito z tej milej orbity...kto ma ochote kochac sie ze mna wirtualnie,oczywiscie tylko... zonaty licze na ciebie ;) i igram...o lisiej nie musze mowic.... igram mamy to samo szalenstwo w zylach,czuje to-jakbys tylko podzielil sie jeszcze wiekszym zdecydowaniem na taki krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram :) masz faktycznie pokręcony sposób myślenia :) ... najczęściej właśnie zaspokojenie swoich zachcianek powoduje wyrzuty sumienia :) zwłaszcza tych które krzywdzą bliskich (w ich opinii bo we własnej oczywiście ich nie krzywdzisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Ruda to mam jechać? za. 1,5 h moge byc:) a teraz ja nie łapie.....jakaś laska ma Ci zrobić .lodzika z aparatem na zębach???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuś jeden
echh... uniu - daj polizać paluszki, pachną nektarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladam wlasnie jak wystrzalowa po prostu blondyna,czeszka na pewno...obciaga na zmiane trzem stojacym nad nia panom....rozerwie mnie w przedbiegu tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiJedenBrunet
echhhh rozumiem CIe. Ja siedze w biurze do 16 dzisiaj.... miloby bylo jakby byla kolo mnie jakas sympatyczna kobieta :) szkoda ze z zachodu jestes bo ja z centralnej Polski Sprawa gustu masz juz chetnego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
sprawa gustu :) ja juz wiele takich kroków wykonałem:) teraz to tez nie problem jakiś prywatny kontakt i..już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz,to ja chcialam sie wdziecznie wypiac,a to na mnie sie wypieli :( kazdy o swoj orgazm dba i wyszlo wlasnie :( heheheheheh no nie moge,jestem w stalej kochany gotowosci.kiedy bys nie zapytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×