Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

bardzo podniecajace,to co piszesz...tylko ja z tym dopuszczaniem mam problem,bo chce tego wiecej.a nie moge przeciez chciec. i oczywiscie tez troszke inaczej w takiej sytuacji te majteczki wypadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlatego o nich wspomniałem :) ...bo nie uważam się za fetyszystę majtek który podnieca się zabrudzoną damska bielizną :) ...a chcieć nie można i świadomie nie chcemy, na szczęście może dla nas nie mamy wpływu na podświadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja też siedzę sobie w pracy i czytając wasze posty, robie się twardszy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Ruda ale ja byłbym super klientem:) serio...a poza tym jestem dyskretny co jest podstawa w biznesie i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
żonaty masz racje ale wracajmy do tematu forum:) bo filozoficznie się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,ze nie moge zamiast postu wyslac teraz usmiechu,ktory pojawil sie na mojej twarzy. nie mowmy juz o tym. ruda,mowilam,ze ich masz w garsci,ja to bym ze zwieszonym jezorem chodzila wsrod tych milych panow..jak to robie wlasnie fantazjujac...a najlepiej jakby to byla nasza konferencja i spotkalibysmy sie w jednej sali.panowie nie duzo mowili o wygladzie wlasnym wiec bylaby zagadka kto jest kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram wierze... ;) ostatnio mam straszny natlok mysli po tym jak czytam relacje wiekszosci z Was ze swoimi partnerami - mnie juz moj zwiazek troche meczy - nie przez faceta czy nieudany sex... bo sex jest cudowny i zroznicowany - dzis moj luby ma konkretne zyczenie - wiec mam byc wieczorem wyciszona - nie mam pojecia jak ja teraz sie wycisze... ale to juz inna sprawa... najgorsze jest to ze coraz rzadziej sie widzimy :( jest muzykiem i rozszerza swoje tereny dzialania... i non stop jest "wyjechany" jest juz tak od roku i powiem - strasznie trudne - tym bardziej ze ja wiecznie napalona jestem :/ oooddd witamy Ciebie i Twojego coraz twardszego przyjaciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Sprawa :) ciekawy pomysł:) gdzie i kiedy taka konferncja?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha no mnie rozpoznałybyście na pewno :) byłbym jedynym starym satyrem na sali :) a co do wyglądu to powiem jedynie że na lustrzycę nie cierpię mimo iż lobię piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Ruda :) to potraktuj to jako bardziej luźny związek:) w koncu podobno prawa kobiet tez sa respektowane....... np. w Afryce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha... ale ja nie chce luznego zwiazku... chce jak najbardziej intensywnego... a nie ze widze go czasem nawet tylko 2 dni po 2-3 tygodniowej przerwie :( dzis np przyjechal ... mam go dla siebie do niedzieli... w sumie do wtorku nawet bo ma u nas w miescie 2 koncerty w pn i wt... ale na proby i tak bedzie chodzil :( a potem jedzie do Seatle na miecha... oszaleje chyba... im dluzej to trwa to bardziej mnie to irytuje... a dookola tylu fajnych facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Dziewczyny KONIEC PRACY dla firm jest piątek! ja juz zakazałem do mnie łączyć tef. komórki wyłączyłem nie a mnie dal nikogo oprócz WAS;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd oczywiscie... raczej nie nosze... chyba ze kilka dni w miesiacu... albo jak mrozy trzaskajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh, no to twardszy sie zrobił jeszcze bardziej na samą myśl...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Ruda to może zacznij z nim grac? na ....flecie prostym np.?:) uśmiechnij się pls:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
ja nie mam stałych godzin pracy siedzę teraz tu tylko dla WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dalabym rady ;) hehe to moj facet jest od dmuchania w tego typu instrumenty ;) nie lubie martwych i zimnych instrumentow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty a jakbys sie w nim zakochal??a tak bezpiecznie sobie tu gruchamy,poki co. oooddd,witamy twojego twardego przyjaciela.my tu bez majtek w sumie zawsze :D ruda to jest z gory wpisane ze tak powiem w taki zwiazek.niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa.....suuper uwielbiam być kuszonym przez kobiety bez majteczek...:) szkoda ze u mnie w biurze same starsze panie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem... ale kiedys bylo inaczej... gdy sie nie kochamy wydaje mi sie ze jestem dla niego jak siostra... juz brak wiekszych emocji czy szalenstw.. sex - tylko tam gdzie bezpiecznie - w mieszkaniu lub jakas cholerna laka :P ostatnio chcialam go namowic (jak jeszcze noce cieple byly) na sex na murze obronnym - mysle ze bysmy nie spadli :P mial 2 lub 3 m szerokosci :) no ale zapomnij... juz nei pamietam kiedy cos zrobil z impulsu, spontanicznego. kontrola nad wszystkim - mysle ze z muzyka jest bardziej spontaniczny :P (a moze schowam mu te jego klarnety i saksofon:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
a generalnie nigdzie nie ma idealnie:) w związkach tez dlatego wiec jest tyle miłych spotkań poza nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dziewczyny uciekam, prosze rozchylcie delikatnie nózki dla mnie :) cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa ... i ja i Ty ... wiemy że mamy swoich partnerów ... i miłość nawet jak nas dopada to jest do opanowania, ...po prostu priorytety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
przecie przeżyć dreszczyk emocji poza związkiem.......bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiJedenBrunet
kto ma ochote na wspolna masturbacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×