Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktora z waaaaaaaaas

Jaki nosicie rozmiar ? 34?

Polecane posty

Gość ktora z waaaaaaaaas

wpisujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieńczona mama..
46-48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooohooooo
52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze 46-48
a daawno temu 40 :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
34 ?przy jakim wzroscie 152?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiami sie ze
rozmiar 34 hahaha musialabym byc chyba na skraju niedozywienia albo anoreksji :D 46 mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze 46-48
no to tak jak ja ale odwrotnie dół 48 a góra 42 :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
Arszenika* dół 36, góra duze 38 albo 40... Sory mam wielki biust, muszę wszytsko przerabiac... z wiekszego na mniejszy mozna z mniejszego na wiekszy??????????? zdradz ta tajemnice:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla3d
34 to wcale nie jest rozmiar anorektyczki ja taki noszę i jeszcze nikt mi nie powiedział, że jestem chuda mam normalną masę z lekką nadwyżką wagową gdzieniegdzie, więc wręcz parę osób mi sugerowało, że np nad brzuchem mogłabym popracować... I mam 158cm i ważę 52kg? I kto powie, że to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla3d
Sory, po 52kg oczywiście miało nie być pytajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja 8710
ja tez mam 34 a 4 miesiace temu urtodzilam coreczke i taki rozmier mialam przed ciaza i odrazu do niego wrocilam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoloniusz trener
Co z tego ,skoro gęby i tak macie jak prostaczki ze wsi :) Typowa słowianka = wiejska przańsna dziołcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinnnna
Sankowski jest najlepszy. W końcu poprawia po innych lekarzach masę zabiegów. Dlatego inni go nie lubią ,bo jest drogi i dobry. Ja robiłam piersi, usta i liposukcję. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
Dól 34/36 -zależy od rozmiarówki, góra 36, zdarza się 38 przez piersi. Najgorzej z sukienką: biust 38, talia: 34. a dół 34/36. Przeważnie kiecki niemiłosierni spłaszczają mi cycki, albo wiszą obrzydlwie na brzuchu - bo go nie mam. Mam figurę klepsydry. ale co z tego, jak bardzo mało rzeczy jest szytych na taką figurę. Z reguły - szczupła z małymi piersiami, większa kobieta z większymi. A szczupła z większymi i z biodrami?!!! Mam 164cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest--..
stanika 34 D, 34DD, to tak, ale tak w ogóle ubrań, to 34 tylko koszulkiH&M, spódniczki 36-38, spodnie 40-42. Albo inaczej 10 / 12 / czasem i 14. 164cm wzrostu. A 34 to noszą dziewczyny o wadze tak ok 50kg, co przy dojrzałych kobietach, ale nie krasnalach, czyli powyżej 160, jest bardzo rzadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też noszę 34, spodnie jeszcze czasem za duże ale kurtki czy żakiety 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdf
34, 36 i dobrze mi z tym ciuchy ladnie sie prezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
ja noszę 38 (170cm wzrostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę rozmiar 34 albo 36 w zależności od rozmiarówki ,ale muszę powiedzieć, że w Polsce ciężko i nawet powiem, że coraz ciężej znaleźć ciuchy w tym rozmiarze, bo po prostu jest coraz mniej osób, które moga chodzić w takim rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyna ja po pierwszej
ciaży miałam rozmiar 34/36 teraz jestem rok po drugiej ciaży i nosze 36/38. Ogólnie to wciskam sie w spodnie 36,bluzki kupuje zazwyczaj w rozmiarze M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemtruskawkowy6920
rozmian 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhyfusa
Ja mam 34, wzrost 161cm waga 48kg, biust 32DD, wiec wcale nie jestem wychudzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuuuuuj
góra 36/38 dół 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiemmm
34 xs czasem 36 zalezy jaki kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyna ja po pierwszej
do tak jest wiesz co,ja ważyłam 49kg przy wzroście 167cm i uważam,źe wtedy byłam chuda. Mam w szafie rozmiar spodni 34 i nie moge ich już na uda wcisnać bo takie małe:) teraz waże 54kg i podoba mi się to jak wyglądam i szczerze,to nie chciałabym ważyć 5kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę 34/36
a że jestem wysoka - to najczęściej mam we wszystkim za krótkie rękawy i nogawki. Pół biedy z bluzkami - ale coś eleganckiego, czy np. marynarka = kłopot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iitii tititti
Ja tez nosze rozmiar 34 ,ale wbrew pozorom nie mogę nic na siebie kupić. Nie jestem anorektyczką ,nic z tych rzeczy ,mam szczupłą budowe ciała, drobne kości, nigdy nie byłam na żadnej diecie. W sklepach większosc ciuchów jest w dużo wiekszych rozmiarach , na osoby bardziej ''okrągłe'' nikogo nie obrażając ;) Jestem skazana na kupowanie większych ciuchów, zwłaszcza góry , i ich pozniejsze skracanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×