Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zizamu

Medicover czy Centrum Damiana???

Polecane posty

Gość gość
jeśli chodzi o szpital Medicover to mogę Ci polecić - sama zdecydowałam się na poród u nich zachęcona własnie dobrymi opiniami (nie tylko w cenie ale też wśród moich koleżanek). Opieka na najwyższym poziomie, najlepszy sprzęt, różne pakiety do wyboru... już nie wspominając o takich podstawach jak po prostu to że jest wszędzie czysto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodziłam na początku roku i też zdecydowałam się na szpital medicover. Nie wiem, jakoś tak mi się wydawało że jednak i opinie i warunki do rodzenia są lepsze w medicoverze. No i faktycznie poród był okej, bezproblemowy. Żadnego stresu czy paniki, zespół dbał o mój komfort i dobre samopoczucie. Sale, pokoje generalnie cały szpital oferuje świetne warunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaROL
Byłam i tu i tu i zdecydowanie lepiej oceniam szpital Damiana, obsługa na lepszym poziomie i czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest teraz w centrum medycznym Damiana? Czy ktoś się wypowie? prosze o jak najwięcej szczegółów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę tylko do przychodni co prawda. Przy ul. Bażantarni jak dla mnie jest ok. Szybkie terminy mają do specjalistów, co dla mnie jest ogromnym plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę się wypowiedzieć o CMD w samych superlatywach. Jestem pod ich opieką w sumie w każdym aspekcie, jeśli chodzi o zdrowie i nigdy się nie zawiodłam. Nigdy długo się nie czeka na wizytę, zawsze punktualne przyjęcia, lekarze profesjonalni i z ludzkim podejściem. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×