Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

hey znaffco oj wy faceci, baby wam trzeba zeby sie Wami zajmowala bo sami to chyba nie potraficie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna - no nie wiem czy tak pięknie :P ogólnie gdzieś w jedzeniu to ok lubie czosnek, ale żeby tak sam jeść jak przed momentem to niespecjalnie ;) ale nie mam czasu chorować, więc musiałem się poświęcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala jedna .. musze sie cofnac o 2 strony w topiku upadla i sie uderzylaa lady love;) zobaczysz jak jutro bedzie;) a jak dalej zle to idz do lekarza:) znaffcoo przestan ich oszukiwac przeciez jestesmy razem no jak mozesz hahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :-D ja jutro smigam na usg zrobiłam trzy testy jesen wyszedł ciąza 2 brak ciązy ale okresu nie mam,mnie tez jakies choróbsko dopadło,zaraz mleczka kubek grzeje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz jestesmy przy czosnku, to zrob sobie syrop potrzebujesz miod duzo cytryny i sporo przecisnietego czosnku miod podgrzewasz, dodajesz cytryne i przecisniety czosnek - im wiecej tym lepiej raz dwa postawi cie na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko co są i co przybyli. Cholera byłem na czacie pierwszy raz i za cholerę nie mogłem wejść dalej.Zainstalowałem Jawę i pokazywała mi się tabelka i mieliło RUN.Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko będzie dobrze prawda.Tylko spoko.Bez paniki.Nie przejmuj się za mocno,będzie dobrze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - witaj ;) czat Cię wciągnął widzę :D prawda - hmm w sumie fakt, po co udawać dłużej? i tak się domyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska Lukrecja - witaj 🖐️ :) Lady - pech chciał, że nie mam miodu akurat :( ehhh ale wykorzystałem wsyzstko co mam pod ręką jak najefektywniej, czyli czosnek żywcem do gęby, a cytrynka do gorącej herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffcas mówisz wciągnął.Temat rozwinałem dwóm paniusiom a one mnie w zwyczajny sposób olały.:DPoszły na czat.Ja za nimi hyc i doopa.Zaczęły się ze mnie nabijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak spóxnia sie,juz sama nie wiem ,jutro mam usg wiec wszystko sie wyjasni,nigdy nie miałam takie sytuacji zeby mi sie o tyle spozniał,ost mialam 10 paźdzernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak a niby nie, nie pamietam dokladnie kiedy dostalam w poprzednim miesiacu :D - w zasadzie dostalam jakos na poczatku listopada -3-5, jakos tak a cykle mam krotkie :/ 23-25dni wydaje mi sie ze mial pojawic sie wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kk juz pare dni tam jest :D kurcze, no :P znaffca to przy okazji jak bedziesz mial miod to wyprobuj, mama mi zawsze taki robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca był temat u dołu na czacie Tylko 40-latkowie.Robiłem cuda i nic z tego.Nie mogłem się załapac tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek juzek i
lady love ten storczyk to jest namalowany na scianie czy w photoshopie Twoja fotka mnie zaintrygowała a moze to sztuczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×