Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

wiecie co...wpadłam na taki pomysł,że ułożę kilka krótkich pytań, np.10 w celu lepszego poznania się :) nie będą to pytania jakieś szczególnie osobiste, ale troszkę powiedzą o każdym z nas. W razie najazdu pomarańczowych...no cóż...od dzisiaj olewam :) Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupialam w takim sklepie jak ikea, tyle ze to akurat byl AKI - nie wiem czy w Polsce tez taki jest to naklejka na sciane - ma 2m20, pewnie w sklepach z takimi pierdolami jak farby do sciany i dekoracje do domu, znajdziesz cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca gdzie się schowałeś diable rogaty:DTe baby nas tu zakryją swoimi spódnicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawaj, ja za ten czas ide nakarmic moje psy, bo dzisiaj lenia mialam(mam) i nie jadly drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - to dziwne... zawsze to czepiają się, że osobnik ma za mało lat.. ale że w drugą stronę? pierwsze słyszę :D a co do sideł uroczych dam... nie wiej jak Tobie, ale mi to zupełnie odpowiada ;) Lady - wiem, mi tez takie coś robiła matka za młodu i nie wiem czy to faktycznie pomagało czy jak placebo - ja wierzyłem że mi pomoże i pomagało :P no ale fakt faktem pomagało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - bez obaw ;) ja bym Ci dał jakieś -25 lat w stosunku ile masz teraz... śmiało możesz tyle pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuevas powolutku ale do przodu :-D duchu na codzien smigam w spodniach bo wygodniej ale uwielbiam sie wystroic w kieckę i paradować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. JESTEŚ W ZWIĄZKU? (tak/nie) MAŁŻEŃSKIM? (tak/nie) 2.W WOLNYCH CHWILACH...(dopisać) 3.MOJE ZAINTERESOWANIA OBEJMUJĄ...(wymienić) 4.KIEDY CHCĘ SIĘ ODSTRESOWAĆ TO... 5.MÓJ RODZINNY DOM KOJARZY MI SIĘ Z... 6.MOJE ZALETY TO...(wymień 2) 7.MOJE WADY TO..(wymień 2) 8.NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY WYDAJĘ NA... 9.MOIM NAJWIĘKSZYM MARZENIEM JEST... 10. W MOIM WYGLĄDZIE NAJBARDZIEJ JESTEM ZADOWOLONA/NY Z... 11.GDYBYM WYGRAŁA WYCIECZKĘ TO CHCIAŁABYM/BYM UDAĆ SIĘ DO... 12.ULUBIONY KOLOR... 13.ULUBIONA POTRAWA... 14.NIENAWIDZĘ... 15.UWIELBIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×