Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala_91

START 26.09.2011r. --- W dążeniu do utraty minimum 15 kg

Polecane posty

Gość Karluna
Rowerek stacjonarny jest skuteczny poltora roku temu schudlam na nim i celulit zmalal i fajnie sie nozki robia po nim tylko ze tzreba jezdzic na malym obciazeniu zeby miesnie sie nie rozrosly a zeby spalac tluszczyk :) Tak pomysl wazenia w poniedzialek jest dobrym rozwiazaniem bedziemy z samego rana notowac spadki wagi :) Ja dzisiaj na sniadanko :szkolanka mleka 0%, paczuszka fitelli bananowej, zielona herbata obiad: wedzone podudzie z kurczaka bez skory w mikrofali odgrzane+pomidor z cebulka pieoprzem sola morska i jogurtem 0% :), herbata zielona i herbata la karnita spalanie :D musze schudnac tez jestem na siebie zla ze juz bylam taka laska a tu ooo :) mam nadzieje ze uda nam sie wszystkim do swiat osiagnac cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chętnie się do Was przyłączę. Mam do zrzucenia 15 nadprogramowych kg :( Ostatnio stosowałam dietę MŻ 2 lata temu z bardzo dobrymi efektami. Dodatkowo robiłam po 400 brzuszków dziennie. Czułam się i wyglądałam super. Teraz się zaniedbałam, ale chcę schudnąć, bo źle się czuję obrośnięta tłuszczykiem. Głównym założeniem będzie ograniczenie ilości jedzenia i słodyczy. Nie zarzekam się, że zrezygnuję całkowicie ze słodyczy, bo w moim przypadku nie ma to większego sensu. Wolę od czasu do czasu pozwolić sobie na słodką przekąskę, niż po kilku tygodniach rzucić się na słodkości i obżerać się nimi ;) Postaram się na nowo "zaprzyjaźnić" z orbitrekiem i przynajmniej kilkanaście minut dziennie na nim poćwiczyć. Jeśli najdzie mnie ochota, to może też wrócę do brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh widze ze robi sie nas tu coraz wiecej :) jak fajnie :) razem razniej :D p.s. ja to naszczescie za slodyczami nie przepadam gorzej ze slonymi przekaskami... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaczynam moje pierwsze w tej diecie starcie z łakomstwem 😠 Mam ogromną ochotę na coś słodkiego, ale póki co się trzymam i wcinam jabłko. Mam nadzieję, że mi przejdzie, bo wstyd by było polec pierwszego dnia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imka_cafe musisz wytrzymac !!! :) bo inaczej dostaniesz kare hihi :D ja odczuwam glod ale dopierl moge wypic jogurt za 15 minut :). bede jesc co jakies 2,3 godziny. narazie doskwiera glod bo zoladek rozepchany :) za jakies 2 tygodnie powinno byc lepiej :). Tak wogole wydalam prawie 50 zl na zakupy dietetyczne :)jogurty owocowe 0% jakies serki wiejskie lekkie, jogurt naturalny tez 0% chlebek razowy kisle bez cukru jakies puszki rybne i herbatki :) jak zapelni9am tym moja polke w lodowce to przynajmniej nic zakazanego postaram sie ni4e ruszac :) a wy co jadlyscie dzisiaj?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zazdroszczę wszystkim osobom, które nie przepadają za słodyczami. To jest moja największa zmora 😠 Słone przekąski też lubię, ale bez problemu potrafię z nich zrezygnować. Zauważyłam, że odkąd używam mniej soli na co dzień, łatwiej mi rezygnować ze słonych przekąsek. Np kiedyś nie wyobrażałam sobie zjedzenia pomidorów, ogórków, czy gotowania ziemniaków bez soli, a teraz solone mi nie smakują i delektuję się naturalnym smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karluna :) Perspektywa kary pomogła :p Najgorsze minęło po 3 małych jabłuszkach ;) Na szczęście mogę je jeść do woli, bo mam cały karton zerwanych z mojej działeczki :D Na śniadanie jadłam chleb (niestety biały, bo ciemny skończył mi się wczoraj) z topionym serkiem i zieloną herbatę. Obiad to zapiekanka ziemniaczano-cebulowa i ogórki kiszone, teraz 3 jabłka a na kolację mam ochotę na jogurt ze zbożami z kromką ciemnego pieczywa i chyba zaraz pobiegnę po niego do sklepu :p Wiem, że brakuje drugiego śniadania, ale pierwsze jadłam późno, bo o 10. Piję też wodę niegazowaną i herbatki owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem uzależniona od słodyczy i mam na nie ogromną chęć tym bardziej, że mama właśnie piecze kolejne ciasto i cudownie nim pachnie... Ale zamknęłam drzwi od pokoju, żeby nie czuć tego zapachu i żeby mnie nie kusiło ;P Dzisiaj wstałam późno, bo chwilę przed 10 i zabrałam się za sprzątanie, więc śniadanie zjadłam dopiero o 12:30. Zafundowałam sobie na nie musli z mlekiem i zieloną herbatę, a o 15:00 zjadłam jabłuszko i wypiłam kolejne 2 zielone herbatki :) Teraz zjem jeszcze coś przed 18:00 i na dzisiaj koniec :) Czeka mnie jeszcze rowerek stacjonarny, ale jak tak go zachwalacie to aż chce się na nim jeździć :D Piszcie jak Wam idzie, to mnie bardzo motywuje, bo tłumaczę sobie, że nie mogę być gorsza, i że skoro inni dają radę to ja też muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys jezdzilam rowerkiem stacjonarnym godzinne dziennie na malym obciazeniu np. ogladajac tv, efekty mnie zadowlolil, przez tydzien polecial 1 cm w udach,w 3 tyg 3 cm,ogolnie to lubie rower ale niedlugo zaczynam rok akademicki i roweru ze soba nie bede wiezc 150km, bede musiala albo biegac albo cos innego sobie wymyslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a ja uwielbiam przekąski no ale koniec na teraz :) ja wlasnie zjadlam jogurt o% sliwkowy i kromke macy czosnkowej :), popijam wode z aqua slim bo musze wykonczyc a na kolacje niewiem co zjem... ;) ale napewno napisze :D i tak wogole wlasnie zamowilam na allegro hula hup z masazerem jeahh bede miala talie osy haha :) u mnie najszybciej leci z talii i brzucha a o biodrACH I UDACH... SZKODA GADAC :) to sa moje najbardziej problemowy miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karluna ja mam to samo biodra, uda i lydki to moja zmora, ale walcze z ta partia ciala i z celulitem, staram siesmarowac balsamem ujedrniajacym 2 razy dziennie, juz w sumie miesiac bedzie :) no i przede wszystkim jakies aeroby na te dolne partie ciala, a macie jakies malo nudne cwiczenia na brzuch, mnie wszystko nudzi mimo ze ta partie modeluje i chudnie mi najlatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie rowerek fajna sprawa tylko narazie jezdze nim 30 minut bo dawno cwiczylam hehe jak troche schudne moze zwieksze czas jazdy bo bedzie mi sie lzej poruszac... nie to co teraz hehehe :) nie moge sie doczekac tego hula ho;. narazie mam takie zwykle :) tak musimy sie wspierac ;) to bardzo pomaga a perspektywa dorownania wam jeszcze bardziej motywuje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie 21 - hehe wiesz co no wlasnie u mnie biodra i udziska... lydki spoko talia spoko i ciesze sie ze mam wypukly tylek bo akurat moj facet to uwielbia :D i dlatego wlasnie musze te biodra zmniejszyc i uda hehe.... na brzuch ja poprostu robie brzuszki zwykle i skosne no i dolacze hula hop naprawde super sprawa :D !!! i tak najszybciej mi stad poleci :) a podobno hula hop pomaga tez na biodra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam budowe gruszki i to moja zmora, za przeproszeniem dupa duza cycki male, a najgorsze jest to ze moj chlopak tez lubi moj tylek ale ja go nienawidze, wrrrrrr to moj kompleks jeden z wielu zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moj chlopak tez lubi moj tylekk ja go tez polubilam ;D i wlasnie lubi to ze mam wciecien w talii :) zawsze mowi ze mam figure brazylijki haha.... no i ja wlasnie cycki male dupa duza grube uda typowa gruszka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala91 moja mam też wspomniała coś o cieście... mniam... ;p A tak swoją drogą to podziwiam Cię za tak rygorystyczne warunki diety. Ja mam na to zbyt słabą silną wolę :p Mam figurę typowego jabłka. Nogi mam szczupłe i byłyby moim atutem, gdyby nie cellulit. Najgorzej jest z brzuchem i boczkami wychodzącymi ze spodni... brrr... Moja koleżanka to typowa gruszka i ładnie wymodelowała sobie biodra, uda i łydki jeżdżąc na rolkach. Na mnie czeka orbi :) Idę go odkurzyć i przeprosić za kilka miesięcy nieużywania :D Powodzenia dziewczyny! Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobaja szczyple uda i sredniej wielkosci posladki i biodra, nawet male ale nie duze, ale moze jak sie je troche wymodeluje to pare cm poleci, mam taka nadzieje, ostatnio spodobala mi sie figura shakiry, w teledyskach typo loca, waka ma dla mnie figure perfekcyja i ten brzuch tez taki chce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez dolaczam ! Co prawda mam swój topic, ale chyba nikt nie zamierza mi towarzyszyc w diecie :( No trudno. Waze na dzien dzisiejszy 68 kg / 165 cm. :/ Bardzo przytylam. Uwielbiam slodycze, etc. Ale od dzisiaj dieta!!! Zero cukru fastfoodu i jedzenia po 19!!! Koniec!!! Chcialabym schudnac w ciagu 3 miesiecy 10 kilogramow tj. do sylwestra. A gdybym wazyla tego 31 grudnia 53 kg to juz bylby szczyt moich marzen! Ale badzmy realistami. Narazie i 60 kg na wadze mnie uszczesliwi. Takze postanowilam ze przez najblizsze 3 miesiace jem mniej wiecej 1000 kalorii + cwicze (od 1.11 - bo dopadla mnie jakas grypa :D) Dzisiaj zjadlam juz śniadanie i obiad. Czeka mnie jeszcze kolacja czyt. serek wiejski i herbatka :) =121.5 kcal. Na obiad brazowy ryz z miesem i surówką i kawa. I na sniadanie zjadlam bulke razowa+serek wiejski+kawa. Czyli dzisiejszy bilans wyniesie niecale 1050 kcal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imka cafe orbi napewno ci wybaczy hehehe :D moja mama to jablko i tez dzisiaj zaczela odchudzanie ;D taka sobie 21... ja jak bylam szczuplejsza mialam figure cos jak beyonce :) dyby nie celulit ktory teraz jest megaa.ona do chudych nie nalezy ale wlasnie mi sie podoba jej figura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coco nel- jasne my ci pomozemy i witamy w naszym gronie :D widze ze bardZO ladnie ci idzie :D ja to niewiem jak to z moim bilansem kalorycznym dokladnie pozniej policze po kolacji :) ja musze dotrzymac tej diety bo juz nie moge na siebie patzrec pozatym wkurzaja mnie te laski vco lataja za moim chlopakiem ;/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze ze wzielysmy sie juz dzisiaj... mamy 3 miesiace... a za miesiac jakbysmy zaczely wcale nie byloby nam tak wesolo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja, mozna troche schudnac i nowy rok powitac z nowa sylwetka i nowymi zdrowymi nawykami, nie ukrywam ze dla mnie to tez wieksza pewnosc siebie jak schudne bo mam tendencje do porownywania sie z chudszymi kolezankami,moja obsesja wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzisiaj cierpie odczuwam glod... pewnie dlatego ze mam mega kaca a wtedy zjadlabym konia z kopytami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie obiecalam ze na czas diety ograniczam alkohol do minimum i tu sie robi problem bo nowy rok akademicki trzeba przywitac hucznie :D ale moze skonczy sie na jednym piwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie j tez postanowilam ograniczyc alkohol.... i tu sie pojawia problem bo w ostatnich czasach non stop imprezki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że mogę ba Was liczyć. A stosujecie jakies balsamy ujedrniajace, antycelulitowe albo takie by uniknac rozstepow?? Moja skora jest w koszmarnym stanie. Jest sflaczala z mega cellulitem :/ Co robic?? Wiem ze to moja wina. Skoki wagi swoje zrobily. Ale teraz zamiast sie obwiniac dzialam. Jakies cenne porady ?? :) Bylabym wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Za literówki sorry :) Jesli takowe sie pojawily/pojawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje jakis balsam ujedrniajacy z avonu od miesiaca, niedlugo konczy mi sie opakowanie i zamierzam kupic w rosmanie ekstar slim cos tam, jest promocja, za 10 zl, nie zamierzam wydawac kupe pieniedzy na cos co moze nie dzialac, podbno cwiczenia sa najlepsze na ujedrnainie, i przydaloby mi sie ich duzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×