Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala_91

START 26.09.2011r. --- W dążeniu do utraty minimum 15 kg

Polecane posty

kurcze niewiem ... ale zawsze tak bylo nawet na roznych zrodlach czytalam wlasnie ze tyle sie spala :) moze wolniej jechalas?? hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawało mi się, że szybko jadę tak więc nie wiem... Olać to, nieważne ile kalorii spaliłam, ważne że ćwiczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś? Tyle było dziewczyn chętnych do odchudzania, a teraz nikt nie pisze... Czyżby tylko nieliczne z Was przetrwały pierwszy dzień diety? Skąd ja to znam... Ja chyba pójdę niedługo spać bo co chwilę chodzę do kuchni i wszystko mnie kusi. Teraz dopadł mnie głód, ale muszę jakoś się powstrzymać od jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ja jestem i trwam postanowilam sobie i nie moge zawalic :D juz widze perspektywe jak bede szczuplejsza. nie moge byc takim sloniem o nie !! ja dzisiaj zaliczylam rano rowerek 30 minut, 100 brzuszkow a na wieczor 30 minut hula hop (narazie takie zwyke) i 100 brzuszkow :). potem wypilam zielona herbate poziomkowo pomaranczowa :) moja mama rozniez trwa w odchudzaniu :D az sie dziwie :D a moj tato siedzi w pokoju pije piwko jje kanapki z szybka i bulka i ogorkami i sie z nas nasmiewa mowi mmmm ale dobre ale dobre ;D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedtys mialam konto i pamietnik na vitalii mialysmy super kontakt z dziewczynami gadalysmy o wszystkim i fajnie sie chudlo razem :) ale teraz mi glupio tam wrocic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) A ja na tym forum też zamierzam się udzielać;) Bo na moim niestety ucichło;p Ja dziś tylko 300 kcal, ale czuje się najedzona;] Od jakiegoś tygodnia jem codziennie jakieś ok. 700 kcal;] Odchudzam się od 5 września efekty załączone w stopce;] Początkowo było to 1200 kcal, później 1000, a teraz 700 i myślę, że na tym staniemy;] Trzymajmy się razem, bo to naprawdę dodaje otuchy;) A mi osobiście tak wymarzoną wagą to jest 58, ale 60 również na maxa mnie zadowoli;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne witaj wsrod nAS :d razem razniej bedzieee a jakk ;D damy rade ;) oj to malutko dzisiaj zjadlas ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może troszkę;P Ale po prostu nie miałam ochoty na jedzenie;] Poza tym zjadłam dosyć dużo;] 7 kromek grahama z ogórkiem konserwowym i 2 jablka;p wiec troszke jest;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja Karlunaa zmienilam sobie nick bo mi sie lepiej kojarzy z tamtym odchudzaniem OK?? !!!!!!!!!!!!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba jakos podsumować ten dzień..moje menu -serek wiejski 4 łyzżeczki,sałata,poł pomidora,kawa -jogurt naturalny ,4łyzeczki,czastka kalafiora,kawa,malutki kawałek ciasta jablkowego mamy-nie dało sie odmowić:P -2 piffka,niestety musiałam..,gingersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera cos tu nie dziala ;/ promyczku bardzo ladnie ci poszlo :D a ciastem sie nie rpzejmuj duzo cwiczylas i malo zjadlas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok juz sie nie przejmuje:),no za duzo to nie cwiczyłam,chyba ostatnio mam za mało ruchu,ale postaraam sie nad tym popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski klade sie spac :D do jutra papapapa :) i bez podjadania w nocy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jest nie mozna sie poddawac po malych grzeszkach :D no ja wyprawiam chciala zmienic nick ale cos sie nie udalo niech bedzie i tak :D ja to bez piwa zyc nie mgoe... ale teraz musze heheheh ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu tak usto laski ?? ja myslalam ze wstane i sie nie polapie w waszych wpisach ;D ja jeszcze leze zaspalam i nie poszlam do dziekan :P za 15 minut wstaje i wskakuje na rower :D jak rezim to rezim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laski ja juz po porannych cwiczeniach 30 minut rowerek stacjonarny i 100 brzuszkow. zmierzylam dzisiaj wymiary... i jest zalamka nigdy tak nie bylo... wiec musze cisnac do tych swiat. jak narazoie efekty odchudzania to nieprzespana noc i zakwasy :) ale nie moge sie dac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karluna:) fajnie ze jestes:) ja juz zrobiłam 570 brzuszków hihi,no ale nie mam rowerka stacjonarnego.. własnie sobie kawke pije i jem drugie sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wkurzona, waga nadal stoi, i od rana zdazylam juz zjesc serek wiejski, 10 chlebkow tekturkowych,jablko,kawa z mlekiem, 4 ciasteczka i garsc rodzynek, czyli jakies 600kcl :( ale mam w planach dokonczyc ksiazke i siup na rowerek stacjonarny moze z godzine do 1,5, poza tym wieczorwm wyjezdzam z domu i juz nie bede miec rowerka stacjonarnego, bede musiala zaczac biegac, nie bede miec wagi, i chyba przez tydzien bede bez internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczekk jestem jestem :D walcze :D ja juz po sniadanku 169,38 kcal :D i pycha bylo :D taka sobie 21... nie zlosc sie na siebie czasami zdarzaja sie wpadki hmmmm... no bez tego internetu to lipka ale zajmiesz sie chociaz bieganiem zeby nie siedziec przed kompem hehe a co cie tak napadlo?? moze za wczesno wstalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za wczesnie bo remont mam i robotnicy juz od 6 halasowali i zamiast spac myslalam juz o sniadaniu no i mysle przeszla w czyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY WROCILAM NA VITALIE MOZNA TAM PROWADZIC PAMIETNIK I POKAZANE SA PASKI WAGI I FIGURA OBECNA I DOCELOWA BARDZO FAJNIE TAM JEST MIZE SIE DOLACZYCIE?? DAM WAM SWOJ PAMIETNIK... POPRZEDNIE WPISY USUNELAM I ZACZYNAM OD NOWA... WTEDY BARDZO LADNIE TAM CHUDLAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, fajnie się czyta o waszych małych sukcesach. U mnie idzie powoli ale nie martwie sie bo jeszcze nie zaczęłam ćwieczeń. Jak na razie dieta MŻ, wczoraj jeden batonik niestety, ale dziś już nie dam się pokusie :) rano waga pokazała 74kg, wiem że to tylko woda ale i tak pojawił się uśmiech. Nie mam specjalnej diety. jem wszystko ale mniej i po 18 uż tylko max 3 owoce (wczoraj gruszka i jabłko). Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie ktos si odezwal :D ja stsram sie myslec pozytywnie i nie dac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja mam już śniadanko za sobą musli z mlekiem 1,5%, czyli niecałe 300 kcal. Niestety nie mogłam ćwiczyć na czczo, bo miałam niespodziewanego gościa... Ale potem wszystko nadrobię :) Promyczek podziwiam Cię, że dajesz radę robić tyle brzuszków, ja gdybym tyle zrobiła to bym się chyba jutro z łóżka nie podniosła... Karluna ja też założyłam pamiętnik na Vitalii, więc się potem jakoś zgadamy :) A teraz muszę lecieć, napiszę ok. 15:30 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×