Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala_91

START 26.09.2011r. --- W dążeniu do utraty minimum 15 kg

Polecane posty

moja skora tez jest w fatalnym stanie sflaczala i mega celulit ;/ narazie nie stosuje nic bo nie mam kasy na balsam ale kiedys masowalam sie masazerem prozniowym i smarowalam kremami i owijalam folia na noc :D ale teraz mi sie nie chce... pewnie jak troche schudne bede miec motywacje do dzialan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juzpo pysznej kolacji: serek wiejski lekki piatnica+ cebulka+ 40g papryki+40g tunczyka z wody !!! MNIAM a calosc uwaga : 176,14 kcal/ plus zielona cytrynowa herbatka, i herbatka spalanie. i tak mam wrazenie ze dzisiaj sporo zjadlam prrzekroczylam 900 kcal... hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz po kolacji. Natomiast moim faworytem jest LEKKI serek wiejski + słodzik + cynamon :) Coś niesamowitego ! I teraz popijam herbatkę. Ach, czekajac na chudsze czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! :) Jestem bardzo ciekawa co planujecie zjesc jutro?? Jakies pomysly?? Chętnie skorzystam :D Bo ja nie mam pojecia co zjesc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dzisiejszego bilansu dodaje jeszcze 50 kcal (kawa zbozowa z mlekiem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam plan na jutro :) sniadanko: 2 kromki razowca z tym tunczykiem co dzisiaj i cebulka i pomidorek (oczywiscie nie cala puszka hehe) moje herbatki przekaska: jakies jablko lub jogurcik obiad: kawalek gotowanej piersi w czosnku i przyprawach do tego gotowany kalafior i sos czosnkowy z jogurtu 0% , herbatki kolacja: to co dzisiaj czyli ta salatka lub kisiel ze slodzikiem :) herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skonczylam dzien na 5 chlebkach wasa, pol pomidora, 50g otrebow pszennych, pol szklanki mleka, garsc orzechow laskowcyh, i 3 szt ogorka korniszonego, moze wyszlo z tego z 600kcl,strasznie malo zjadlam i wogole nie czuje sie glodna, mam tylko caly czes chec na cos, moj dzisiejszy wysilek to 1 godz 20 min na rowerku stacjonarnym i 20 min cwiczen typu brzuszki, rozciaganie taki lajcik maly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skonczylam dzien na 5 chlebkach wasa, pol pomidora, 50g otrebow pszennych, pol szklanki mleka, garsc orzechow laskowcyh, i 3 szt ogorka korniszonego, moze wyszlo z tego z 600kcl,strasznie malo zjadlam i wogole nie czuje sie glodna, mam tylko caly czes chec na cos, moj dzisiejszy wysilek to 1 godz 20 min na rowerku stacjonarnym i 20 min cwiczen typu brzuszki, rozciaganie taki lajcik maly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coco. nel mowisz ze malo?? mi sie wydaje ze sporo haha chcialabym nie przekraczac jesc 800 900 kcal. ale jak wyjdzie to niewiem :) coco nel a ty co dzisiaj jadlas?? taKA SOBIE 21 ty to dopiero szybko schudniesz malutko jjesz i sporo cwiczysz :D wowww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie waga od tygodnia mi stoi na 53kg,nie jestem przed okresem wiec jedyne co to moze byc to tzw. przestoj wagi, ale mam nadzieje ze niedlugo mi sie to ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ile juz sie odchudzasz i z jakiej wagi startowalas?? tak to napewno przestoj wagi jak potem ruszy z kopyta toooo uhuhu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karluna, zobacz stronę wczesniej tam pisalam co dzis zjadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1 wrzesnia dokladnie i zlecialo mi juz jakies 5-6kg,ale po drodze zaliczylam w 1 i 2 weekend wrzesnia imprezki i wtedy sobie ostro pofolgowalam, ale to moja wina teraz sie lepiej pilnuje w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie a jadlas i cwiczylas tyle co teraz?? :) ladnie ladnie ci polecialy kg ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze 2 tyg wogole nie cwiczylam potem troszke wiecej i jadlam podobnie max 800kcl, silna wola przede wszystkim, musze leciec dziewczynki, do jutra i sie motywujmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że się dzielnie trzymacie diety :) Oby tak dalej :) Co do balsamów antycellulitowych... Ja kupiłam sobie dzisiaj serum wyszczuplające i scrub do ciała firmy Eveline, i mam nadzieję, że jeśli będę to stosowała to nie zwiększy mi się jeszcze bardziej cellulit. Do tego zostały mi od kiedyś tabletki Linea detox na 18 dni i postanowiłam je teraz zużyć mimo tego, że nie odczuwam żeby w jakiś sposób działały. Chyba jest to jedna wielka ściema... No ale skoro już je mam to nie wyrzucę ich do kosza ;P A o to podsumowanie dzisiejszego dnia :) - musli z mlekiem ok. 300 kcal - jabłko ok. 70 kcal (chyba ;P) - kaszka Smakija 163 kcal - 5 zielonych herbat - 3 litry wody - 100 brzuszków - 100 przysiadów - 30 min rowerek stacjonarny (100 kcal spalonych) Czyli w sumie razem ok. 543 kcal tak więc jestem zadowolona :) Jutro chyba sobie pozwolę na troszkę więcej, tak żeby było z 700. O dziwo nie jestem głodna i już nawet mnie tak nie kusi mamy ciasto :) Jestem teraz pozytywnie nastawiona i wierzę, że uda nam się schudnąć i wyglądać pięknie w Sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala wooww sporo cwiczylas i malutko zjadlas podziwiam !! :) i mam jeszcze jedna wiadomosc przez 30 min na rowerku spalilas nie 100 ale jakos 260 kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaa:)
Hej moge sie dołączyc?;D ja zaczełam diete od dzis ;p rano waga 58 a marze o wadze 53 także 5 kg przede mna do zrzucenia;/ dzis zjadłam błonnik o smoku ananasowym rozpuszczony w pol szklanki wody pycha;p pozatym mam problem z trawieniem chyba;/ bo nie pamietam kiedy sie ostatnio wyprozniałam wiec pomyslałam o tym błonniku, potem były 2 jabłka i bułka razowa z serkiem ' włoszczowa' z pomidorem i to wsumie tyle:d przez cały dzien piłam duzo wody z wycisnieta cytryna bo słyszałam ze to oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh juz chce swietaaaa i pieknie wygladac spotkac sie z chlopakiem i oszolomic goo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilaaa no pewnie przylaczaj sie do nas :) 5 kgg to malutko szybko ci poleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaa:)
ale nie wiem co bd jesc jutro;/ zero pomysłu, musze wytrzymac ten tydzien a potem akademik czyli gotowanie we własnym zakresie;d cos pieknego hehe;p a wy znacie jakies sposoby na poprawde perystaltyki jelit? jutro musze zjesc wiecej i niestety pewnie tak bd bo dzis dosyc zmeczona i osłabiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiecej zjedz to ci sie metabolizm podkreci, i cos cieplego :) ja na polepszenie perystaltyki polecam: kawa bez cukru rano, blonnik i produkty z blonnikiem i herbatki zielona czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię kamilaa :) Karluna ja jeździłam na tym rowerku na lekkim obciążeniu, bo pisały dziewczyny tutaj na forum, że tak lepiej i licznik mi pokazał, że jadę z prędkością średnio 13-14 km/h, przejechałam niecałe 7km i spaliłam 100 kcal. Tak więc to wszystko zależy chyba od obciążenia... Albo mój rowerek jest jakiś kopnięty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj mam nadzieję, że powstrzymam się jutro od wejścia na wagę bo to taki mój codzienny nałóg ;P jak tylko wstanę to idę na wagę ;P A teraz muszę wytrzymać cały tydzień i w przyszły poniedziałek się dopiero zważyć... No ale dzięki temu pewnie będzie bardziej widać efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala wiesz ja dzisiaj jezdzilam 30 minut i spalilam 267 kcal :) na niskim obciazeniu spala sie tluszczyk na wiekszyk buduja sie miesnie :) wiec jak kto woli.. ja mam i tak masywne uda wiec wole tego uniknac :)... tak ja tez miaolam nawyk wazenia codziennie a teraz postaram sie wytrzymac tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karluna z tego co rozumiem to Ty też jeździłaś na małym obciążeniu tak samo jak ja, więc skąd tak duża różnica w spalonych kaloriach ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×