Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala_91

START 26.09.2011r. --- W dążeniu do utraty minimum 15 kg

Polecane posty

tralala oki podam ci swoego linka i forum do ktorego dolaczylam :) witam wszystkie nowe pa nie i pozdrawiam juz zapoznane :D za25 minut obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rano przesadzilam ze sniadaniem, ale godzinka na rowerku i 20 min cwiczen juz za mna wiec bilans nie bedzie moze taki tragiczny, zakladajac ze zrezygnuje z obiadu i kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie napewno spalilas sporo przy tych cwiczeniach wiec nie marttw sie :) ja juz po pysznym obiadku a taka najedzooonaaa uhuhuu wieczorkiem napsize ile zjadlam kcal dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale dzisiaj słonecznie! Pięknie! :) I posiłek (371.5 kcal) serek wiejski lekki, grahamka, kawa II posiłek (300 kcal) bułka razowa, kawa III posiłek (250 kcal) omlet z dwóch jaj, kawa zbożowa =921,5 kcal (narazie) dojdzie jeszcze 121.5 kcal, serek wiejski :D, czyli razem w granicach 1050 kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nadal jestem z Wami :D Kurcze, przeczytałam wszystkie posty i mam wrażenie, że nie pasuję do tego forum. Narzuciłyście sobie spore ograniczenia kaloryczne, za co Was szczerze podziwiam, a ja tylko MŻ :( No ale każdy zna swoje możliwości i wie na co go stać. Ważne, że nawzajem się wspieramy :) Wczoraj zaprzyjaźniłam się na nowo z orbitkiem i ćwiczyłam 20 min. Dzisiaj też już 20 min ćwiczeń za mną :) Jeśli chodzi o posiłki to nie liczę kalorii, bo nigdy nie miałam do tego cierpliwości :p Jem po prostu połowę z tego co do tej pory, oczywiście poza słodyczami, bo te wolę omijać szerokim łukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imka cafe co ty gadasz gluptasie ;D jasne ze do nas pasujesz jestesmy tu po to zeby schudnac kazda na swoj sposob ale razem !!! kazdy ma swoje jakies sposoby i mozliwosci :) !!!ja wiem ze jak nie utrzymam rygoru to inaczej nie schudne !!! widzisz juz kolejny postep cwiczenia na orbim :) trzymaj tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karluna :D Na cellulit stosowałam kiedyś Perfecta ExtraSlim z Daxa i powiem Wam, że działał. Tylko, że to serum ma jeden wielki minus - jest mocno chłodzące, wręcz mrożące i trudno się je stosuje jesienią i zimą. Przynajmniej ja miałam z tym problem, bo jestem zmarzluchem i zakupię teraz coś rozgrzewającego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala91 które serum z Eveline kupiłaś? Bo ja chyba kupię to termoaktywne w bordowej tubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej imka cafe -własnie te serumy to przewaznie takie daja poczucie zimna ,ze na zime sie nie nadaja,chyba sobie znajde rozgrzewające:P tralala -co do brzuszków to zaczynałam od 30 hehe,i tak zwiekszałam powolutku,zeby mnie brzuszek ,aby nie bolał:P...az doszłam do tylu:) a dzis byłam na spcerku i kupiłam sobie bio -urode i jakies zmieszane rozne witaminy i minerały,musze to zazywac bo od tego wiecznego odchudzania mam straszne włosy ostatnio..a witamin na pewno w moim menu tak duzo nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaa:)
hej:) ja dzis zjadłam grahamke posmarowaną serkiem ' włoszczowa' na to plasterek pomidora / rzodkiewki, 4 małe jabłka i połowe grahamki, nie wiem ile to moze byc kalori bo sie za bardzo na tym nie znam;/ musze chyba ograniczyc pieczywo zamienic je na cos innego, niby jem to ciemne ale jak czytam w waszym jadłospisie to raczej go nie jecie;p także chyba tez nie powinnam:d;/ Ja niestety równiez mam tendencje ze jak tylko wstane biegiem na wage:D i dzis oczywiscie tesz to zrobiłam;p wczoraj było 58 dzis 57 hehe wiem ze to pewnie tylko woda a nie schudłam ale i tak działa jakos mobilizujaco, jutro pewnie tez sie zwaze;/ chociaz wiem ze powinno siewazyc np co tydzien zeby było widac wieksze efekty ale niestety nie powstrzymam sie;/, za tydzien ide do akademika takze tam przez tydzien wagi nie bd wiec bd mi lepiej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaa:)
a i ja chciałabym sie nie odchudzac ale zmienic styl zycia a dokładnie odżywiania;/ niestety moja zmora sa słodycze;/ juz 2 dzień bez nich:D tak sobie załozyłam ze do wszystkich świętych chce schudnąć do 53:D cos pięknego, wsumie troche czasu jest wiec mam nadzieje ze uda mi sie te 4 kg zrzucic nie?:D chce wprowadzic za tydzien jakies bardziej normalne posiłki bo niestety wiem ze na rygorystycznej diecie nie pociągnie sie zbyt długo;/ zaraz bd jakies upadki i bd tylko marzyc o jedzeniu:D ;p hehe. macie jakies sposoby na mało kaloryczny a smaczny obiadek? lub jakas potrawke:D nie wiem czy ryż brązowy mozna jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjadłam serek wiejski-4 łyzeczki,poł pomidora.rzodkiewki,jogurt naturalny z takim sosem czosnkowym własnej roboty,ogorek,jablko, codziennie wypijam 2 kawy niestety z mlekiem i cukrem ,bo tylko taką lubie pic;p mysle ze brazowy ryz mozna jesc.. własnie ja tez sie waze codziennie,tak z przyzwyczajenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaa:)
a jak robisz ten sos czosnkowy?? nie wiem jak wy wytrzymujecie na tak rygorystycznej diecie;p ja troche wiecej musze jesc bo jestem za bardzo osłabiona, własnie wydrukowałam sobie tabele kaloryczności i bd jesc tak zeby miescic sie w 1000 kcal ale cos mi sie nie widzi ciągle liczenie kalorii;/ trudno może jakos dam rade:D przez ten miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila,mieszam duuzo czosnku ostatnio to 1,5 głowki,duzo jogurtu naturalnego ,jakies przyprawy ,bo lubie ostre,chilli,pieprz,warzywko dodaje,i majonez ,niestety,ale tak dla smaku ja nie licze tych kalorii,poniewaz nie mam do tego głowy,troche z lenistwa,ale tez chyba nie umiałabym tak wszystkiego wymierzyc i wywazyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec melduje co dzisiaj zjadlam i podam wam kalorycznpsc tych produktow :) moze skorzystanie :D śniadanie: 2 kromki (ok 44g) chleba razowego, 45g tunczyka w sosie wlasnym czy tez z wody, 40 g pomidora, 25 g cebuli, kawa rozpuszczalna bez cukru, herbata zielona,herbata czerwona RAZEM: 169,38 kcal obiad: 124 g gotowanej piersi kurczaka w ziolach, 245 g gotowanego kalafiora, 60 g jogurtu 0% + zabek czosnku+ sol morska z ziolami (to ten sos czosnkowy), herbata zielona i czerwona RAZEM: 273,99 kcal kolacja: serek wiejski lekki piatnica cale opakowanie, tunczyk w sosie wlasnym 50 g, 35 g cebuli, 46 g ogorek korniszon- pokroic wymieszc mniam, herbata zielona i czerwona- RAZEM 191,85 do tego wodan z aqua slim BILANS DNIA: 655,62 kcal :) dzisiaj jakos ladnie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla gosci dodaje do sosu czosnkowego majonez czosnek przyprawy ocet cukier i jogurt lub smietane :) dla siebie weersja odchudzona jak podalam wyzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po duzym sniadaniu zjadlam tylko malutka miseczke krupniku czyli w 100kcl sie raczej zmiescilam, a od jutro biegam bo rowerek stacjonarny bedzie poza moim zasiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karluna jak możesz to napisz mi tego Twojego linka i to forum :) Widzę, że dzisiaj wyszedł Ci bardzo ładny bilans kaloryczny :) Tak trzymaj :) imka_cafe ja teraz kupiłam serum intensywnie wyszczuplająco-ujędrniające z efektem chłodzącym (zielone opakowanie), ale też miałam kiedyś to bordowe rozgrzewające i jakoś jednak wolę to chłodzące ;P kamilaa ja wczoraj nie jadłam pieczywa, ale dzisiaj już sobie pozwoliłam na 2 kromki pełnoziarnistego z otrębami - wiadomo, że to nie to samo co normalny chlebek, ale w takiej sytuacji dobre i to ;D tak więc myślę, że śmiało możesz jeść pieczywo tyle, że w rozsądnych ilościach i najlepiej pełnoziarniste :) a te 4 kg w ciągu miesiąca na pewno uda Ci się schudnąć :) taka sobie 21 dobrze, że nie poddałaś się po tym śniadaniu tylko wzięłaś się za ćwiczenia :) Podziwiam, bo ja bym chyba sobie w takiej sytuacji odpuściła i rzuciła się na jedzenie, słodycze itd.;/ Mam niestety tak, że jak zaliczę jakąś wpadkę to mówię sobie "A spróbuję od jutra" i to mnie gubi ;/ A Ty Promyczek widzę, że też się bardzo pilnujesz :) Super Ci idzie waga w dół, zazdroszczę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się rozpisałam, że zapomniałam powiedzieć co u mnie ;D Dzisiaj dzień zleciał mi bardzo szybko, najpierw miałam niespodziewanego gościa, potem pojechałam na zakupy i dopiero przed chwilą wróciłam do domu. I tym sposobem nie zdążyłam zjeść kolacji, a po 18 już nie jem ;D Nie miałam czasu nawet na ćwiczenia, ale zaraz to nadrobię :) A oto krótkie podsumowanie dzisiejszego dnia: - musli z mlekiem ok. 300 kcal - 2 kromki chleba pełnoziarnistego 187 kcal - 4 zielone herbaty - 1,5 l wody - spacer ok. 1h Ćwiczenia, które za chwilkę zrobię: - 50 brzuszków - 50 przysiadów - 30 min rowerek stacjonarny Dzisiaj wyszło 487 kcal, czyli jednak trochę za mało, ale to przez to, że nie zdążyłam zjeść kolacji - tak by było dodatkowe 200. Ogólnie mówiąc jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala -bardzo ładnie:)dajesz rade:P Mi to na poczatku tak zleciały te kilogramy,pewnie razem z woda,teraz przestój pewnie bedzie ,ale ja sie nie załamuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wyszlo 1171 kcal :) Zamiast serka wiejskiego byla znowu bulka grahamka :D Do konca tygodnia ograniczam takie rzeczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie domowy fitness połaczony z tańcem przed lustrem,na poczatek 15 min ale w tempie zabójczym i powiem wam ze padam z nog ,chyba nie mam kondycji:P aa i jeszcze jedno wam powiem ,moze to was zmotywuje..kiedys wazyłam 98 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powodem dumy to nie jest bo sie tak z obzarstwa zapusciłam,ale zawziełam sie okropnie,i juz od 6 lat trzymam sie w granicach 60 -70,ale to walka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×