Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Malinka to wspaniale, że wasze maleństwo rośnie i dobrze się rozwija. Tak jak piszecie pewnie widok bijącego serduszka musi być bezcenny i nie do opisania :). Grania 2 pęcherzyki - super bardzo ładnie zareagowałaś na leki. Razem z Bee będziecie czkały na dobre wieści. Trzymam mocno kciuki za was. Iwcia chyba się umówię do M. tak jak piszesz to tylko konsultacja, będę musiała skrócić mu swoją historię, aby miał pełen obraz. Najbardziej co mnie drażni to to, że nie wiem kiedy przyjdzie miesiączka ;) ta taka prawdziwa. Tak sobie myśl, że 23 stycznia pójdę na betę aby sprawdzić czy spadła już do zera, 9 stycznia robiłam ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem przepisał leki na 3 miesiace, gdyby nie pomogly nie mialabym zadnych szans z tak mala macica donosic dziecko. Po 3 miesiacach macica stala sie duuuzzzaaaa:) od razu podejscie do inseminacji, myslalam, że to byl powód mojego problemu zajścia w ciaze no ale jednak nie. Wazne ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja jestem z opolskiego, zadnej takiej karty nie mamy a do lekarza idę tylko z dowodem. Lepiej nie będę dzwonić bo mi jeszcze zaczną wymyślać że mam miec taką karte ; ( Hope mi po 1 transwerze spozniala sie miesiaczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja bym zadzwoniła i zapytała żebyś potem nie była zaskoczona jak Ci każą zapłacić. A karty nie mogą żądać od Ciebie bo u Was ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i zadzwonie, mam tylko skierowanie na te badania. Dr P wie, że jestem z opolskiego, ale masz rację zadzwonie zapytam co mam zabrać ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka gratulacje:-) Bee i grania trzymam kciuki:-) ale Wy obtrzaskane w wiedzę jesteście:-) my jutro mamy kolejne badanie nasienia po 3 miesiącach leków, ale jakoś nie jestem pozytywnie nastawiona:-( chciałabym żeby było chociaż tyle plemników żeby do inseminacji wystarczyło. Mój M zaczął ze mną rozmawiać bo mu powiedziałam że jak będę to wszystko dusić w sobie to zwariuje no i podziałało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za informacje :) już jestem po zastrzyku a do 17 jutro to mi zleci już wieczorek a jutro normalnie do pracy. We wtorek też raczej pójdę chyba że będę się jakoś źle czuć ale mam ważne spotkanie i z tym wolnym moge mieć problem. Cieszę się że ta inseminacja jest po pracy i nie muszę kombinować :) Staram się podchodzić do tego spokojnie i traktować to jako droge do in vitro. Iwcia w zasadzie nie powinno być problemu z tym że nie masz karty bo ludzie przecież mieszkają gdzie indziej zameldowani są jeszcze gdzie indziej a chodzą do lekarza jeszcze gdzie indziej także chyba problemu nie będzie. Koleżanka z podkarpacia mieszka na śląsku i do lekarza jakoś chodzi.... ale zawsze lepiej zadzwonić i spytać może RMUa ci będzie potrzebna (to taki dowód że jesteś ubezpieczona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia brawa za postępy w rozmowie z M :) a z plemnikami to wiesz jak jest, czasem potrzebny jest tylko ten jeden jedyny a nie milion innych :) trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Iwcia :) wiem że wystarczy jeden ale wolałabym IUI bo w provicie są długie kolejki do refundacji a my rok leczenia będziemy mieli dopiero we wrześniu i czekać następne 1,5 roku mi się nie uśmiecha :( ale zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jeszcze te kolejki do refundacji ciekawe jakie są teraz kolejki w gyn. Mam nadzieję że po inseminacjach od razu będę mogła podchodzić bo też nie uśmiecha mi się czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania, po inseminacji masz mieć dodatnia betę i tej wersji sie trzymaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie ministerstwa zdrowia jest lista kolejek do refundacji i w gin praktycznie nie ma kolejki wiec myślę że tam będzie można szybko podejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tasia za informacje :-) tak Iwcia masz rację trzymam się wersji że się uda trzeba w to wierzyć :-) dziękuję dziewczyny za wsparcie ja dziś już kupiłam ananasa od jutra wcinam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak dziewczyny miały, ale ja do inseminacji mialam nie opróżniać pęcherza bo ponoć lepiej się wprowadza ten cały sprzęcik:) wujek Google zresztą tez o tym wspomina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu ja nie wiedzialam o pelnym pęcherzu, z przyzwyczajenia specjalnie oproznialam, zeby na usg lepiej pecherzyki bylo widac. No to Grania, jestes o ta wiedze do przodu :-) Kibicujemy jutro! ! Tasia, Tobie tez powodzenia zycze przy badaniu meza, zebyscie szybko mogli podejsc do IUI ! I dzieki, za cynk o braku kolejek do refundowanego in vitro, to dobra wiadomość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania i Tasia powodzenia !:) ja zwijam sie do wyrka bo budze się wcześnie a wieczorem padam juz o tej godzinie. Kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Oj Kobitki to będzie się dziś działo :D Super takie wieści :) czekam na sprawozdanie z niecierpliwością. W ogóle nie przywitałam się z nową koleżanką... ale ja jestem... hej Ancia! ja też przeżyłam szok, ale potem spojrzałam na paragon, za Gonal bez refundacji zapłaciłybyśmy jak dobrze pamiętam ok 3 tys... Tak w ramach pocieszenia :) Jak czujesz się po lekach? Dajesz redę z robieniem sobie zastrzyków? Kiedy najbliższe podglądanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania mam nadzieję że o ananasie pamiętasz :) Tasia, chyba na Twoje wiadomości czekam z największą niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Hejka dziewczyny, to ja zapoczatkuje przekazywanie dobrych wiadomości (i dzisiaj kazda kolejna ma byc rownie dobra, albo i lepsza!:-) Pecherzyk pekl, ovu byla, jak to sie potoczy dalej zobaczymy na badaniu bety za 12 dni. Tymczasem zaczelam ( jak wiekszosc z nas tutaj), przygode z luthinusem za bagatela 169zl od opakowania;-) czekam z niecierpliwością na Wasze dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ananas już ona mnie czeka po powrocie :-) Bee to dziwne że masz ten lutinus taki drogi a nie zwykłą luteinę dziewczyny raczej po inseminacji miały luteine. Ważne żeby był pozytywny efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
No, Grania, dziwne, ale juz nie wnikalam dlaczego lek z wyzzszej polki mi sie trafil. Ale nie oszukujmy sie, jesli to ma zwiekszyc szanse, $$ przestaja sie liczyc. Zobaczymy co Tobie przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cześć dziewczyny:) brawa dla peknietego pecherzyka:) a za granienie i tasie dalej trzymamy do wieczora kciuki a potem i dluzej. Nie wiem od czego zalezy kiedy daja luteine a lutinus. Mi po pierwszym trans dr Cz dała luteine, potem do drugiego transweru brałam dalej tą pozostała luteine która pozwolil mi brac dr M, ale juz po transwerze dal mi lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Widzę,że same dobre wiadomości pojawiły się. Super,że idziecie do przodu. Za pewien czas będą same mamuski na tym forum. Grania zyczę dzisiaj powodzenia....Malinka super,że bobas rozwija się prawidłowo....będzie dobrze.....Bee pewnie za te 12 dni będzie wysoka beta... No i cała reszta dziewczynek bądzcie dzielne.... wierzę w was... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Beepositive super wiadomości, nóżki do góry i masujemy się po brzuszku;) Grania trzymam kciuki:) Ja po IUI też miałam luteinę a po punkcji lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×