Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Grania juz się pewnie tam stresuje ;) a ja wstałam bo plackimziemniaczane za mna chodziły. Jutro moj wielki dzień...ostatni fragmin:):):) Catarina, Malinka Wy do gyn na wizyty jeszcze jezdzicie czy juz tylko do tego swojego lekarza? ja jeszcze dodatkowo zarejestrowalam sie do panstwowego gyn, żeby brac od niej l4 zanim pojde tutaj do swojego prywatnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) wszystko przebiegło ok. Ale mam tyle pytań że szok już mnie troche ta małomówność lekarzy denerwuje zabieg robiła mi dr Cz w czwartek idę do mniej na kontrolę czy pękły pęcherzyki. Do inseminacji brałam Estroferm i nikt mi nie powiedział czy mam to odstawić więc w zasadzie nie wiem co mam robić na kontroli mam dostać luteinę choć na wypisie z inseminacji jest napisany lutinus. Dr Mercika nie ma w czwartek i muszę iśc do niej choć złego wrażenia nie wywarła. Na tym wypisie napisali mi że inseminacja była na cyklu naturalnym a była na stymulowanym.... eh jakaś zdenerwowana tym wszystkim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) gratulacje Bee i Grania teraz tylko pozytywne nastawienie i ananas :) U nas wyniki będą jutro ale już trochę się cieszę bo zapłaciliśmy za cały zakres badań czyli coś tam się pojawiło bo ostatnio robiliśmy tylko podstawowe bo było mało plemników, więc mam nadzieje że coś się poprawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania nic się nie denerwuj, teraz masz byc spokojna. Zaraz lezakowac i kopytka do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) gratulacje Bee i Grania teraz tylko pozytywne nastawienie i ananas :) U nas wyniki będą jutro ale już trochę się cieszę bo zapłaciliśmy za cały zakres badań czyli coś tam się pojawiło bo ostatnio robiliśmy tylko podstawowe bo było mało plemników, więc mam nadzieje że coś się poprawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia:) no to wszystko prowadzi w dobrym kierunku. Teraz Wam wszystkim życzę tego samego:) a powolutku tych moich zachcianek, cofek, humorow i rosnącego brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia trzymam kciuki żeby było dobrze. Ja już leże i ananasa wcinam. No nic biorę ten estroferm do czwartku i wtedy zobaczymy. I poproszę żeby mi poprawili że inseminacja była na cyklu stymulowanym ale to już tylko papierologia. Ciekawa jestem co potem jak beda będzie 0 czy od razu mam zacząć stymulację ciekawe jak mnie tam pokierują. Kurde tylko do dr M chce iść następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ja przy in vitro estrofem bralam juz przed transwerem i może dopiero z 2 tyg temu mi go odstawili takze nie martw sie, najwyrazniej tez masz brać. Po podgladzie w czwartek jak chcesz isc do dr M rejestruj sie do niego nast razem i tyle. Ja bylam najpierw u niego, potem dali mnie z 3 razy do dr Cz ale potem rejestrowalam sie znowu do niego. Mysl pozytywnie, nie zastanawiaj sie teraz co bedzie gdyby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki iwcia za info już mi lepiej jak ty brałaś to ja też mam brać :) potem już na siłę będę umawiać się do dr. M i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina albo Hope chyba tez brały estrofem o ile dobrze pamietam;) teraz najgorsze to czekanie. Ja dzisiaj mam dzien lenia, prawie caly czas leżę jakoś slabo się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzę,że dzisiaj dzień dobrych wiadomości:) Teraz dziewczyny tylko czekać na wyniki - dużo odpoczywać i nie stresować się:) Iwcia a Ty już jesteś na L4?Zastanawiam się od którego tygodnia ginekolog może dać L4-wiadomo,że dążymy do jednego celu,które kosztuje dużo nerwów. Ja mam pracę bardzo stresującą -nie mam zamiaru (oczywiście jak się uda) narażać mojego szczęścia na te nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że dzisiaj dzień dobrych wiadomościusmiech.gif Teraz dziewczyny tylko czekać na wyniki - dużo odpoczywać i nie stresować sięusmiech.gif Iwcia a Ty już jesteś na L4?Zastanawiam się od którego tygodnia ginekolog może dać L4-wiadomo,że dążymy do jednego celu,które kosztuje dużo nerwów. Ja mam pracę bardzo stresującą -nie mam zamiaru (oczywiście jak się uda) narażać mojego szczęścia na te nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami w gyn l4 jak chcesz masz od razu po transwerze, ale ja poszłam na zwolnienie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catarina5567
Grania ja brałam i wciąż biorę Erkorton. Nie wiem czy to to samo. Zawsze możesz zadzwoń do gyn i dopytać. Może położna juz pomoże a jak nie to skontaktuja się z lekarzem. Ja bym do pytała czemu tak ci na wpisie napisały. To wszystko to jest taśmowa... czy tu czy tu jak sama nie zapytasz to się nie dowiesz. Ja będę do dr J. jeździć cały czas do gyn. bo ponoć w Bytomiu prywatnie nie przyjmuje, albo nie mogła powiedzieć , bo na wizytówce wciąż ma wypisana tamta klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii zwolnienie dostaniesz kiedy będziesz chciała. Ja wzięłam juz tydzień przed punkcja. Trudno było mi wyrywać się z pracy na coraz częstsze wizyty, nie chciałam się stresować czym kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj wizytę u dr.M....cóż tsh super spadek bo z 3,52 na 1,23...no,ale pecherzyki na naturalnym też nie za bardzo rosną..i chyba nic nie będzie z tego.... Ale jeszcze wierzę....do końca mam nadzieję....dzisiaj 6dc...mam być w piątek w Gyn. Może urosną......tak bardzo tego chcę... ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta, trzeba wierzyć bo bez tego chyba zadna nie miałaby tu brzuszka:) to dopiero 6dc , jeszcze kilka dni mają na przyrost także spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWCIA myślisz,że mogą urosnąć jeszcze? Są dwa małe...tak mówił dr.M. Na ogromnej dawce hormonów też nie było szału bo tylko 1 był. Dlatego taka cichutka nadzieja,że na naturalnym może się uda. Dziewczyny dobrze,że jestescie bo jak Was czytam to zaraz mam większą nadzieję,że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje, że urosną :) skoro teraz są 2 to już postep. Myślę, że będą rosły skoro przed inseminacja są przeważnie 2 podgladanka a na pierwszym mi tez zawsze dr mowil, że jeszcze muszą rosnąć to nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta na pewno urosną to dopiero 6dzień cyklu artykułów jak teraz juz jest było widać to jest dobrze znaczy organizm zaczyna prawidłowo funkcjonować przez obniżenie tego hormonu. Trzeba myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa pocieszenia. Tylko zastanawia mnie ,że mam tylko to CLO,nie dostałam np.encortonu. No,ale wierze w dr.M.więc pewnie tak ma być. I taka szczęsliwa jestem ,że to tsh tak spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że dr M wie co robi. Dziewczyny uda się, oby za pierwszym razem a nawet jesli nie to uronic łezki i walczyć dalej. Ja po moich niepowodzeniach mialam taki okres gdzie bylam pewna że juz tylko bedziemy we dwójkę. Po pierwszym trans jak dzwonilam z kolejną wiadomością do mojej Mamy, płakałam z jednej strony sluchawki a ona z drugiej ale ciagle powtarzala ze teraz sie uda a jak nie to kolejnym razem. I udało się:) znów był placz w sluchawce ale już szczescia dlatego kiedyś tez bylam na tym etapie co Wy a Wy za jakis czas bedziecie na moim etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania super, ze juz jestes po, teraz we dwie czekamy z niecierpliwością na bete (i zaskoczylas mnie z tym wypisem, ja na niego nie spojrzalam nawet, wiec nie wiem co tam powypisywali ;-) sprawdzę jutro. Tasia, bedzie dobrze, musi! Czekamy jt na wyniki M. Ritta, tak jak to iwcia super ujela, trzeba caly czas wierzyc inaczej nie bylo by tyle szczesliwych finałów. Predzej czy pozniej wszystkim nam sie uda, innej opcji nie ma. Zatem, kolorowych i do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania teraz odpoczywaj i uśmiechaj się, wiara w sukces to połowa sukcesu:-) i koniecznie upieraj się przy dr M, jak jesteś stanowcza to Cię nie zmienią do innego. Tasia oby jutro były jeszcze lepsze wiadomości od Ciebie:-) Iwcia ja będę cały czas jeździła do gyn, idę na wizytę do dr Jurek i zobaczymy czy u niej zostanę, ale jeśli nie to pójdę do dr P. Chcę tam chodzić bo mam zaufanie poza tym gdyby było coś nie tak to w pobliżu jest dr M:-) Ritta bądź dobrej myśli to dopiero 6 dc, na pewno jeszcze urośnie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia od którego tc będziesz miała zmniejszoną dawkę lutinusu, i co Ci wtedy jeszcze zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaconcapa1983biuja
Cześć dziewczyny, mam nadzieje że jeszcze ktoś tu jest ja właśnie jestem przed decyzją umówienia się do kliniki, mam pytanie jak długo się czeka na pierwszą wizytę? czy warto mieć swoje dotychczasowe badania ? Pozdrawiam Jasne http://schad.es/13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć vacon:) ja czekałam na pierwszą wizytę ok tygodnia, wiec wcale nie długo, jeżeli masz badania to jak najbardziej zabierz tyle będziesz do przodu i może już wtedy coś się wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Malinka lutinus teraz biorw 3×2 a od 27 stycznia mam brać 3×1 a po 5 dniach 2×1 do wizyty. Potem jak bedzie ok to raczej odstawiamy:) biore jeszcze duphaston 2x1 i urosept ale to dlatego że mialam metny mocz. Dzis skonczylam fragmin yupiiiiii:) wczesniej mialam enkorton i estrofem ale juz jakies 2 tyg temu kazala mi odstawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam 10tc i 1 dzien takze bedzie to 11tc i 1dzien jak zmniejsze lutinus. Witam nowa koleżankę, ale masz długą nazwe hohoho;) ja na wizyte tez czekalam krotko, i zabralam ze soba wszystkie badania jakie mialam dlatego juz w gyn nic nie musialam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to jak dobrze liczę to odstawianie u Ciebie będzie między 11 a 12 tygodniem? Ja generalnie mam teraz lutinus 2*po 2 tabl i tylko witaminki. Wizytę mam w 12 tc i 5 dniu czyli może też będzie ograniczać już... Kurczę jak już będę miała wyniki z krwi po tych prenatalnych i będzie ok to już chyba powiem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×