Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ani___ani
widzisz sil wystarczyło się poddać i stało się to co chcialaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, może prośby o następną stronę pół kolejnej strony zajęły :) Spoooko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra zanim ta strona przeskoczy Malinka ja też kupuję takie rozciągliwe bo zawsze jakoś się dopasują;) no Malisia miała iść piechotą ale już tak pozno. Cóż musimy być cerpliwe. a tego to nam nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć Ritta :* brzuszek juz zaczyna trochę rosnąć tez dziś byłam w sklepach oglądać sukienki ale nic nie kupiłam ;) kiedy zaczynacie? Ani ani może napij się mięty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia13
Przepraszam, że musiałyscie czekać. Nie mogłam się pozbierać. Niestety Dzidziulka nie będzie miała rodzeństwa :( Dziękuję, że zawsze mogłam się wygadać i prosić o radę. Wszystkim Wam b.mocno kibicuje i trzymam kciuki. Przepraszam ale nie jestem w stanie dzisiaj nic więcej napisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisiu jesteśmy z tobą. Trzymaj się kochana, mam nadzieję że sobie poradzisz. Na pewno nie jest ci lekko, bardzo ci kochana współczuję i mocno ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Malisia bardzo mi przykro :(( Przytulam ::***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia pamiętaj że nas masz i że my tu też dla ciebie jesteśmy, więc nas czasem nie porzucaj.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia:( miałam jakieś złe przeczucie że się nie uda. Musicie dzidziulke teraz przytulać podwójnie i będzie dobrze a ja wierzę że jeszcze Wam się uda naturalnie, jest wiele ciąż poczetych wlasnie tak po in vitro. Zastanawia mnie czy to co pisałaś że mowila dr P nie jest po części prawdą, że z tej samej punkcji ciężko no drugą ciążę:( może faktycznie w tym tkwi również problem? Trzymaj się cieplutko i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia przykro mi:-( przytulam Cie :-* tak to juz niestety jest, tylko się nie załamuj na pewne sprawy nie mamy wpływu i trzeba się pogodzic z tym choc jest cięzko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, stawiam wirtualną kawę ale ciacha do niej nie mam. Kto coś piecze? Ritta? Catarina z tego co tutaj widać podają raczej 2 zarodki nawet do wieku 35+ no chyba że ktoś chce 1 to pewnie dają tylko jednego. Gość masz rację zaloguj się bo nie wiadomo czy to ciągle Ty czy ktoś nowy;) Panie mężczyzno..miałeś pan nam żonę tutaj też podesłać;) co do wylotow w ciąży tym bardziej do 12tc i do innego klimatu ja jestem zdecydowaną przeciwniczka. Znam osobiście przypadek 3m ktory na miejscu źle się skończył, a tym bardziej jesli tutaj jest to ciąża in vitro. No ale to moje zdanie;) zrobicie oczywiscie jak bedziecie chcieli:) proponuje lecieć lepiej za rok z bobaskiem. Co do basenu czy morza chyba trzeba uważać z infekcją, tym bardziej jeżeli bierze się jeszcze leki. Najlepiej zapytac o wszystko na wizycie, Bimbałka pisała że im lekarz zabronił wylotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki;) ciasto mam kruche z truskawkami i bezą;) Malisia przytulam mocno;) wiem jak boli ale masz dla kogo zyć i kogo kochać;) będziecie próbować jeszcze;) Bimbałka ty taka szczuplutka to pewnie brzuszek szybko widać;)a ja nie piszę kiedy bo jakoś ciężko to nam idzie;)za dużo wydatków i nie wiem czy damy radę w lipcu ruszyć. Ale czytam i jestem z wami całym sercem;) cóż niekiedy życie samo układa scenariusz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chce ciacho do kawy:) chyba wstaje bo kosz pełen prania a słoneczko juz widzę. No i w brzuchu coś burczec zaczyna;) Rita na wszystko przyjdzie czas i pora w odpowiednim momencie, czasem na siłę nie ma co poganiac takze spokojnie czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zapytać może ktoś mi pomoże. Kilka dni temu lekarze stwierdzili u mnie całkowite zaczopowanie prawego jajnika z przewlekłym zapaleniem. Próby zapłodnienia lewego kończą się niepowodzeniem. Jedynym ratunkiem pozostaje operacja jajnika a potem inseminacja lub in vitro. Byłam u energoterapeuty, ponaciskał mi brzuch ale poza bólem w dołku wizyta nie odniosła żadnego skutku. Jest mi bardzo smutno, myślałam że będę mieć jeszcze dzidziusia. Chwytam się wszystkich metod ratunku. Pojadę nawet drugi koniec Polski jeśli tam znajdę pomoc. Czy warto zapisać się do Gyncentrum w Katowicach i jak długo muszę czekać na termin? Dzwoneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzwoneczek. My tutaj wszystkie jestesmy pacjentkami z GC i tez staramy się o dzidziusia. Jedne z nas za chwilę juz rodzą, innym brzuszki zaczynają rosnąć, inne czekają na wyniki bety hch a kolejne zaczynaja stymulacje takze raczej warto sie zapisac nawet gdybys miala na pierwszej wizycie zaczerpnąć tylko opini. Nie wiem jak u Ciebie to wygląda ale myślę że gdybys zarejestrowała sie do dr Mercika postaralby sie Wam jakoś pomoc. Znam jeszcze lekarza w Bytomiu dr Horaka, bylam jego pacjentka gdy miałam problem z macica i pomogl mi ją doprowadzić do porządku. On przyjmuje rowniez w szpitalu takze nie wiem czy na jakies zabiegi nie kierował by Cię wlasnie tsm na nfz. Wiem ze na histeroskopie wlasnie tak kieruje i wtedy nie placisz bo np w GC juz musisz zapłacić 1100 zl za ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Hej dziewczyny dużo się dzieje na forum dawno mnie nie było melisia ściskam Cię i posyłam pozytywną energię. Nie teraz to innym razem uda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Apropo dr Horaka, szkoda że nie zajmuje się in vitro tylko robi inseminacje. Słyszałam o nim bardzo dużo pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza on tez robi in vitro tylko bez refudacji dlatego poszlam do GC bo ogolnie to bylam z niego zadowolona. Zawsze przed insemin mowi jaki pecherzyk, jakie endomi wszystko powoli tlumaczy. Potem ile Ci podaje mln plemnikow a resztę nawet pokazuje pod mikroskopem jak tam zasuwaja;) mi mowil ze jak 3 insem sie nie powioda to robimy in vitro no ale musialam przejsc na refundowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też chcę kawę i ciacho;) Ritta zostało cos jeszcze? Malisia ściskam cieplutko:( Ritta jak nie w lipcu to spokojnie ruszycie później, może te kilka miesięcy odpoczynku pomoże. swoją drogą te ograniczenia wiekowe są do d..., tak byś miała chociaż procedurę refundowaną:( Ani-ani, Grania jak się czujecie? Iwcia ja dla odmiany zamiast prania mam stertę prasowania ale chyba dziś nie jest "ten dzień" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prasowanie mam obecnie na zero:) do jutra oczywiście jak mi dzisiejsze wyschnie. Wypralam w ogródku dywanik w ktory uwielbia sie wycierac moj psiak gdy jest brudny po deszczu. Wcześniej oddawalam do pralni ale zaczelam sama prac bo bym nie wyrobiła, wiecznie ufajdany. Dobrze ze mnie panie z Zusu nie widziały;) od teraz musze uważać co bede robić na zewnatrz bo adres będą mialy; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Iwcia10 dzięki że mnie wyprowadzilas z błędu;). Powiedzcie mi jak długo trwa stymulacja w krótkim protokole? Dziś mam trzeci dzień stymulacji a w piątek tj 6 dzień stymulacji mam iść na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia uważaj uważaj bo licho nie śpi;) czyli zus;) moja dyr kiedyś okna malowała jak przyszła kontrola i miałaby kłopoty gdyby trafiła na bardziej upierdliwe babki. Aldza ja nie pomogę bo ja nie odróżniam tych protokołów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Iwcia u mnie pralka już zasuwa;)a potem sterta prasowania;) Dobrze że słoneczko ładnie świeci;) A jak nasze mamuski? Grania i Ani? wiadomo już ile macie mrozaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Dziękuję Wam bardzo :* Tak jak pisałam na fb juz się trochę pozbieralam, szczera rozmowa z M bardzo mi pomogła no i wasze wsparcie oczywiście również :) Niestety nie mamy już kasy aby próbować kolejny raz i tak przez kilka najbliższych lat będziemy spłacać kredyty za ta procedurę, no ale nie o tym chciałam. Postanowiliśmy , że spróbujemy dostać się do tego programu, rozmawiałam juz z panią dr i powiedziała, że wg niej mamy szansę ale musimy wcześniej zrobić wszystkie badania. No i tu pojawia się problem ... czy któraś z Was pamięta albo ma gdzieś zanotowano ile to wszystko kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×