Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ani___ani
Iwcia mialo byc ;) odpoczywaj kochana a maluch na pewno poczeka sobie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani właśnie Catarina jest z Twoich okolic i tez do niej chodzi. Poza tym w szkole rodzenia mówili że od pierwszych skurczów jest jeszcze bardzo dużo czasu do porodu wiec nie powinnaś mieć problemu żeby dojechać. Jeśli miałabyś cc to i tak musisz być szybciej w szpitalu. Iwcia ja mam magne b6 normalny i mogę brać 3 tabletki dziennie. Mnie się wydaje ze ulotka ulotką a lekarz wie ze może zwiększyć w danych sytuacjach. Np na buraku tez mam mniejsza dawkę niż mam brać. W poniedziałek dopytaj o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
No wlasnie czekam az Kasia urodzi i jak to u niej przebiegnie ;) Jak ona zdazy to przeciez i ja tez ;) w pn mam wizyte u dr. Cz to moze juz mi powie czy bedzie ona mnie prowadzic czy mam isc gdzie indziej. Dziewczyny wy tez mialyscie na poczatku wizyte po tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Witajcie dziewczyny :-) ani ani ja miałam wizytę po tygodniu, a potem za 2 a teraz miesiąc przerwy między wizytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem Cz nie prowadzi ciąży, a Ty zmykaj do dr J bo jest lepsza:) pewnie mialam kupic ten B6 jak na rozpisce a z kompa recepte drukowala to forte wbiła. A biore po 1 bo się boje przedawkowac, zapytam w poniedzialek. To dzisiaj mamuski ogladaja szkraby, co obstawiacie u Elusiowo bo pewnie juz dzisiaj sie dowie..ja siusiaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
a ja obstawiam, ze będzie dziewczynka ;) No zobaczymy kiedy będzie mi dr. Cz mówiła , żebym przeszła do innego lekarza. Taka była szczęśliwa jak zobaczyła to serduszko, aż mi miło było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Hej Malinka ja tu tylko zaglądam zobaczyć czy coś napisałaś. Widze że się na fb nie namówisz więc liczę że spotkamy się w szpitalu z kruszynkami. Powiedz mi jak przeżyłaś te upały? Ja w sumie nie najgorzej, dużo się chodziłam. Jednego dnia jak mało co leżałam to potem mały przesunął się na chwilę na dół i brzuch tak stwarsniał ale po dotykaniu przeszlo.Jedyne co mnie męczy to trudności w oddychaniu na leżąco zwłaszcza w te duszne wieczory. Dziś mam wizytę zobaczymy czy ustali już jakiś termin i czy w ogóle wszystko dobrze bo stresa mam.po tych upałach czy się tam nic nie poskracało. Bede pytać dziś o to badanie na krzepliwosc co Iwcia miała zalecane bo jak widać poważna sprawa a ona nic nie wspominała. U mnie remont wciąż trwa... już zupełnie na całego.... a moja tesciowa pojechała sobie wyprowadzać psa córki bo Ci na wczasy. Już się zaliłam dziewczyną że w gorszy dzień przy obiedzie wystac trudno, bo nogi bolą jak zawiniete za ciasnym bandażem, przez okna świata nie widać a w ogródku chwasty po 30 cm... ja się już z taką robotą nie porywam... moja mamcia przyjedzie i pomoże. Myślałam że na większą pomoc liczyć będę mogła. Jak widać może za dobrze się czuje. Także mnie dni lecą bardzo szybko bo wszystko co już robie trwa 3 razy dłużej niż normalnie a i tak kończy się zadyszka. Wszystko już masz dla Hani? Mnie została przystawka. M już zaczął , liczę że w te niedziele skończymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
dziewczyny a u mnie nadal zero @ :( kurczę martwię się że nie wyrobię się z histeroskopią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina my się powoli zbieramy bo jeszcze mamy kilka spraw załatwić. Ja Ci na wszystko odpisze z konta na fb tylko najszybciej jutro wiec pewnie będziesz miała w tych innych wiadomościach ale na grupę to raczej się nie skuszę;) a może u lekarza się spotkamy. W każdym razie większość rzeczy już mamy dla Małej, jeszcze tylko drobnostki dokupić i spakować rzeczy do szpitala. A upały dały mi we znaki, nogi spuchniete, ogólnie słaba byłam i wszystko wolniej robiłam tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta u mnie tak samo mam dzisiaj 41 dc i nic. Jedziesz po to skierowanie do GYN? ja sie chyba umówię do mojego niech da mi skierowanie i cos na wywołanie @ bo nie chce już czekać. A tam gdzie robisz tą histero to długie są terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny ja zaczynam już jak tylko dostanę @ więc na dniach i mam krótki protokół czyli 14 dni a problem był z zagnieżdżeniem zarodków okazało się że badanie KIR mam brak 4 przeciwciał co powodują ochronę łożyska ( chyba tak to zrozumiałam hee ) do tego z moim M mamy tak bardzo podobne geny że mój organizm nie stwarza przeciw ciał do ochrony zarodka tylko to zwalcza a do tego żeby było mało top wyszedł mi jakiś zmutowany gen co ma problem z kwasem foliowym i wit. B 12 ,B 6 więc też zwalcza zarodki ale ten okazał się najmniej problematyczny na szczęście poziomy w normie więc jest ok problem jest z przeciwciałami ochraniające zarodek bo tu żeby były szanse to muszę wstrzyknąć sobie jakieś szczepionki stwarzające przeciw ciała ale ja się tego boje że organizm zacznie szwankować a do tego szanse 50 % i to tego bardzo trudna ciąża ...Postanowiliśmy skorzystać z obcego P... mamy większą szanse tylko musimy wyjść z NFZ i to tylko już prywatnie bo podobno nie można korzystać z obcego z nfz wiecie może coś na ten temat ...A w ogóle miał ktoś podobny problem troszkę jestem sceptycznie nastawiona Lekarz zaproponował jeszcze jedną próbę z NFZ doda mi jakieś sterydy na podtrzymanie może się uda i potem priv ale stwierdziłam że to chyba nie ma sensu po co czas marnować siać nadzieję i może od razu zabrać już z priv może się uda ... wiedząc co jest przyczyną :) Nie sądziłam że będę miała takie dylematy w życiu ohhh ale co tam głowa do góry i lecimy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Jutro idę z moim M na badania nasienia więc poproszę o skierowanie, dodatkowo dzwonili z gyn że w wymazie wyszły jakieś bakterie i mam iść po receptę na lekarstwo. Duphastan skończyłam brać 3 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Hmm jak dzwoniłam i rozmawiałam z lekarką to mówiła że się czeka ale że akurat jedna Pani zrezygnowała i ma wolne miejsce. Jednak nie wiem czy ja się rozprawię z @ do tego czasu. Cóż najwyżej będę dzwonić i prosić o jak najbliższy termin. Chociaż jak mam stracić kolejny miesiąc to szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binuś napisz mi proszę ta wyziyte u immunologa miałaś w Gyn? Czy za taką wizytę tez jest opłata czy tylko za badania które dr zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
wizytę pierwszą mieliśmy w gyn ale pan doktor Socha już tam nie przyjmuję tylko w Krakowie z tego co się orientuję to w gyn teraz nie ma immunologa był tylko do końca czerwca i chyba jeszcze nie ma nowego ale będą bardzo długie kolejki ja czekałam 2 miesiące jeszcze do tego badania też kolejne 2 miesiące bo niektóre badania tyle trwają ...wizyty oczywiście płatne 200 zł i badania a było ich sporo w moim przypadku wyszły mnie 1950.- dokładnie ale przynajmniej wyszło wszystko .... teraz jestem umówiona do niego w Krakowie i są bardzo szybkie wizyty wczoraj jeszcze były na ten miesiąc więc szybko ... lekarz ok dokładny bardzo dobrze tłumaczy bardzo przyjemny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i jak po wizytach? Kilka z Was miało dziś z tego co wyczytałam;-) Elusiowo co tam między nóżkami uwidziałaś :-D Córka czy synuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka Elusiowo mało coś tu wchodzi, ale na fb poinformowała nas że bedzie robic kucyki i zakładać sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dzięki:-) czyli póki co 2:2 ;-) chybaze jeszcze kogoś pominęłam..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Lenka i Bimbalka lada moment powinny płeć poznac, potem Fif, Ani ani...ktos jeszcze? Pan rodzynek nam uciekl i nie wiemy co u nich, mam nadzieje ze to plamienie nie było powodem, że zrezygnowali z info co wyszlo na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze była tu chwile Marche, ktora juz powina urodzić, Ancia tez nam zniknęła i nie wiemy co u niej z ciążą, Zosieńka tez już chyba ku końcówce ale tez nie zagląda. .troche mamusiek juz to forum ma a bedzie coraz wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia Ty robisz notatki z forum hihi to niemożliwe jaką masz dobrą pamięć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa wsztstkie jesteście pod moją obserwacja;) do twarzy mam bardzo dobrą pamiec, ale ogolnie pamietam co kto tutaj pisze:) nic nie notuje, żeby nie było że coś z głową u mnie nie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
cześć dziewczyny:) Iwcia wywołałaś mnie to się zjawiam:) jakoś czasu brak na wpisy, czasami wpadam, a ostatnio miałyście pewną jazdę z gościem i musiałam odpuścić bo moja tolerancja nie dała rady. Melduje że u mnie będzie facet - potwierdzone, zaklepane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil masz juz stres przed wizytą czy luzik?:-) pewnie w przyszłym tyg będziesz juz miała punkcje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka no to fajnie będzie synuś:-) który masz juz tc i jak się czujesz? Imię juz wybrane? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa28 zaczęłam się denerwować jeszcze nim dostałam @, a dziś to już mega, bo wciąż trochę krwawię i zastanawiam się czy to się kiedyś skończy. Tak mam dość tego @ że mi się dziś koszmary śniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil no wierze Ci ja jeszcze mam 3 antyki a juz tez się stresuje:-( ostatnio mi się śniło ze robiłam bete i była 40 coś;-) człowiek tylko myśli i sie nakręca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza, przykro mi :( Gość, chyba masz poważny problem ze sobą. Edyta_Gyn jakby mało stresów to nawet okres musi się spóźniać :( Binuś mam nadzieję, że to brzmi tylko tak strasznie ale znacie już wroga i go pokonacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×