Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja dziś rozmawiałam z dziewczyną, która miała punkcję (pierwszą w Gyn). Wcześniej podchodziła prywatnie, miała dwa mrozaczki i jeden po odmrożeniu nie dał rady... Nie wiem jak to jest :( CO do przerwy, to miesiąc jeszcze jakoś się da wytrzymać wg mnie... i to nawet przydatne może być, ale już 3 miesiące między stymulacjami... masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się bałam że moj blastus nie przetrwa a jednak oba dały radę. Jsk masz zamrożona blastocystę to jest silniejsza niż zarodek 2-4 dniowy, szybciej takie moga miec problem przy rozmrazaniu ale ogolnie rzadko kiedy są takie sytuacje że zarodek nie przetrwa rozmrażania, baz spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w pierwszym transwerze podane ponoc 2 najlepsze zarodki klasa A8 cos tam i zaden nie przetrwal w brzuszku a blastus po rozmrazaniu i sie zadomowil także spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia10 a do criotransferu miałaś podawany jeden czy dwa zarodki?bo ja mam tylko jednego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Aloha dziewczynki ... Ja już też przygotowuję się na punkcję mam w czwartek na 8.30 na razie jajeczka rosną i chyba tym razem jest sporo przynajmniej tak wygląda.... żeby te zarodki tak się mnie łapały jak rosną to było by miodzio hmmmm a tu wielka niewiadoma ;0 chyba zaczynam panikować bo jestem w głupkowatym nastroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia mi dziś transferowali 8A... i lepiej żeby ze mną już został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 2 Blastocysty, Sil zostanie ns 9 miesięcy i tak musisz myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-go dnia dostałam antki. Boże jak to fajnie okres już dawno mi się skończył, chyba miałam 4 dni nie 8. Zosia idealnie opisałaś dr Cz. Sil-Sb doskonale Cię rozumiem, też się czuję bezpieczniej jak mam plan i bliższy i dalszy (plan awaryjny). TRZYMAM KCIUKI, żeby awaryjny nie był potrzebny :) binuś będzie dobrze, trzeba wierzyć. A jak humor dopisuje to tym bardziej fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dużo pozytywniej do wszystkiego podchodzę. Mam nadzieję, że kruszynka z nami zostanie. Szkoda że nie są dwie. Szkoda że nie ma eskimosków. Ale może ta jedna malutka będzie nasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil tu wyjątkowo pozytywną energią zaraża fajnie że jesteś. To w następnym tygodniu wielkie betowanie...A pierwsze moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie stawiał dziś kawki/herbatki/ziółek itp.? To ja dziś stawiam. I po muffince do tego :) Miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Iza, dzięki. Ja poproszę zimną wodę :) Ja dziś będę nabijać was pozytywnymi myślami, bo trzeba dobrze myśleć, wówczas większa szansa że się uda. Bo wiecie, że depresja i negatywne myślenie wpływa na nasze organizmy i dodatkowo płodność obniża? No więc nie ma myślenia negatywnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Edyta jak tam po histeroskopii? da sie przeżyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Tasia da się przeżyć, nic strasznego to nie jest. Mnie jedynie masakrycznie bolało wbijanie wenflonu ale to jest taka moja prywatna bolączka :D:D:D Dzisiaj byłam w GYNCentrum na wizycie, no za dużo się nie dowiedziałam..... wyniki badań ok. Mamy przyjść za 2 tygodnie żeby dr M zobaczył mnie jeszcze przed okresem. Ciężko mi było wyczytać z jego zachowania, czy nas zakwalifikuje czy nie. Mówił że nie powinno być problemu więc nie wiem co to znaczy....... kolejne 2 tygodnie czekania przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje że po histero już nas zakwalifikuje, nie chce już czekać. w piatek histero od niedzieli urlop i po jestem gotowa do działania. jeszcze m ma zrobić badania nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
no mam taką samą nadzieję, że po tej wizycie za 2 tygodnie nas zakwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Tasia a gdzie robisz tą histeroskopię ? w GYN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w gin bo nie zdążyłam skierowania dostać bo przyszła @ a jak dzwoniłam po szpitalach o termin to były odległe. Boli mnie to 1000 zł ale nie chce już czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Rozumiem , pewnie gdyby mi się nie udało znaleźć szpitala w tym samym cyklu to też bym się zdecydowała na GYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dostałaś L-4 ? wole już to mieć za sobą, oby się udało zakwalifikować :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
a w jaki sposób dołączyć ? Proponowali mi L4 ale ze względu na to że mam urlop odmówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Edyta Szpak Zawiercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla malinki. Cudowna wiadomość czekamy na dalsze wiadomości :-) tak się cieszę że mała już jest w nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×