Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iza to wszystko przez te hormony...ja przy tej stymulacji byłam strasznie nerwowa....jeszcze strasznie mnie jajniki bolały (a brałam gonal 150) Sprawdziłam w mojej karcie stymulacji i wizyty miałam: 5ds( bo 6ds to była niedziela) ,7ds,10ds i12ds i 14ds -->punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Polly bardzo mi przykro...aż się boję co mi wyjdzie...ja okres dostalam jakiś 2 dni po odstawieniu leków szybko przyszła...pytałaś o przerwę muszą być pełne 3 miesiące (minimum do pól roku) myśmy jechali szybko do kliniki,żeby od razu brać antyki.potem jak zrobiliśmy kariotyp to jechaliśmy z wynikiem myślałam,że namówimy dr.M żeby szybciej zrobił ale absolutnie się nie zgodził jajniki muszą odpocząć a ministerstwo podobno też tak zaleca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iza 82 no biorę niby żeby nie dostać tej zakrzepic bo w ciąży jest zwiększone ryzyko. Ale to nie jest powód żeby wypisać ze zniżką :( i tu na forum jestem jedyną która ma to brać do końca. Najlepsze jest to ze nawet mi dr nie zlecił badania na krzepliwosc krwi wrrrr. No nic pogadam na nast wizycie o tym. A co do kariotypów to skierowanie wpisze Ci lekarz rodzinny tez jak chcesz na nfz tylko ze czeka się kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może któraś z Was mi powie, czy po laparoskopii miałyście ból barków? We wtorek miałam badaną laparoskopowo drożność jajowodów i usuwane zrosty z macicy. Od środy mam straszne bóle barków (jak leże płasko jest ok). Normalnie coś strasznego, jak wezmę dwie tabletki przeciwbólowe to barki odpuszczają a zaczynają boleć całe żebra. Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Polly bardzo współczuję. Jeśli nie masz mrozaczków (jak ja np.) to teraz musisz udać się na kontrolną wizytę. Mi dr M nawet nie kazał bety potwierdzać, bo miałam 0,1, powiedział, że jak by było pow 0,5 byłby sens, a tak nie ma (robiłam betę w 10 dpt z 3 dz). Teraz czekam na wyniki kariotypów i we wrześniu mam mieć histeroskopię. Wcześniej laparoskopię miałam, ale dr M uznał, że mogło się coś pozmieniać od tamtego czasu. No i kariotyp teraz, bo komórek niewiele, tylko 2 rozwinięte i zapłodnione i tylko jedna do transferu dotrwała. Kolejna stymulacja po 3 cyklach bez stymulacji, ja właśnie kończę pierwszy taki cykl, drugi zacznie się w przyszłym tygodniu, trzeci na koniec września. Pod koniec października powinnam więc mieć kolejną stymulację. Niestety, za cholerę nie chcą tego przyspieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy przed zabiegiem in vitro wymagaja w gyncentrum usg sutków ,ekg i zgody internisty na zabieg? czy moze jakies inne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly tak mi przykro wiem co czujesz. Trzymaj się i zbieraj siły na dalszą walkę Smutasek ten ból barków to normalne przez obojcyki ucieka gaz którym wypełnili ci brzuch podczas badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie pytam bo wiem ze w innych klinikach wymagaja te badania ale w sumie to dobrze ze nic nowego nie trzeba robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska ja nie robilam tych badan bo mi nie kazali ich robic przed invitro maz mial zrobic badanie nasienia i krew oddal i kariotyp a ja histeroskopie i tez badania z krwi co nsm Cz wypisala na kartce ;) i tyle pierwsze slysze zeby grochy badac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly też Cie kochana mocno ściskam i życze dalszej walki aż do skutku, bo za pierwszym razem to naprawde sie nielicznym udaje :) Bimbałka kurde masz racje ciekawe czemu tylko ty z naszego forum musisz bić fragmin do konca ciąży. A powiedz mi do jakiego lekarza chodzisz w gyn? i w którym tyg,jestes? a tobie jak lekarz liczył w którym tyg,ciazy jestes to od transweru dodał 2 tyg.? bo jak czytam na necie to tak pisza,a ja jestem jeszcze przed wizyta wiec niewiem,z góry dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a histeroskopia-domyslam sie ze diagnostyczna - w gyncentrum jest w jakims znieczuleniu czy na zywca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska histeroskopia jest w znieczuleniu ogolnym tylko takim krotkim do 30 min. Nic nieboli, po narkozie niektore osoby wymiotuja albo glowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii to miałaś sporo tych wizyt, może i mnie tak dr zaprosi :) Punkcję miałaś którego dnia? Chyba pisałaś mi wcześniej ale nie pamiętam. <> Bimbałka no to faktycznie bardzo dziwne, że bez badań masz to brać i bez refundacji. To się zawsze bierze na ryzyko zakrzepicy, bądź na zakrzepicę ale muszą być wskazania. <> Smutasek, ja nie miałam, ale gruntownie przewertowałam całego neta i 90% dziewczyn miało właśnie ból barków. To do gazu, od rozpiera wszystko i tam też. <> I zostałam słomianą wdową... ale był ryk :( Mąż też się poryczał... A potem nie mogłam zasnąć i dopiero o 0:30 zasnęłam. A dziś pobudka o 4:20 :( i do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zabroniono Wam perfum przed punkcją i transferem? Na wielu stronach jest info o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak tam samopoczucie w niedzielny poranek :-) ja o dziwo mam dziś dobry humor mimo ze nawet 3 w lotto nie trafiłam :-P Iza nie smuc się mąż szybko wróci ani się obejrzysz :-) Co do perfum to w gyn nic nie mówili ale ja tez albo tu na forum albo w necie dowiedziałam się ze do transferu się nie perfumujemy, ogólnie jakiś zapachowyk kosmetyków lepiej nie uzywac np balsam do ciała czy lakier do włosów a co do punkcji to nie wiem ale chyba mozna tak normalnie ale nie jakby się z perfumeri wyszło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny poli bardzo mi przykro :-( Mi chodzi o te badania co ścianki są za grube i zarodek się nie umie zagnieździć. ... czy jakoś tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja chodzę do dr Jurek. We wtorek zacznie się 23 tydz ciąży i liczą to od ostatniej miesiączki. Co do perfum to przed punkcja i transferami nie wolno używać. A badanie o grubości ścianek? Nie bardzo wiem o co chodzi ale ja miałam nacinanie osłonki zarodka żeby mógł wyjść z otoczki i się zagniezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Co do ceny kariotypow, invimed ma za 320 zl za osobe wiec przystepnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Mnie dr Piekarz kazala zrobic usg piersi i tarczycy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Jutro mam 3 i ostatnia IUI,bedzie robil ja dr M. Wiec bede miala porownanie trzech lekarzy, bo jeszcze dr P i CZ. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta to powodzenia jutro oby ten 3 raz był szczęśliwy:-) Helen dobrze kojarze masz jutro wizytę? Mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze i zobaczysz serducho albo dwa :-D Grania trzymam kciuki za betke zeby był duuuzy przyrost :-) :-* Ja juz chcę wtorek i wiedziec ile jest dojrzałych komórek, myślicie ze dowiem się tego od razu? I dodatkowo stresuje mnie to ze nie wiem czy będzie transfer sama nie wiem co lepsze czy robic czy nie? Najlepiej niech lekarz za mnie zadecyduje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylawiasta to powodzenia jutro:):) Iza ja punkcje miałam w 14ds a 15dc:) Linka niewiem czy od razu się dowiesz ile jest dojrzałych...no chyba,że dr M coś tam przyśpieszy:) skoro jeszcze nie wiecie dokładnie kiedy transfer a powiedział Ci,że zależy jak się będą zapłodnione komórki rozwijać... Ja bym zaufała dr M wkońcu wie co robi:) A ja już odliczam dni do @ po ostatniej punkcji przyszła mi wcześniej może teraz też tak będzie:) bo już chce się umówić do dr M na wizytę aby wiedzieć kiedy ten transfer będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami no to czekamy na Twoją @ zeby szybko przyszła:-) no zobaczymy jak to będzie tylko ta niepewność! Ja to lubie miec zawsze wszystko zaplanowane ale nic nie zrobie- samo zycie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Lilaaa 10dzien mam w piątek ale Grani już wyszło w 7to nie wiem czy nie iść szybciej ...denerwuje się bardzo...czuję się też tak trochę inaczej no ale po hormonach tak może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dzieki dziewczyny, choc tak jak mowie... robia by nie moec potem mysli a moze obyloby sie bez on vitro i tak naprawde czekam na pazdziernik <3 Tak w ogole... jesli ustawa o in vitro jest podpisana, to pazdziernikowe wybory moga cos zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Trzymam kciuki za Was dziewczyny :* tez staram sie dlugo ale trzymajmy sie mysli ze po kazdej burzy wychodzi slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×