Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Sylwiasta ja cię pamiętam. Z tego co się orientuję (ale mogę się mylić), to jak masz wykupioną procedurę 2+1 to masz już zabiegi (przez 3 kolejne procedury) opłacone. Nie wydaje mi się, byś musiała płacić za mrożenie, ale może nie mam racji... Leki wciągnięte na listę są refundowane dla wszystkich. Nie słyszałam, by trzeba było mieć do nich udokumentowany okres leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Iza dobry krok że powiedzieliście rodzicom. My też zrobiliśmy to dopiero niedawno przed drugim transferem i jest ok. Jak chce to mogę do nich iść i się wygadać. My powiedzieliśmy tylko moim rodzicom bo od męża matka to beznadziejna kobieta a w teściem nie mamy kontaktu wcale. Teraz pomogą ci z zastrzykami a dzięki temu będą lepiej rozumieć co przechodzicie Sylwiasta niestety nie pomogę ją jestem w refundacji to się nie znam ale leki to chyba masz refundowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dziś ja podaje kawkę. Iwcia kochana mogłabyś mi podac nazwisko tego lekarza do którego chodziłaś w Bytomiu i adres gdzie przyjmuje? Powiedz mi on tez pracuje w szpitalu wykonuje zabiegi? Bo tak sobie myślę ze powinnam skonsultowac te moje mięśniaki z innym lekarze a tak go chwaliłaś :-) a Ty dobrze się juz czujesz po cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dziś kawkę robię :-) witam w ten piękny poranek kaktusy już wracam do pracy i jutro robię już betę trzymajcie kciuki. Plecy pobolewają, piersi też tak jak na okres nie wiem co to będzie... Staram się myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka iwcia pewnie zajęta ale ja pamiętam że to dr Horak tylko nie wiem czy nie przez Ch pracuje w prywatnej klinice leczenia niepłodności w Bytomiu gdzieś kółko tej naszej taniej apteki może też to ul olimpijska i też pracuje w szpitalu klinicznym w Bytomiu tam gdzie dziewczyny rodzą. Szukaj na necie na pewno znajdziesz poczytaj opinie i umów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania dzięki za info:-) zadzwonie jeszcze dziś i umówie się na wizytę zobaczymy moze co zaradzi czytałam ze dziewczyny mają operacje oszczędzające wycinają same mięśniaki ale jest ryzyko ze coś pójdzie nie tak i tego się boje, muszę to dobrze przemyślec :-) tak nawet myślę ze moze w tym cyklu nie podejdę do transferu? Bo nawet jak się uda to drugiego poronienia chyba bym nie zniosła:-( a z drugiej strony jak nie będzie mrozaków? Ahh same problemy w sobote z dr M muszę to przedyskutowac. Grania trzymam kciuki zeby beta była pozytywna! :-D musi się udac :-D Małami który masz dzień po punkcji? Mam nadzieję ze masz wszystkie 4 mrozaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki linka. Ja za Ciebie też trzymam kciuki bardzo mocno. Mam nadzieję że da się to zrobić bez takiego dużego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania to dobrze, że masz wsparcie u rodziców. Mam nadzieję, że moi też nie nawalą. Póki co nie żałuję. Super, że myślisz pozytywnie. Bardzo bardzo zacisnęłam kciuki za pozytywną betę! O ile kawek dziś. MNIAM... jak ja lubię kawę! :) Linkaa przedyskutuj to i koniecznie skonsultuj z jakimś dobrym dr. Trzymam kciuki, żeby obeszło się bez operacji albo żeby można ją było odwlec w czasie na po ciążach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dzieki dziewczyny :) Jutro jeszze wypytam o wszystko :) czuje ze moj wyczekiwany skarb jest co raz blizej :) Ja tez nie dawno powiedzialam mamie jakie mamy problemy, teraz jak mam chwile zalamania to mam z kim pogadac, zreszta pewnie gdybym nie powiedziala teraz to zrobilabym to po urodzeniu mojego Marcelinowego szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Co oznacza czerwona teczka w Gyncentrum? Mialam zmieniona po 1 wizycie a nawet z tego stresu nie spytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Linka dzwoń do tego lekarza,inny Cię skonsultuję i napewno coś wymyśli abyś mogła donosić maleństwo;) Musi być dobrze innej opcji nie widzę!! Grania jutro Twój dzień!!Mocno 3mam kciuki!!:):) Musi Ci się teraz udać!! Iza dobrze,że powiedziałaś rodzicom zawsze to lżej i idzie się komus wygadać-u nas wiedzą tylko rodzice M i się cieszę bo mam się komu wypłakać i zawsze teściowa mnie wspiera przy wszystkich zabiegach... Moje zarodki dzisiaj mają 3 dobę- ale niewiem nie dzwoniłam boję się...zadzwonię w sobotę-żeby chociaż 2 przetrwały:( tak bardzo się boję,ale wierzę w nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka tak jak pisala Grania to jest dr Horak ktory przyjmuje w Antrum na olimpijskiej zaraz kolo tej tanszej apteki. Pracuje tez w szpitalu w Bytomiu i wiem ze tam robi na nfz histero tylko najpierw ttzeba isc pewnie na wizyte prywatnie. Bardzo pomogl szwagierce mojej siostry ktora miala jakos dziwnie pozrastana macice i nikt jej nie dawal szansy na drugie dziecko. Zaproponowal jej zabieg i po 3 miesiacach zaszla w ciążę natuealnie:) Wlasnie ona mi go polecila i mowila ze nawet z Lodzi dziewczyny u niego leżały. Moze warto sprobowac u niego zaczerpnac opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu czerwona teczka oznacza zarejestrowanie w programie, a docelowo zakwalifikowanie do stymulacji w ramach rządkówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania trzymam kciuki. Ja mam stres przed sobotnia wizytą, boje sie o to moje niskie endometrium. Ehhh zawsze coś, zawsze miałam ładne nawet kiedyś lekarz powiedział ze wręcz książkowe a teraz jak go trzeba to nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Iwcia dzięki:-) na pewno się umówię tylko muszę z męzem obgadac co myśli szkoda ze dr M nie powiedział przed stymulacją o tym ale juz za późno. Teraz mam najwazniejszą decyzję czy podejśc do transferu czy od razu robic porządek z mięśniakami. Nie wiem myśle ze w sobotę coś zdecyduje ale tak strasznie się boję jak Ty Małami ze nie będzie mrozaczków:-( gdybym miała pewnośc łatwiej byłoby podjąc decyzje. Zastanawia mnie czy mozna np nie czekac do 5 doby i mrozic zarodki w 2 lub w 3 dobie? To by było tez super wyjście;-) ahh ciągle jakiś stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil_sb bardzo dziekuje za ekspresowa odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Mala mi a to w gyn nie podaja tylko zarodkow 2 dniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYlwiasta podaję 2 lub 3-dniowe...ja w tym cyklu nie mam transferu od razu ze względu na wysoki progesteron...dlatego tak się martwię aby moje zarodeczki przetrwały do 5 doby:( Linka z tego co rozmawiałam we wtorek z embriologiem to mi pow ,że czekają do 5 doby aby zamrozić:( Catarina endometrium napewno Ci wzrosło skoro bierzesz leki-nic się nie martw:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina5567 chyba Ci posta zerzarło chwal się tu jak sobie radzisz jako mamuśka i jak synuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem powalona przeczytałam już chyba cały internet na temat objawów ciąży po in vitro i oczywiście mądrzejsza nie jestem bo u każdej jest inaczej, ale czytam dalej a co.......MASAKRA!!! WARIATKA JESTEM ..... mam taką nadzieję że się udało, boje się cholernie tego wyniku, rozczarowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania skąd ja to znam:P ja też przed betą na necie siedziałam i czytałam o objawach:P hihi tak już mamy-na betę szłam pozytywnie nastawiona no ale...potem szok....:( Ale u Ciebie teraz będzie inaczej:* O której jutro będziesz znała wynik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Grania11 nie czytaj netu kązdy ma inaczej....ja przy poprzednim miałam tysiące objawów a dziewczyna co ze mną podchodziła nic i ona zaszła a ja nie...ostatnio jak podchodziłam z Sil to u mnie nic u niej były objawy a żadnej się nie udało :( dziwne to jest...skoro Ty szybciej robisz bete to ja też pójdę bo po co czekać...Linka ten dr.Horak podobno b.dobry w aptece go pani chwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze o której będzie wynik muszę z mężem pogadać czy mam w pracy odbierać przez neta bo jak się nie udało to może być ze mną kiepsko ale pewnie nie wytrzymam to tak ok 14 powinny być. Nie da się nie czytać ;-) ja i tak przyswajam te rzeczy które mi pasują i świadczą o tym że się udało :) ale coraz bardzij się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...nie wytrzymałam i zadzwoniłam.... 4 się dobrze dzielą....powiedział mi na ile się podzieliły ale już zapomniałam-zapytałam czy jest wszystko ok jak ma być-pow ze tak,że jutro mają się zrobić w morulę a w sobotę w blastocystę.... ehhh jeszcze 2 dni oby się udało:( Przez co my dziewczyny musimy przechodzić...cały czas stresy na każdym etapie!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami to super ze dalej są 4 :-) to znaczy ze wszystkie są silne, zobaczysz będzie dobrze nie ma innej opcji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami super trzymamy kciuki dalej. Czuję że będzie dobrze. Sierpień to będzie szczęśliwy miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki. Grania nie stresuj się, sama wiesz, że to szkodzi, a już jutro będziesz wiedzieć co i jak :) Gościu, oczywiście ostatecznie zakwalifikowana jesteś wówczas, gdy lekarz przypisuje stymulację (rozpisuje leki), wcześniej tego zgodnie z programem zrobić nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×