Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

No wiem Catarina i mam nadzieje ze w poniedziałek będziemy razem się cieszyc z naszych wysokich bet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie wiem czy wytrzymam dzisiaj jest wtorek a ja już bym chciała wiedzieć... eh takie to jest człowiek czeka a ta wiadomość i zarazem się jej obawia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie denerwować się -ja przy 5 dniowych robiłam w 8 ale Grania chyba dzień wcześniej i też wyszło...myślcie pozytywnie my trzymamy kciuki...ja już odliczam do wizyty...tak bym już chciała,żeby było za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillaa wiemy ze nerwy nie są dobre sama Ci radziłam spokój ale wszystkie wiemy ze to nie jest proste, ja nie wiem co zrobić serce mówi jedno a rozum drugie, wiem ze będzie ze mną źle jak nie wyszło i nie chce się tak pokazywać ludziom , a z drugiej strony tak jak pisze linaka lepiej wiedzieć jakby się udało żeby uważać na siebie 100% więcej. czyli tak źle i tak niedobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czy dostawałyście przed transferem lub po zalecenie przyjmowania relanium lub nospy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania Malaa kiedy macie pierwszą wizytę? :-) Catarina musisz zrobic tak jak Ci serducho podpowiada:-* przemyśl na spokojnie i pogadaj z męzem jak będzie lepiej. Jak ja mojego m zapytałam czy moge iśc na bete w sb w 8dpt to zaraz mnie ustawil do pionu ze oszalałam ze za szybko;-) ale jak bym miała blastusia to na pewno bym juz wtedy poszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska dr Cz przepisuje relanium na 2godz przed transferem, dr M mi nie przepisał.. a nospa nie wiem bo mi nikt nie dawał a miałam juz 4 transfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Dziewczyny gratuluję pięknie rosnących bet :) Zosieńka- Gratulacje dla szczęśliwych rodziców :) Iza82 wszystkiego najlepszego i spełnienia najważniejszego upragnionego dziecka. Dziewczyny ja teraz też mam przerwę od następnego cyklu antki później wizyta teraz już u dr M. rzadko piszę ale czytam forum i cieszę się Waszym szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relanium Dr.Cz zapisuje przed transferem dr.M nie... ja mam wizytę we wtorek a Grania w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi w którym dniu cyklu najlepiej iść do dr M? Na pierwszej wizycie powiedział, że po zrobieniu laparoskopii i badaniu nasienia mamy do niego przyjść z wynikami i wtedy ustalimy dalsze leczenie. Normalnie nie wiem czy to będzie zwykła rozmowa (przedstawienie nam planu dalszego leczenia) czy np. zaczniemy monitoring cyklu. Ja to u Was wyglądało na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Odebralismy wyniki kariotypow- sa OK u obojga :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dzieki grania, jeszcze czekamy na cftr i azf mojego 2 tyg od dzis, zrobilismy w zwiazku z tym ze ma malo plemnikow tzn 10-20 mln. Pewnie przez to ze mial kiedys skret powrozka jadrowego ale wole sprawdzic... Nie bylo mnie kilka dni, musze was nadrobic, przelecialam strony tylko i widze ty wiele dobrych wiadomosci! Gratulacje dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta jak długo czekałaś na wyniki? U mnie dziś mija 4 tygodnie od badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta to super:-) Iza jutro Twój wielki dzień powodzenia na punkcji trzymam kciuki za piękne i dojrzałe komóreczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek przewaznie od 2 dc bierze się leki więc w zasadzie obojętnie kiedy się umówisz:-) tak myślę.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek dr M jak planuje rozpoczęcie stymulacji, to prosi by się umówić tydzień przed @. Robi usg, sprawdza czy wszystko jest ok i rozpisuje stymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :) i oczywiście spełnienia największego marzenia:) Powodzenia jutro na punkcji:* pewnie będziesz miała dużo i silne komóreczki-zaciskam kciuki i czekam na info:) Czyli linka robisz betę w poniedziałek? i Ty Caterina też?:) Razem raźniej:) 3mam kciuki za Was;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
dziewczyny prosze powiedzicie czy po nie powodzeniach ,nie udanych probach i kolejnych porazkach myslalyscie lub zasiaglyscie rady /pomocy psychologa? ja wlasnie mysle zeby sie wybrac porozmawiac z kims kto moze doda mi otuchy , wiary i napedzi mnie pozytywna enegria na dalsza walke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny głowa do góry... musi nam się też w końcu udać! gdzieś , czasem na końcu ale jest sprawiedliwość... ja czekam na @ i przynajmniej wiem że przyjdzie po antykach na pewno niedługo, bo ostatnio to miałam przerwe 4 miesiące :( i później to wszystko się przeciąga. ale teraz już każdy dzień i każda wizyta przybliża nas do tej upragnionej rosnącej bety!!! ściskam mocno i trzymam kciuki za reszte dziołszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
W invimedzie- tam robilismy bo sa najtaniej na slasku 2-3 tyg babka mowila. Miala dzwonic jesli beda wyniki. Dzis minely 3 tyg wiec dzwonilam zapytac, a wyniki juz byly... wiec pojechalismy odebrac :) moze zadzwon zapytaj, bo jak widac czasem im sie zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska1981 też się doczekasz :) nie poddawaj się. linkaa, Lillaa, iwcia , helen, Laurenta, małamii ogromne dzięki za życzenia :) linkaa dzięki za informacje. Noo to już jutro! Dobrze, że dziś miałam cały dzień zajęty to nie myślałam a teraz już padam :) Dzięki za kciuki :* Sylwiasta bardzo się cieszę:) małamii dzięki za kciuczki :) Napiszę jak tylko będę mogła. Pytałam o psychologa i normalnie trzeba płacić :( Szkoda. Musisz dać radę. A faceci... oni to jakoś inaczej przeżywają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile płaciłaś za badanie Sylwiasta? Ja robiłam w Diagnostyce, oni na stronie wyniki udostępniają i moich jeszcze nie ma... cierpliwie czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
640 zl za nas oboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zapowiadało się świetnie - pobrano 10 komórek z jednego jajnika. Po czym dr powiedział, że wszystkie nie nadają się do zapłodnienia... 7 ogólnie nierozwinięte i 3 nie dojrzałe (m1 jakoś tak). Labo je jeszcze pomaga im się rozwinąć ale mamy sobie nie robić nadziei :( To podobno rzadkość, żeby tak było, że 0 komórek do zapłodnienia szczególnie przy bardzo dobrych wynikach z krwi ;( Czy któraś tak miała i się udało? Dr mówi, że to nie koniec walki, że się kiedyś uda. Ale ja jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kochana tak mi przykro:-( nawet nie wyobrażam sobie co teraz czujesz.. ściskam Cię mocno:-*** Dr na pewno zleci potrzebne badania i uda się znaleść przyczynę dlaczego tak się stało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×