Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Linka, masz teraz działać naturalnie; ) usuną miesniaki i może sie uda a jak co to dzieciaczki na mamcie czekają")będę trzymac kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( szkoda, że dr Czy nie dała CI duphastonu. Mi po nim zeszła torbiel do miesiączki (USG kontrolne czy nie trzeba antków miałam 2 dnia cyklu). linka ;( ojej... dobrze, że ta operacja będzie tak szybko ale ten rok czekania... to pewnie zalecenie jak po cesarce :( Biedacto. Po roku z pewnością od razu się uda! Na pewno Cię tu samej nie zostawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jakoś musze dać radę i poczekać choc to masa czasu :-( gdybym zaszła w ciąze wcześniej to byłoby to niebezpieczne dla mojego zycia bo przez ten czas nie moze się macica rozciągnąc ani troche! Iwcia trzymaj kciuki ;-) kto wie moze się uda naturalnie w końcu te mięśniaki to główna przyczyna niepowodzeń.. szkoda tylko ze dr Cz od razu nie kazała z nimi zrobic porządku:-( ale wazne ze w odpowiednim czasie trafiłam do dr M a dzięki forum i Tobie Iwcia do dr H :-) takze dzięki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka super ,że tak szybko będziesz miała ten zabieg:) fajnie,że trafiłaś do tego lekarza przynajmniej wie co robi:) a Ty możesz być spokojniejsza:) Trzymam kciuki żeby wszystko się powiodło :) a to czekanie będzie Ci wynagrodzone:) i wierzę,że w naturalny sposób:):) Jesteś Silną Kobietką!:) i tak trzymaj:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami mam nadzieję ze tak będzie:-) dzięki za miłe słowa:-*** I mam nadzieję ze dla Ciebie październik będzie szczęśliwy i się uda!! Nie ma innej opcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka nie ma za co oby tylko Wam pomógł. Ja mu jestem wdzięczna że moja macice doprowadził do normalnych rozmiarów bo bez tego o donoszeniu ciąży moglabym zapomniec. Tez mudialam czekac ale tylko 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam ale od poniedzialku jestem w pracy codziennie od rana do wieczora :( Wolne mam w poniedziałek i jadę do Gyn więc proszę 3majcie kciuki Sylwia Super że zaczęłaś stymulację, powodzenia :) Mnie też mąż robił zastrzyki albo koleżanka z pracy (pracuję w przychodni :) ) Martusia współczuję, życzę siły i zdrowia dla Ciebie i maluszka :) Binuś przykro mi... Grania cieszę się Waszym szczęściem :) Catarina co za cholerstwo :( Przykro mi Małami masz wizytę w poniedziałek??? Ja również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, ja na początku swojej drogi czyli 13 lat temu byłam u dr CZ ale zupełnie gdzie indziej... i z tego co pamiętam cały czas powtarzała o wizytach prywatnie, bo tak to długie kolejki, jak dzisiaj patrze na badanie które zlecała wiedząc już wtedy o nieregularnych okresach, to mi słabo... więc jak zobaczyłam to nazwisko w GYN to się zastanawiałam nad kliniką 3 miesiące a tak może bym już była po stymulacji bo by kasy nie zabrakło :( później też długo byłam u dr Horaka, robił mi laparoskopie właśnie na 5 bloku (miło tam nie pamiętam czy TV było, była na pewno patologia ciąży to się naoglądałam :( ), i mase innej stymulacji ale nic, w takim hormonalnym leczeniu to jest chyba nie bardzo, ale wiem jak TY Linka na wycinanie to pomoże Ci na pewno. trzymam kciuki żeby domek CI dobrze przygotował :) a teraz byłam u lekarza, który po 2 inseminacjach i jajeczkach które nie rosną po CLO polecił dr M, bo sam nie przeprowadza zabiegów IN. a tak naprawdę, każda z nas jest inna, i każdy lekarz jest dobry jeśli nam pomoże. ehhhh kręte te nasze drogi, ale byle do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) czy zauważylyście po gonalu wzrost wagi ? mam nadzieję, że to tylko woda zatrzymana w organizmie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Linka ja tez lezalam na bloku V. Telewizory, przynajmniej na parologii sa w kazdej sali, WiFi brak, siec szpitalna ma haslo, ktorego nie podaja niestety. Ja mialam modemik malutki ;-)Mi zabieg tez robil Horak. Nie moge o nim zlego slowa powiedziec, bo w szpitalu tez odpowiadal na moje pytania bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc Dziewczyny:))) Sylwia kiedy masz wizyte?:) ja strasznie przybralam po tych lekach...ale ja juz dwie stymulacje mam za soba... Laurenta o ktorej masz wizyte?:) bo ja o 17.15 bo ide do dr P i to pierwszy raz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dzięki Fif za odpowiedz to muszę jakoś pokombinowac z tym netem bo bez niego to bym nie wytrzymała;-) na pewno jeszcze mi się nasuną pytania odnośnie tego szpitala to będe pytac :-) Miłego dnia dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Czesc dziewczyny :) Kilka dni mnie tu niebylo ale czytalam was codziennie. Miałam stresa odnośnie badan prenatalnych na ktore czekałam. A wiec tak: naszczescie jest wszystko dobrze, wszystkie parametry sa prawidlowe w normach, malenstwo ma 6cm :) , wiecie ze przez ivf podnosi sie skala prawdopodobienstwa wad genetycznych po obliczeniu przez komputer niz te same parametry u kobiety ktora naturalnie poczela. Ale tym to sie nieprzejmujcie. Dziewczyny ktore sie stymuluja trzymam kciuki za to zeby sie wszystko udalo :) Mamuski Iza, Grania, Mala co tam u was. Tzn Grania po wczorajszej wizycie tez mam wszystko oki i bardzo sie ciesze :) Binus pamietasz poznalysmy sie w klinice-bardzo mi przykro. Linka trzymam kciuki za pomyslna operacje i rok naprawde szybko zleci :) ja musialam zazywac tabletki i zlecialo mi 20 mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieee... mala... :( juz mam 62 kg przy 163 cm wzrostu... :( wczoraj bylo 61 dzis 62 ?? :( Mam nadzieje ze to woda... noz kurr jak mozna przytyc nie dostarczajac wiecej kcal... wizyte man w poniedzialek o 16;15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Małami Sylwia ja już o 10:00 więc będę wiedziała czy są pieniądze, odezwę się jak wróce do domy ale mam kilkadziesiąt km :( 3 majcie kciuki aaa dodam ze jeżeli nie bedzie kasy to prosto jadę do provity. Wczesniej coś czytałam jak pisałyście o tych 3próbach komercyjnie w Gyn i że za pierwszym razem się pewnie nie starają bo będą musieli oddać pieniądze- ja jestem tego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
laurenta- TRZYMAM KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie zauważyłam nic takiego po Gonalu ale miałam go tylko 75. W każdym bądź razie z całą pewnością miałam bardziej wystający brzuch no i nadal mam :0 Już mi chyba nie zniknie hehe. <> małamii te byłam dziś pierwszy raz u dr P i bardzo dokładnie odpowiedziała na wszystkie pytania i sama od siebie dużo mówiła. Dobre wrażenie na mnie zrobiła. No i nie zerwała się do drzwi jak dr Cz czy M. <> helen bardzo się cieszę, że wszystko OK i że dzidziuś rośnie. <> Laurenta mam nadzieję, że będzie kasa i jednak nie będziesz musiała do Provity jechać. Też myślę, że mogą się nie starać przy pierwszej próbie. <> Ja po wizycie, serduszko wali jak szalone. Dr powiedziała, że maluch ma 3 mm (chociaż na tej kartce z USG pisze, że 2,4). No i rośnie idealnie do wieku ciąży z wyliczeń kalendarzowych. Mamy pierwszą fotkę do rodzinnego albumu :) Ależ to była super wizyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka wszystko będzie dobrze rok szybko zleci pozbierasz kasę i siły na dalszą walkę. Helen cieszę się że prenatalne dobrze wyszły to najważniejsze teraz możesz już być spokojna :) Trzymam kciuki za was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to masz wizytę przede mną:) Może się gdzieś miniemy bo ja chyba będę wcześniej troszeczkę;) Laurenta powodzenia na wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jestem trochę wcześniej mała mi, więc pewnie się miniemy gdzieś :) jak długo miałaś ten gonal 150 ? ile mialas pęcherzyków i przy jakim AMH jeśli mogę zapytać? streuję się jak to u mnie będzie... jesteś u dr P czy M, a może Cz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 12 dni brałam gonal 150 a w 9 dc dołozył mi na 3 dni menopur 75...bo niestety miałam mały estradiol:( w sumie miałam 9 komórek...6 dojrzałych...4 się zapłodniły a 2 przetrwały do blastocysty.... niestety musiałam mrozić ponieważ miałam wysoki progesteron i nie mogłam podejść od razu do transferu... a moje AMH 3,55 Leczę się u dr M teraz idę pierwszy raz do dr P ijestem ciekawa wizyty:) może wkońcu się wszystkiego dowiem skoro ma więcej czasu dla pacjentki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś super wiadomości:) niesamowite uczucie zobaczyć serduszko:) mam nadzieję,że my (reszta dziewczyn) też w najbliższym czasie takie widoki zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja dziś dzwoniłam do GynC zapytać, czy mają kasę dla pacjentów w programie. I mi powiedzieli że nie, ale że mam przyjść na wizytę, bo to zależy co lekarz powie, bo może powiedzieć, że dla mnie kase ma. I tak już czuję i wiem jak to jest. Pacjentki dr Cz mają kasę blokowaną, a reszta... niech czeka. Taką mam w sobie złość... masakra. Jeszcze jakaś mała nadzieja się we mnie tli, może w środę wyjdę szczęśliwa... ale szczerze w to wątpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIl nie załamuj się !! jeszcze jest nadzieja!!:* musisz wytrwać do tej środy:( mam nadzieję,że się jeszcze załapiesz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii życzę takiego widoku w tym roku Tobie i wszystkim dziewczynom. Trzymam kciuki niesamowicie mocno za Was! Sil_Sb oby to tak nie było, że tylko u dr Cz mają zablokowane pieniądze! Co to by miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję, że tak właśnie jest. Upewnie się w środę, ale myślę, że nie dowiem się, że dla mnie kasa jest. Dowiem się, że w ogóle środków nie mają. A potem będę dalej słyszała o dziewczynach, które podchodzą w GynC do stymulacji w ramach rządówki... No nic, będzie co ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil nie podchodź do tego tak... mam nadzieję ze nie masz pretensji do mnie ale przecież ja jestem na długim protokole...a co do rezerwowania środków chyba to źle odbierasz, nie nastawiaj sie źle zobaczysz co przyniesie nowy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×