Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Polly3322
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Nie dodawalo postów sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Dziewczyny jestem długo nie było mam wizyte j sil we wtorek dam znac o nowwiznowinkach tez nialam zaczac długi protokół koncem grudnia zobaczymy co mi powie dr.M dam znac mam nadzieje ze cos o kasie sie juz wyjasni .. pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7707
sylwia a miałaś robione kariotypy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mialam- zapobiegawczo ale nie byl to wymog. Dodatkowo zrobilismy tez u mojego mutacje azf i cftr tez zapobiegawczo na mukowiscydoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu proponuję zniknij z naszego forum...... znajdz inne o Gyn i tak wydawaj swoje opinie, o trudach ciąży bez komplikacji i problemów z poczęciem ciesz sie ciążą, i nie mędrkuj to in vitro jak nie wiesz ile to jest bólu i ciepienia a także wyrzeczeń, nikt cie tu nie zapraszał... ale widzę ze bez wyproszenie nie skończysz swych niczym nie popartych wywodów. małami, Sil, ja czekam na wizytę sil jak na zbawienie, licze na dobre wiesci,święta to trudny czas dla starczek wiec wszystkim wam życze "niech moc bedzie z wami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie ten gość wqr*** :/// mądrali nam tu nie trzeba :// Wydaje mi się ze osoby z listy rezerwowej nie mają co liczyć na program skoro problem jest juz dla dziewczyn po kwalifikacji..:( My jesteśmy na liście ale zaczynamy w styczniu komercyjnie program 2+1 A badania to te co napisała Sylwia my mamy jeszcze histeroskopia i wszystkie hormony ale to wszystkie...wydalam ponad 400 zł na te bad w tym cyklu :/ dziewczyny a jak to godzicie z praca wracacie po transferze do pracy czy jak...nie wiem jak to rozegrać ?:((( Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja tez czekam na SIL i na wtorek - moja wizyta dopiero w przyszły wtorek a antki kończę 28 grudnia - jak w mordę strzelił też mi wypada punkcja i transfer na połowę stycznia. Sylwia kurcze tylko się nie denerwuj :) Moje domysły są następujące - uważam, że przejdziemy stymulacją, gdyż nasze zabiegi i tak wypadają dopiero najwcześniej na drugi tydzień stycznia - zebranie w sprawie przelewu kasy z MZ do klinik jest teraz - pieniądze zatem powinny wkrótce zasilić konta. Proszę zatem nie panikować - jeszcze żadnej nie odmówiono stymulacji :) Edit: Aurelia ja brałam L4 na punkcję, w dzień transferu też nie byłam w pracy (sobota) i cały przeleżałam. Edit2: Iwcia, to tak jak ja - sobota, niedziela, tydzień wolnego i ładna beta. W poniedziałek wróciłam do pracy a w środę beta spadła, chociaż oczywiście tutaj powody mogły być różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelia ja po pierwszym transwerze poszlam na drugi dzien do pracy czego bardzo zaluje bo do tej pory sie zastanawiam czy to był powod niepowiodzenia. Za drugim razem juz nie ryzykowalam i wzielam od transweru czyli od środy trzy dni urlopu plus weekend wolny i pierwsze 3 dni lezalam plackiem tak jak wczesniej Malinka i Catarina tez lezakowala. Calej trójce się udalo, nie wiem czy pomoglo w tym lezenie ale nie zaszkodzilo. Ja polecam lezenie przynajmniej trzy dni bo wtedy dochodzi do zagniezdzania. Po trzech dniach powoli juz spacerowalam a od poniedzialku wrocilam do pracy ale bardzo sie w niej opierniczalam dopóki nie zrobilam bety.....potem w sumie jeszcze bardziej bo nie bylo juz nic wazniejszego niz utrzymac tyle lat wyczekiwana ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Alessa ja antyki koncze 29 grudnia wiec będziemy mialy podobne terminy . Tak jak pisałam wcześniej ja mam wizyte we wtorek to zobaczymy co mi powie dr M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieje ze kasa jak najszybciej wpadnie do kasy Gyn i w swieta bedziecie choc troszke spokojniejsze. Ja w dniu punkcji mialam wolne pozniej byl piatek i poszlam do pracy ale to byl blad bo strasznie zle sie czulam ten zabieg zle znioslam. W sobote byl transfer i stwierdzilam ze ide na l4 i bylam na nim przez 9 dni prawie az do bety. Gdzie oszczedzalam sie ile tylko potrafilam odpoczywalam na dzialce bo akurat piekna pogoda trafila. A pozniej wrocilam do pracy i tak juz zostalo ale przed samymi swietami ide na l4 bo ciaze juz mam coraz trudniej ukryc na zakladzie a zostala bym przeniesiona do biura gdzie nie chce trafic bo bym dostala na glowe hahha :-) A gosc niech sie lepiej nie wypowiada na tematy ktorych nie rozumie. Trzymajcie sie cieplutko z rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Z tą kasą z MZ to jest trochę inaczej. Oni czekają tylko na info, ile dostać mogą w ciągu pół roku. Kasę na konto dopiero dostają na podstawie wykonanych procedur, czyli po zakończeniu miesiąca. Tak mi wytlumaczyla pani z MZ. Więc serio nie wiem z czym czekają... Bo na pewno nie na kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie jest tak że nie mogą zacząć procedur przed czasem na jaki dostają kasę czyli na styczeń-czerwiec? nie wiecie czy w innych klinikach zaczynają stymulacje w grudniu? ja myślę że catarina miała pecha i pojawiła się trochę za wcześnie a lada dzień będą mieć wszystkie informacje i zaczną procedury. Trzymam za to mocno kciuki bo wiem co przeżywacie. Mi się udało z mrożakami w sierpniu a gdyby nie to to byłabym w tej samej sytuacji co wy :( Ja w czwartek mam drugie prenatalne :) już nie umiem się doczekać. No i zaczynam robić listę wyprawki bo jakaś nie zorganizowana jestem. Jedyne co chyba uda mi się przygotować to dziś kupię komodę i regał dla malucha na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dr M powiedział że oni informują o punkcjach, dlatego stymulacja może być w grudniu, ale tak, by punkcja wypadła w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie rzucilam prace od kkedy zaczelismy in vitro bo pogodzenie mojej pracy z wizytami bylo po prostu niemozliwe. Raz gora dwa z wielka laska kolezanka zamienilaby sie ze mna zmiana ale nie wiecej, grafikow pod siebie ustawiac nie moglismy, ew- kosmetyczne sprawy a o urlopie nie ma mowy, nawet tym bezplatnym... Mnie co do histero dr P powiedziala, ze jak sie nie uda 1-2 transfer to wtedy zeby zrobic. No i mialam robic teraz gdyby sie nie udalo, o hormonach nie pisalam bo zapomnialam z racji tego ze nie robilam ich czysto pod in vitro tylko juz na pierwsza wizyte domyslilam sie jakie trzeba i faktycznie musialam dorobic tylko AMH ktore do in vitro jest absolutnie potrzebne :) Wiem tez ze dr P wiecej zleca badan niz dr M- mimo, ze jest endokrynologiem. Ktoras pytala czy inne kliniki juz dzialaja- z mojej wiedzy wynika, ze robia tylko crio, ale na stymulacje wszyscy czekaja i wszyscy zsczynaja koncem grudnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sylwia159_ kochana leż odpoczywaj nue denerwuj Sie przykro mi ze musialas czytac te glupoty od goscia mnie rownuez sie przykro zrobilo jak tak mozna pisac....ech.... Powiedz mi czy pamietasz jakie mialas endo kiedy wyznaczyli Ci dzien transferu?ja rowniez szykuje sie teraz do crio tylko cos to endo za słabo rośnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky endo teraz mialam jedno ze slabszych bo 8,5 mm do dnia kiedy zaczelam brac progesteron- odkad sie go bierze wiadomo endo nie rosnie juz, a jednak sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym co napisałam nie było nic niemiłego ani obraźliwego.To była moja reakcja na post Sylwii która napisała,że nie tak sobie wyobrażała ciążę i wolałaby "paradować". Paradować dumnie z czym ? Z brzuchem którego jeszcze nie ma w pierwszym trymestrze czy ze zdjęciem usg? Bo ja nie muszę leżeć a nie paraduję,nawet nie chwalę się na prawo i lewo ciążą tylko czekam spokojnie do zakończenia trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu musisz miec bardzo ograniczone pole widzenia i rozumowania skoro wszystko odbierasz tak doslownie. Juz kilka razy zostalo wyjasnione nie tylko przeze mnie o co chodzilo z paradowaniem. I dziewczyny i ja podziekowalysmy Ci juz za zlote rady. Nie widzisz, ze nie jestes tu mile widziana? Chyba faktycznie najlepiej bedzie nienodpowiadac na posty goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać wy też bierzecie wszystko dosłownie i do siebie.Jesteście wyjątkowo przewrażliwione.Moje koleżanki ciężarne nie podchodzą tak agresywnie do wszystkiego jak wy a i miałam takie co prawie całą ciążę przeleżały.Widać że na tym forum panuje specyficzna atmosfera.Myślałam,że to temat ogólnie o klinice i specjalistach w Gyncentrum ale jednak jest to forum zamknięte tylko dla in vitrowiczek. Wam nawet nie pasuje jak się życzy miłych i spokojnych świąt bez nerwów i stresów.Nie wiem czego zatem wam życzyć chyba dystansu do samych siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Gościu jak masz tyle koleżanek w ciąży to tam się swoje mądrości, my już tobie dziękujemy za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak rzeczywiście to forum nie jest dla mnie choć weszłam na niego tylko ze względu na to żeby poczytać na temat specjalistów ale nic ciekawego się tu nie dowiem więc nic tu po mnie.Poszukam opinii gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sylwia159 - pocieszylas mnie a jednak jest nadzieja :-). Myslalam ze juz nic z tego. Ide na podgladanie do dr M i zobaczymy na kiedy wyznaczy mi transfer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
A w ktorym dniu cyklu mialas transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
w 16 dc 3 dniowe farfocle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny pomarudzę dzisiaj trochę, jak czwartkowa wiadomosc na wizycie dała mi "po twarzy" to dzisiaj dostałam kolejnego kopa, i padłam na kolana, wiadomosc dnia druga moja bratowa jest w ciąży. Wiec w swieta jak bede z mni przy stole to chyba bede baczeć jak bóbr. one w ciąży radosne a ja z kolejnym miesiącem czekania na cud. nie daje rady, nie dzwigam tych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×